Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

juteszembe.....2 napos EU szintű Speed Day nevű (vagy valami ilyesmi) közlekedésbiztonsági meg sebességellenőrzési napok vannak, extra trafival meg műszaki álapot ellenőrzéssel...óvatosan Uraim :mellow:

Jó tudni... mától? Mert én tegnap igyekeztem egy két helyen kicsit.. de nem volt villámlás :rolleyes:

Anti: háát jah.. ha nem hiányzik az ára,és meg tod venni az OOOO-t...

Max. kicsit visszábbveszed.. vagy a lábad :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy marad játszósnak, vagy félrerakósnak, de a megcsináltatást illetően, ha xe-t rakok bele, vagy ezt csináltatom meg, szinte nincs különbség...szóval akkor már inkább let... :unsure: :rolleyes: Aztán, hogy utána mi lesz a sorsa...azt még nem tom... :mellow:

:D :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

juteszembe.....2 napos EU szintű Speed Day nevű (vagy valami ilyesmi) közlekedésbiztonsági meg sebességellenőrzési napok vannak, extra trafival meg műszaki álapot ellenőrzéssel...óvatosan Uraim :D

műszaki állapotnál kivi lennék mit néznek, meg mit szólnának egy betekert konihoz, esetleg egy porig rugott autóhoz, milyen "új" eszközeik lehetnek....... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy marad játszósnak, vagy félrerakósnak, de a megcsináltatást illetően, ha xe-t rakok bele, vagy ezt csináltatom meg, szinte nincs különbség...szóval akkor már inkább let... :unsure: :rolleyes: Aztán, hogy utána mi lesz a sorsa...azt még nem tom... :mellow:

lassan eljutsz az iqbéla szintjére ;) :D :lol:

holnap visszakéred a foglalót és veszel egy 1.2-es zsigulit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem! Az OOOO az fix lesz...A kérdés az a GSI sorsa...az a baj, hogy ha lenne egy Garázsom, akkor nem lenne kérdés a kérdés...de mivel Taréknál áll az udvarban, nem hiszem, hogy sokáig megtűrik ott, habár már többször elmondták, hogy nincs útban...én még is úgy gondolom, hogy "rossz helyen van ez a kocsi"

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

műszaki állapotnál kivi lennék mit néznek, meg mit szólnának egy betekert konihoz, esetleg egy porig rugott autóhoz, milyen "új" eszközeik lehetnek....... :unsure: :D :lol:

A rádióban ilyen részletekbe nem mentek bele :lol:

De erről mindig az a totalcar-os cikk jut eszembe amelyik arról a 2 mobil KPM-es mérőállomásról ír. A srácot megállították a totalcar-os Zsigulival és elbeszélgetett a KMP-esekkel. Ott mértek féket, kipufogógázt meg mindent....de egy ilyen b@szott magas állványon, szerintem már én sem tudtam volna ráállni :rolleyes:

És ezt a mérőállomást rendszeresen láttma a Dózsa Györgyön a Keleti meg a Stadionok közötti szakaszon :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Látom észre vettétek,hogy feltettem hirdetésbe a kocsit. Sajnos változnak az idők és változunk mi is.Úgy alakulnak a dolgok,hogy most meg kell válnom az autótól.Igazság szerint ráérnék nyár végén eladni de sajnos most van "szezonja" :S

Nehéz döntés volt de meg kellett hozni.De bárhol is legyek a világban biztos,hogy lesz GSI-m ha más nem mint hobby auto.

Már van 1 jelentkező, pénteken nézi meg. :rolleyes: (remélem nem veszi meg :mellow: )

Link to comment
Megosztás:

Látom észre vettétek,hogy feltettem hirdetésbe a kocsit. Sajnos változnak az idők és változunk mi is.Úgy alakulnak a dolgok,hogy most meg kell válnom az autótól.Igazság szerint ráérnék nyár végén eladni de sajnos most van "szezonja" :S

Nehéz döntés volt de meg kellett hozni.De bárhol is legyek a világban biztos,hogy lesz GSI-m ha más nem mint hobby auto.

Már van 1 jelentkező, pénteken nézi meg. :unsure: (remélem nem veszi meg :D )

Szerintem az a srác lehet aki megvette Tom autoját, meg Antiét is meg akarja venni, gondolom bejön neki a klub matrica, igyhát a tiédet is megnézi :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

tegnap este 8ra értem a Közlekedés Felügyelet elé a xyz utcába és 9kor jöttem el...

Sikeresen levizsgázott. :mellow: Rajtam kívül még 3 kocsi jött black vizsgára. Mindháromnak az enyémről mérték a kipuffgázát :rolleyes: Az enyémről! Nincs is katalizátor alatta! és mégis egyedül nekem voltak jók az értékeim. Mondjuk ez így kellemes meglepi hogy katalzátor nélkül is jók az értékek...

De ami engem főleg meglepett az h a KPM-es vizsgálló állomáson is minden megoldható.

Szépen halkan megkérdeztem a srácot hogy van-e lehetőség arra ha berakom a LET-et akkor a forgalmiban és a rendszerben is passzoljon a motorszám a kocsiban lévő motor számával. -"IGEN, meg tudjuk oldani..."

Szóval van KPM felé is connect ha nagy gáz van, lehetséges hogy el lehet intézni ha valakinek valami hasfájása van. Utánna tudok kérdezni.

Link to comment
Megosztás:

Látom észre vettétek,hogy feltettem hirdetésbe a kocsit. Sajnos változnak az idők és változunk mi is.Úgy alakulnak a dolgok,hogy most meg kell válnom az autótól.Igazság szerint ráérnék nyár végén eladni de sajnos most van "szezonja" :S

Nehéz döntés volt de meg kellett hozni.De bárhol is legyek a világban biztos,hogy lesz GSI-m ha más nem mint hobby auto.

Már van 1 jelentkező, pénteken nézi meg. :rolleyes: (remélem nem veszi meg :mellow: )

ez szomorú :unsure: de ha muszáj van...

Link to comment
Megosztás:

Tech kérdés. Üzemanyag nyomást meg tudom emelni itthon magamnak? Merjem? Hogy kell? :rolleyes: Hülye vagyok? :mellow:

Persze, veszel hozzá egy szabályozható nyomásszabályzót. :unsure:

"Ladás" körökben divat a kalapáccsal ráütünk a nyomásszabályzóra, aztán csak lesz

valami című játék, de ezt a fajta megoldást inkább hanyagold. :lol:

Egyébként meg minek akarod? Azt hiszed akkor jobban fog menni? Elárulom, nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Ha két kipuffja volt két oldalt, akkor az 2.5 V6 TDI lehetett, igencsak húzva...

Szerinted mit láttam a koromtól? No és nem nagyon volt idő vizslatni mert gyorsan ment. :rolleyes:

képzeld ő mit gondolhtott? :mellow:

"Allah nevére, itt van valami nagy, kopasz, borostás, bmw-s bűnöző jobb ha gyorsan eltűzünk innen mielőtt lelő...biztos azért lassít, mert keresi a pisztolyt"

:unsure:

Inkább a maszkot kerestem amit a fényezötől kaptam mert a pollenszürő sem fog meg akármekkora mennyiséget. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.