Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

allo motornal dugtuk ra a compot.

de a lamdat mar jaro motornal mertuk termeszetesen...

nem nyomom neki allat modjara es most az utobbi 4 napban veresre jovok ki szoval csupa autout, 5. ben autozom vegig 60 es 90 kozott... lement most 11.2-re de regebben ha autouton mentem akkor 10 ala lement siman... de nem csak hidegben produkalja ezt... oktoberben is mar igy zabalt es akkor meg volt boven 15 fok kinnt...

amugy nekem is recseg ropog elol - hatul ...

Link to comment
Megosztás:

még nem is írtam, mennyire hálás vagyok az előző tulajnak az első toronymerevítőért. val'szeg komoly kiadásoktól védett meg, úgyhogy mivel ez megroggyant, pótolni fogom. a street-tuning-nál 9e az állítható - ennek miért van jelentősége?

Mondjuk a nem állítható az nem megy fel, ha nem stimmelnek a tornyaid.

Ha az OMP volt tényleg, akkor olyat ennyiért nem fogsz kapni.

Link to comment
Megosztás:

még nem is írtam, mennyire hálás vagyok az előző tulajnak az első toronymerevítőért. val'szeg komoly kiadásoktól védett meg, úgyhogy mivel ez megroggyant, pótolni fogom. a street-tuning-nál 9e az állítható - ennek miért van jelentősége?

Én pedig magamnak vagyok hálás,mert nem raktam anno be a toronymerevítőt!

Ha bent lett volna,most mind a két felét kellett volna csinálni a gépemnek,mert a toronymerevítőn keresztül,eltolta volna a másik tornyot is!!!

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a nem állítható az nem megy fel, ha nem stimmelnek a tornyaid.

Ha az OMP volt tényleg, akkor olyat ennyiért nem fogsz kapni.

azért csak jól rakja helyre a kasznis...

ezzel kapcsolatban erős kétségeim vannak, a ralis csóka szerint, akihez eddig vittem nem az volt.

Én pedig magamnak vagyok hálás,mert nem raktam anno be a toronymerevítőt!

Ha bent lett volna,most mind a két felét kellett volna csinálni a gépemnek,mert a toronymerevítőn keresztül,eltolta volna a másik tornyot is!!!

nem vagyok benne biztos melyik lenne a rosszabb, bár az enyémben talán nagyobb zsúfoltság, mint a tiédben. szerintem így jobban jártam, de cáfoljatok meg! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.