Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Vettem 1 dis-es xe-t és 1 nap után elkezdett rángatn ;) 2000-es fordulat alatt szinte használhatatlan az autó, folyamatosan megtorpan, ha kinyomom a kuplungot és a gázt is elveszem fent marad a fordulat egy darabig aztán fulladozva visszaesik és kis idővel később talál magára. Sokat állt az autó! Benzinszűrőt cseréltem benne ma ,de ugyan úgy produkálja a hibát. A fura az, hogy 2000 felett és nagygáznál kutya baja.

Csak finom gáztartásnál ugrál ,de nagyon :lol:

Minden segítséget előre köszönök!

Valami hibakódot nem tárolt?Nézted?

Link to comment
Megosztás:

hát sajnos a magyar foci azon a szinten van hogy már ennek is kell tudni örülni, végre van egy olyan csapat akit meg is verünk és papiron is azt mondják róluk, hogy simán meg kell tudnunk verni.

Onszájt néztem :lol: Király volt :lol:

reggelre pince feltörve

4 alu felni ellopva 4 uj téligumival 1üt ....

rendörség meg majd másfél ora mulva ért ki ......

Ez kész Szonik sajnálom :) :( B) Rendesen szopóágon vagy. Tesódhoz is bementek, kocsit is megfújták, pincét is kicuccolták. Nem ártana vadászengedély :lol:

Voltam Tatán itt csütörtök-péntek, most meg délután jöttünk haza Balcsiról M7en, fehérvárnál elkezdett húzni a kocsi jobbra majd a következő pillanatban felrobbant a jobbelső gumim. Ez nagyon mókás 140nél. Félreálltam, jóvan nem vert szét semmit, elgurultam a max 100m-re lévő pihenőhelyig (nem benzinkút) és kicseréltük. Szerencsére volt a pótkerékben luft, ezt még Gabitól vettem. Picsába pedig fulljó téligumi volt :P Asszem ideje feltenni a nyáriakat ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja, igen a motorvezérlés lámpám nem ég!

akkor nincs hibakód se

Gondoltam rá én is , de az közbeszól ha megyek akkor is?nem értek hozzá

sajnos igen mivel nem ejti azonnal vissza a fordulatot, emiatt rángathat is ha alacsonyabb tartományba lenne a fordulat váltás után.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet valóban az lesz a ludas.Amint tudom kipucolom aztán majd kiderül...

Köszönöm a segítséget! ;)

egy próbát megér, mégha nem is az volt a probléma.

tipikus dolog, hogy pl fent tartja 2500 majd 2000-1500- és normál... lépcsőzetesen esik vissza...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.