Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha csinálsz róla képet, szerintem meg tudom mondani, hogy hová megy és hogy mire jó az a vákumcsö.

Itt a mellékelt képen remélem látszik valamennyire, a fékrásegítő dobból jön ki egy cső. és abból ágazik el egy 30-40 centis 2-3 milis vákumcső, most el tudnám képzelni hogy a műszerfalba menne, de talán oda meg rövíd.. :lol:

Kép

Link to comment
Megosztás:

Injektorhídon a nyomásszabályzón rajta van a vákumcső?

Egyébként mehet be a műszerfalhoz is, ugyanis a belső levegő keringetésnek

vákummal működik a zárófedele. :lol:

Érdemes ledugózni, mert ha szabadon van, akkor okozhat egyenetlen alapjáratot,

meg pár kellemetlen meglepetést.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként mehet be a műszerfalhoz is, ugyanis a belső levegő keringetésnek

vákummal működik a zárófedele. :P

Most hogy mondod.. szerintem ez lesz az, szinte 10000%-ra veszem :lol: Még bosszankodtam is hogy minek a belsőlevegő keringetésre alkalmas gomb, ha nem csinál semmit.. valószínű ez lesz a bibi...

Már csak az a kérdés hogy hogyan lehet visszarakni, mindenképp meg kéne néznem egy másik GSI-t, remélem Laci4 ráérsz mostanság :lol:

Köszi szépen Gábor! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most hogy mondod.. szerintem ez lesz az, szinte 10000%-ra veszem :lol: Még bosszankodtam is hogy minek a belsőlevegő keringetésre alkalmas gomb, ha nem csinál semmit.. valószínű ez lesz a bibi...

Már csak az a kérdés hogy hogyan lehet visszarakni, mindenképp meg kéne néznem egy másik GSI-t, remélem Laci4 ráérsz mostanság :lol:

Köszi szépen Gábor! :lol:

az a csö a kormánymű fölé megy be van ott egy gumi vizelvezető és annak az oldalába ... és onnan megy a fütéshez tovabb 

ha le veszed a műanyagot ami a pollenszüröt takarja akkor ha szemben allsz bal oldalra kell csatlakoztatni a csövet ... 

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam fél éve, de ha lesz valami össznépi dolog, akkor lenéznék megint. Egyedül egy idő után kicsit unalmas volt.

kettő már össznépi? :lol:

istenigazából arra is kíváncsi lennék, hogy a tiétekhez képest mit tud a gép, meg persze én, úgyhogy szerintem is legalább négyünknek ki kellene menni. ez viszont valóban jövőre a legvalószínűbb. sajnos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kettő már össznépi? :lol:

istenigazából arra is kíváncsi lennék, hogy a tiétekhez képest mit tud a gép, meg persze én, úgyhogy szerintem is legalább négyünknek ki kellene menni. ez viszont valóban jövőre a legvalószínűbb. sajnos. :lol:

Akkor velem nem járnál jó. Egy 1.4-est biztos lehagynál. :P

De ketten már épp kétszer annyian lennénk, mint egyedül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem volt aki előzgessen??? Majd most lesz... :P :lol: :lol:

hát, ha elkészül addigra a kadett... ;)

CRX-szel "versenyeztem" már jót, de közúton nem szándékozom ebből rendszert csinálni. főképp azért élvezem a motor erejét, meg a ######a futóművet (amit eleinte szidtam, mint a bokrot, de győr-komárom között jó az út...csak fehérvárra ne menjek...), mert biztonságosan lehet előzni. míg másoktól hallottam, úgy gondoltam ez csak duma, de tényleg így van. nem vezetek bunkón, de nincs is rá szükség, akit akarok, többnyire lehagyom erőből. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.