Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Má' a hajamat tépem tőle. Meg a szerelőm is. Az enyémet. :rolleyes:

Tényleg nem vágom, mi lehet a nyűgje. Megy-megy, de nem az igazi.

Kompresszió megvan rendben abban a motorban? Fals levegőt nem kap?

Sárga lámpa be van kötve végre? :mellow:

Van vagy ezernyi dolog, amin bukhatnak a pacik. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kompresszió megvan rendben abban a motorban? Fals levegőt nem kap?

Sárga lámpa be van kötve végre? :mellow:

Van vagy ezernyi dolog, amin bukhatnak a pacik. :unsure:

Kompresszió okés, mérve. Sárga lámpa bekötve, kivillogtatva, hibakód nincs. :rolleyes:

Elvileg falsot sem kap, de azért adok neki egy új tömítés készletet.

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan te is eléred a 30-at kisgyerek majd akkor magyarázzá! :mellow:

Istvánnak aki azt szokta mondani - legutóbb 2 hete Lurdynál - hogy minek melegíteni az autót indulás elött.

Itten lehet olvasni. :rolleyes:

Nem olvasom el,mert lusta vagyok csak a végét... :unsure:

"A Totalcar ajánlása: a motor elindítása után kb. 2-3 másodperc várakozás. Ezt az időt remekül ki lehet használni akár a biztonsági öv bekapcsolására, akár a tükrök gyors ellenőrzésére. Ezt követően azonnali elindulás. Cél a maximális fordulatszám fele, vagy annál valamivel kevesebb: dízeleknél 2000, benzineseknél mondjuk 2500. Óvatos gázpedálkezelés. Cél itt is a maximális terhelés (nyomaték) legföljebb fele. Vigyázat! Elektronikus gázadagolásnál a félig nyomott pedál nem fél terhelést jelent, hanem sokkal többet. "

2-3 másodperc és nem 5-10perc.... :D

Link to comment
Megosztás:

Idézet kedvencünktől:

Dr.Nemtomkicsoda...

"Még mindig az a baj, hogy "arc nélkül" vagyok? Kérdeznék valamit: amikor az opel fórumon, a betévedő szerencsétlent agyon szívatjátok, és lealázzátok a fellengzős szövegetekkel, akkor hol van a ti arcotok? Hmm. Sehol. Mert ti sem vállaljátok a sok mocskolódás után a kvázi "következményeket" "

Azért Colaa-val jól elvannak... :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Idézet kedvencünktől:

Dr.Nemtomkicsoda...

"Még mindig az a baj, hogy "arc nélkül" vagyok? Kérdeznék valamit: amikor az opel fórumon, a betévedő szerencsétlent agyon szívatjátok, és lealázzátok a fellengzős szövegetekkel, akkor hol van a ti arcotok? Hmm. Sehol. Mert ti sem vállaljátok a sok mocskolódás után a kvázi "következményeket" "

Legalább tudom ki lapul a nick mögött :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem olvasom el,mert lusta vagyok csak a végét... :mellow:

"A Totalcar ajánlása: a motor elindítása után kb. 2-3 másodperc várakozás. Ezt az időt remekül ki lehet használni akár a biztonsági öv bekapcsolására, akár a tükrök gyors ellenőrzésére. Ezt követően azonnali elindulás. Cél a maximális fordulatszám fele, vagy annál valamivel kevesebb: dízeleknél 2000, benzineseknél mondjuk 2500. Óvatos gázpedálkezelés. Cél itt is a maximális terhelés (nyomaték) legföljebb fele. Vigyázat! Elektronikus gázadagolásnál a félig nyomott pedál nem fél terhelést jelent, hanem sokkal többet. "

2-3 másodperc és nem 5-10perc.... :unsure:

Mondom hogy nem 5-10perc de 2-3 az kell. Ki járatja 5-10percig melegítés gyanánt mindíg? :rolleyes: Én biztos nem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.