Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát akkor most el akarod adni, vagy sem?Mondjuk jól járna aki megvenné, de utána szvsz. elég sokáig kellene keresgélni, hogy reális áron kapj egy normális Omcsit!Hja, és néhányszor biztos visszasírnád!Szerintem, mert nekem is volt ilyen kedvenc autóm, amit azóta is emlegetek! :) :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor most el akarod adni, vagy sem?Mondjuk jól járna aki megvenné, de utána szvsz. elég sokáig kellene keresgélni, hogy reális áron kapj egy normális Omcsit!Hja, és néhányszor biztos visszasírnád!Szerintem, mert nekem is volt ilyen kedvenc autóm, amit azóta is emlegetek! :) :) :D :D

Pont ez vele a szívás, nekem a munkámhoz kell egy NAGY, JÓ MEGJELENÉSŰ autó. Amikor dolgozom, apámmal szoktam az omegájára cserélni a gsimet (apámnak tökmindegy, mit vezet, legyen benne egy rádió).

Csak apám kocsija bármilyen szép, kicsit kezd öregecske lenni, meg nincs benne légkondi...

Hogy lett nekem astrám, ha nagy autó kell a munkámhoz:

Tavaly novemberben egy omegatalin csak kíváncsiságból beültem valakinek a 8v gsi astrájába (akkor ültem először ilyenben), és eldurrant a fejem, rá 5 napra megvettem az enyémet. Azóta gatyábaráztam, ráköltöttem amit kell, megbízom benne, stb, többé kevésbé megtanultam vezetni is...

Szóval ha lecserélem, akkor logikus vagyok de rosszul járok anyagilag is és sírni is fogok utána, ha megartom, akkor végigszopom a nyarat autócserélgetéssel.

Na ez a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Mégse adom el. Tavaszig nem.

Levenném a hirdetést, csak eltrágyáztam a passwordot valahova... Redline, gyűjts tavaszig, lesz egy jó gsi-d. Pontosabban az eladók között egy reális árú, nem gatyaegybőlráköltős gsi-d. :)

Nyáron majd meglátjuk, hogy szerepel egy (akkor már) 16 éves A omega...

Link to comment
Megosztás:

nahát kicsi a világ :)

ültem, ültem dehát tudod egyik gsi olyan mint a másik....darab-darab :D :D (üssetek :) )

kár hogy eladod mert sokat szenvedtél vele, követtük itt a forumon mik is történtek :?

ha cserélsz és nagy meg elegas auto kell, és maracc opelnél imho B omcsira cserélj...annál visszafogottan elegánsabb opelt nem tudnék ajánlani...és van 2000es 16v motoros is :P :lol: :lol:

de ez itt off

most öszinten nemtom mit is akarok...azt a naracssárga kadettot lehet le kellett volna alkudni és elhozni hülyegyerekes játszósautónak...vagy a c20xe A corsát...

de nem nyavajgok tovább :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja azokat a lámpákat tényleg kár volt rárakni... :)

Ez még semmi: most láttam egy hasonlót holland verzióban:

az alany egy kanárisárga Kadett gsi 8v kabrió, szintén golf4 lámpákkal, + elöl BMW vesékkel, oldalt a sárvédön BMW M-Roadster szellözökkel, belül Astra müszerfal, belekendácsolva a Kadett digit tachója. Hát mit mondjak, érdekes összhatás

Link to comment
Megosztás:

ugyan lányok haggyuk ezt a vw vs. opel fight-ot tök értelmetlen meg fölösleges is

nekem semmi ellenérzésem nincs a vw-vel szemben...miért is kellene lennie?

az mindenesetre látszik hogy az izlésünk nem egyezik az auto tulajáéval, mert eddig többségében leszavaztuk a verda lámpáját

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.