Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jelenleg a tagnyílvántartóban: "Jelenleg 167 klubtag..."

mélyrepülés.... :lol:

Ezen szerintem nem kell csodálkozni...

A fórumozáson kívül miért is jó jelenleg klubtagnak lenni???

:D ;)

Én azért befizettem...nem ezen múlik a boldogságom...de sajnálom, hogy lassan ide jut a dolog... :blush:

Link to comment
Megosztás:

az a TIS mire is jo?

Szerelési leírás CD-n. Két CD-n, hogy pontos legyek. Kissé idegbeteg maga a szoftver, én a könyv verziót (HR Edzold: Így csináld), mindig jobban szerettem. Főleg, h azt a kocsihoz is ki lehet vinni, és nem mocskolom össze a gépet és az egeret, ha bármi tanácsra van szükségem bütykölés közben, minthogy ott a könyv, amit akár orrom hegyével is odalapozok, ahova kell.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam épp Miskolcon. :blush:

És nem mész valamikor megint? :D

Mellesleg ma reggel megnéztem ezt az ótót, gondoltam, vegyünk drágábbért szebbet:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

"Tetején enyhén sérült" = ott igen, ott enyhén. Magyar értelmezésben enyhén.

Mindenhol máshol meg ütött, széjjel van, szétszakadt, szétrepedt, legyen az karosszéria, lökhárító, ülés, műszerfal, bármi. Toronynál kezd rohadni, küszöbök első ránézésre cserések, kábé százezer ft magasságában reális, mert sacc félmilliót kell rákölteni ahhoz, hogy egészséges autó legyen belőle...

Motor szépen járt. A kipufogó meg öt helyen is kipufogott kábé...

Ha esetleg unjátok az élményeimet, szóljatok...

Link to comment
Megosztás:

Szerelési leírás CD-n. Két CD-n, hogy pontos legyek. Kissé idegbeteg maga a szoftver, én a könyv verziót (HR Edzold: Így csináld), mindig jobban szerettem. Főleg, h azt a kocsihoz is ki lehet vinni, és nem mocskolom össze a gépet és az egeret, ha bármi tanácsra van szükségem bütykölés közben, minthogy ott a könyv, amit akár orrom hegyével is odalapozok, ahova kell.

Hát a TIS nagyon nem az Erzold könyv digitális verziója. A TIS egy Opel szervízeknek szánt belső anyag, nem típus specifikus, hanem általában 15-20 évre visszamenőleg tartalmazza az összes Opel beállítási adatait és szerelési dolgait, a könyv meg egy külső szerző, mindenki számára publikus (már annak persze, aki megveszi, vagy letölti :blush: )anyaga, ami általában egy konkrét típusról szól és sokkal kevésbé részletes.

Jah és a CD szám meg a verziótól függ, hogy pontos legyek. :D

Link to comment
Megosztás:

Ritkán értek veled egyet,de most ez így igaz.Pontosan ezért nem fizettem én sem február óta és nem is fogok,amíg nem derül ki mi is a helyzet!

Nekem asszem most jár le majd egy hónapon belül, de én készségesen befizetem az éves rendes

tagdíjat. Nem vág földhöz ez az évi 5000Ft. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy 1500Ft-on mit

kell problémázni, nem szociális segélyből tengődünk ugye...

Ha valaki akar jönni Blitz-re, ott már be is jön a különbség... már ha anyagias oldaláról nézzük a dolgot. :blush:

Link to comment
Megosztás:

sorry azt hitten ez egy Gsi topic és az ide latogatok szeretik a szép Gsi ket

de bocsi akkor nem rakok be többet ilyet sem

Te veled mi van má megin? :D Kis fejedet nem sütné meg a nap ha lenne rajta sapka. ;) Vazzeg kérdőjel az mond valamit a mondat végén? No meg a smile is valamire utal. De megkérdem másképpen: Tetszik ez a szín és esetleg elgondolkodtál a váltáson? Ugyebár a smile arra utal a végén, hogy mint tudom most lett nemrég átfényezve és természetes, hogy nem fogsz hozzányúlni. S a végére odaírtam a véleményem is miszerint tetszik a színe. Tulajdonképpen az első két mondatot vehetjük költői kérdésnek (költői kérdés=amire a költő maga is tudja a választ) s a színre vonatkozó kijelentésem pedig véleményem kinyilatkoztatása, rgo nem kell rá válaszolni. :lol: No meg azt sem értem miért is sértődsz meg mindíg ilyen kis férfinemiszervség miatt vagy épp semmi miatt? Tudod én álltalában kimondom a véleményem dolgokról mint ahogy te is szoktad. Ne legyél már ilyen. :lol:

És nem mész valamikor megint? :blush:

Remélem nem.

