Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem kapod meg :)

most nagyonnagyon jólmegy az autó, legalábbis érzésre sokkal jobban húz......Tom mikor lesz jó az összkerék a tepsiben? ;) ;) :(

Elvileg a héten, de ha csak erre vársz, akkor azért szólj, hátha tudunk menni egy karikát előtte is...:D :(

Link to comment
Megosztás:

C30 se....

ez nagyon szimpatikusnak tűnik, és lehet hogy még a gazdiját is ismeri valaki a társaságból....-az igaz hogy húzós az ára a többihez képest de ha tényleg jó ...

nos ? :(

Ez Soli Pistié (Mantaclub). Télleg egyben van, sokat költött rá... ;)

Lacee, inkább hívj télleg :)

Link to comment
Megosztás:

De, van. Csak gondoltam felteszem ide a kérdést hátha megtudja válaszolni valaki.

Ha nem válaszol az e-mailemre akkor majd felhívom holnap és megkérdezem.

Nekem úgy rémlik hogy ezeket a felniket már nagyon régen eladta... :(

SZERK: ha CS-en nézted akkor a hirdetése 2006-os.. de attól még lehet elado...

majd az itt forumozó új tagok megmondják! ;) :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem úgy rémlik hogy ezeket a felniket már nagyon régen eladta... :(

SZERK: ha CS-en nézted akkor a hirdetése 2006-os.. de attól még lehet elado...

majd az itt forumozó új tagok megmondják! ;) :( ;) :)

Hali, igen... Az én is most vettem észre... Szal már szerintem is régen eladta... Azért köszi. :D

Link to comment
Megosztás:

Amit eddig megtudtam, hogy Sámsoni út 138 alatt egy kereskedésbe van beadva, és a hirdetett árért 4 új gumival adja a tulaj. Ha alkudozás indul, akkor lehet a 4 régivel adja... ez olyan igazi magyar virtus... (sos eladó, de már augusztusi képekkel van hirdetve... )

Na mindjárt úgyis arra megyek, és jóól megsasolom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Batman alsógatyája ?

Szemétvagy. Fekveröhögtem két percig a melóhelyemen és pont előtte egy perccel mondtam hogy nem érek rá sok a dolgom :( ;) :)

Albert is olvasssaaaa miiiii ? ;)

Igen. Legalább tudom hogy túlélte az első napot és még nem adta fel. Az már jó jel :(

Link to comment
Megosztás:

ez a kecskeméti már szimpatikusabb, de hogy jut el fehérvárra?!.. egy külön út csak ezért szintén pénz.

Aszittem Te akarod ennyiért adni :(

Fehérvár Kecsó M7-M0-M5 ésszel kijön olcsóból főleg ha traktorral mész.

Amúgy Dinynek is van egy nagyon szép, csak nehezen adja el.

Ja, ha esetleg feketét szereznél és be szeretnéd kékre cserélni, esetleg beszélhetünk ;)

Link to comment
Megosztás:

A picsába! Tudtam, hogy karácsonyra el kellett volna készülni valamelyik kocsival! Győrből Algyőbe tudnék akkor ötös manta váltót vinni, jövetbe meg Kecsóról szállna a lökös Fehérvárra. Bár nem tudom, hogy taposnám bele a Mantába. ;)

sőt, győrből tudnál nekem hozni légszűrőházat és klímaalkatrészeket is. ejnye... :)

Aszittem Te akarod ennyiért adni :(

Fehérvár Kecsó M7-M0-M5 ésszel kijön olcsóból főleg ha traktorral mész.

Amúgy Dinynek is van egy nagyon szép, csak nehezen adja el.

Ja, ha esetleg feketét szereznél és be szeretnéd kékre cserélni, esetleg beszélhetünk ;)

hogyne...

én nem megyek sehogy, egy darabig még nem tudok vezetni, viszont traktort tudok szerezni. :D

annyira nehezen, hogy a létezését is letagadta.

feltétlenül! :(

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor közelebbről is megnéztem Piistánknak a caravánt

hirtelen elgondolkoztam én is picit rajta.

Zárhíd már volt festve, de egetverő baja nincs.

Elkell egy karter tömítés, 1-2 csapszeg az ajtókba, esetleg egy termosztát, bár ebben nem vagyok biztos.

bal hátsó ív már volt cserélve, kívülről szép, nem is találtam rajta rozsdát sehol, viszont az ívet belül érdemes kezelnie, aki megveszi, mert azt biza trehányul kezelték, és ráfér.

Szintszabályzós a hátulja, vonóhorog, augusztusban volt vizsgán.

Nem csörög, nem zörög, nincs érzékelhető kartergáz, megy, mint a bolond.

balos ülés cserélve volt sinestől, mindenestől, mert nem kicsi a gazdi, és sikeresen szétülte az ülést, de kárpitban is stimmel, és ezért azon egy eldurrant övfeszítő van, de a gazdinak megvan a régi övfeszítő is, ami hibátlan(legalábbis ezt mondta, remélem igaza van.)

Gumik continental, 90%-osak, nyáriak.

tulaj ára van a használtautós hirdetésben, kereskedésben 779-re van kirakva.

Sámsoni út 138.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.