Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

inkább a blikk operál (t) mindigis ilyen mocskos eszközökkel...

Hát sajnos nem csak a blikk. Ez így globale a média.

Aki nem hazudna annak nem hír az, hogy egy audi 10.4 alatt megy 1/4 mérföldön.

A többiek meg még nagyobb hírt csinálnak belőle.

Link to comment
Megosztás:

Csak sárga árnyalatra lehet fújni az autót?

Én megpróbálkoznék a gyári "antracit swarcmetállal", a tipikus GSI fekete színnel. Mindig szerettem a színét az autómnak, szerintem szép szín.

Más kérdés, hogy minden felverődés, karc látszik, egy szem por már üti a szemedet, gyakorlatilag kertvárosban 1 nap állás után látszott rajta a finom porréteg. Na ezt nagyon utáltam :rolleyes:

Egyedit szeretnék nem tömegcikket :D :unsure:

Sárga lesz végül.A gyári sárgába kevernek egy kis szemcsés metált,és a lakkban a végén meg nagyszemcséset.Így már elég szép :mellow: .

Link to comment
Megosztás:

Én is gondba vagyok a színnel, mert lassan új sárvédőíveket rakok fel szélesítve és teljesen le lesz vakolva, az összes kilincsek, tankajtó, hátsóajtó. Ha már kilakatolom ezeket akkor átfújatom az egészet, lakk feketére gondoltam ezüst pigmentekkel vagy arannyal, oszt cső.

Megvettem a JMS utánzat első toldatot is és nem toom felrakni erre a dzsukel utakra :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

El is adtad emiatt? :rolleyes:

Nem, ez nem játszott benne szerepet. Amiatt adtam el, mert valami nagyobb és kénylemesebb kell, vagy valami szarhúgy nem féltős.

Ma voltam megnézni egy mv6-os Omegát, teccett nagyon, kézi váltós, korrekt állapot, kényelmes is, megy is, legalábbis óra szerint elég jól (180ig meg sem érzi), de valszeg 7es bmw lesz inkább, mert szép, hogy jól gyorsul az mv6, de érzésre nem hoz többet, mint a gsi...

Viszont BMW-vel szarásig van minden, míg az mv6 ritka darab... új és használt alkatrész tekintetében is jól el van látva a bmw.

Sajtóról: semmi, de semmi köze nincs a cikkeknek ahhoz az anyaghoz, amit felvettek. Képzeld el, hogy cikket kell írnod a tölgyfalevél kültakarójáról, vagy mongol betyárfolklórról, esetleg inka kalapviseletekről... na annyit konyítanak az újságírók bármihez, viszont írni azt tudni kell, napi 30 oldalnyi ilyen f@sságot...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.