Link to comment
Megosztás:

5000-et miből áll befizetni nevicceljetek. Egy tank benya 10+. Komolyan 500 Ft-on megy a sz@rozás a saját klubunkban???

IQBéla a GSi-del mivan? Mér van az hogy még csak kicsit sem hasonló autókat nézegetsz? (Hol bömi milláért, hol Opel százér', hol Ford...)

Szerdán megbűntettek mert olyan helyen parkoltam ahol fizetni kellett volna. Eszembe se jutott hogy kéne fizetni, csak a kékre változott mikuláscsomagról jöttem rá. Az volt a büntetésben hogy gyártmány: Opel; szín: VEGYES :blush:

Tegnap feltettem az ET37-es 15-ös felgeneket 195/60-nal hárman a kocsiban végigesztergáltam a hátsó gumit olyan durván beleér. Ugyanezzel a felnivel a 195/50 ketten még utazható, de beleéreget így is. Nem úszom meg a felnivásárlást...

Pista Te is akarol felnit ha jól tom

Link to comment
Megosztás:

Nekem asszem most jár le majd egy hónapon belül, de én készségesen befizetem az éves rendes

tagdíjat. Nem vág földhöz ez az évi 5000Ft. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy 1500Ft-on mit

kell problémázni, nem szociális segélyből tengődünk ugye...

Ha valaki akar jönni Blitz-re, ott már be is jön a különbség... már ha anyagias oldaláról nézzük a dolgot. ;)

Mint írtam is lehet sz@rrágó BMW-nek nevezni. Meg ha elolvasnád figyelmesen az én hozzászólásomat is abból kapsz választ kérdésedre ami nem csak az én véleményemet tükrözi a jelek szerint. :lol:

Szeritnem kevés kivételtől eltekintve itt inkább elvi problémák vannak ezzel kapcsolatban. :blush:

És igen! Nem kell ide túl iskolázotság, hogy megértsük miről is van szó! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

5000-et miből áll befizetni nevicceljetek. Egy tank benya 10+. Komolyan 500 Ft-on megy a sz@rozás a saját klubunkban???

Nem 500,- hanem 1500,-! Elvek tudod! De akár vissza is kérdezhetnék, hogy mennyire megeröltető lett volna 500 helyett 1000-al ocsóbban bemenni a klub tagnak? (lehet volt ilyen de arra nem emlékszem) No az erkölcsi megbecsülésről nem is beszélve, hogy a nem klubtag is olyan áron megy be a rendezvényre mint a klubtag. (valami ilyesmi is volt ha jól emlékszem) Akkor most minek is fizessek 5000,- amikor 3500,--ért a fórum fentartható és nem vág a földhöz + 500 forint ha be szeretnék menni az BWIII-ra. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mint írtam is lehet sz@rrágó BMW-nek nevezni. Meg ha elolvasnád figyelmesen az én hozzászólásomat is abból kapsz választ kérdésedre ami nem csak az én véleményemet tükrözi a jelek szerint. ;)

És igen! Nem kell ide túl iskolázotság, hogy megértsük miről is van szó! :D :lol:

Téged megértelek, hiszen "őslakos" klubtag vagy, viszont már nincs okod annyira kötődni a klubhoz. :lol:

Lurdyba kijárni és fórumozni tényleg jobban megéri a 3500-as "jeggyel".

De azért vannak itt olyan sokat látott klubtagok, akiknek szerintem nincs okuk 1500Ft-on agyalni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én több éve a megbecsülést hiányolom a klubtagok felé...

Yes! Erről regéltem azt hiszem 2 éve Ákosnak (akkor még volt valaki a klub vezetésben :blush: ) is, hogy nem anyagi elismerést kell adni a klubtagok felé elsősorban. Mert valjuk be mind azon voltunk, hogy a klub működjön ki így ki azzal a belépővel amit befizetett a tali kapujában. Rgo itt nem a pénz volt a probléma sokunknak. Hanem, hogy érezze magát klubtagnak az ember és ne legyen egyenértékű a nem klubtaggal.

Link to comment
Megosztás:

Én 1500Ft-ból nem csinálok elvi kérdést, mert ha minden hasonló esetben ezt csinálnám, rámenne

az életem... :blush: Megelégszem azzal, hogy van egy klubtagságim, amivel olcsóbban, vagy egyáltalán

bemehetek rendezvényekre, tartoznak hozzá más kedvezmények, és van egy jól működő fórum, ahol

szociális igényeimet kielégíthetem. :D A többi kérdés, hogy ki mennyiért jöhet be, és mennyire vagyok

megbecsülve gesztusokkal, megmondom őszintén, nem érdekel. :lol:

Sok autós klub ilyen szinten sem tart... de ha ez a hozzáállás lesz, lassan ez a klub sem fog itt (sem) tartani.

Részemről uff. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.