Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tech1-el, kb 2 perc volt, rádugta a szervízcsatira és beütötte a megfelelő kódot, majd kész...

és most már nem azt írja, hogy Pastiglia freni, hanem Brake pad :(

Hmm... SZ.Gab?! Lehet én is megcsináltatom ha lehet.. bár a német azért barátib mint a spagettinyelv... igaz, angollal mégjobban elvok.

Bár az alapdolgokat már megtanúlgattam :(

Link to comment
Megosztás:

http://www.matrica.autodekor.hu/matrica/gsi_8.jpg

Ilyen van nekem egy a fiókomban hónapok óta, már Fótra is el akartam vinni hogy elajándékozom valakinek, de elfelejtettem... ha érdekel valakit akkor még mindig szabad préda.

http://www.matrica.autodekor.hu/matrica/iszog_1.jpg

Ez meg ott figyel a cégautóm hátulján már egy éve. A rendőrök először mindig összehúzzák a szemöldöküket mikor meglátják, aztán ha elolvassák még egyszer, akkor általában röhögnek rajta, de sosem bántanak miatta.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor a rosszlány qrva annyát dszky gábornak, az összes budapesti fejes f....opónak az önkormányzatnál, akik miatt ilyenek az utak! Tompán koppan az autóm, ha rángatom a kormányt balra-jobbra. Akkor koppan, amikor balra rántom a kormányt, az autó meg megdől jobbra.

Akkor is koppan, ha fekvőrendőrön megyek át.

Ez minek a jele?

Link to comment
Megosztás:

....Tompán koppan az autóm, ha rángatom a kormányt balra-jobbra. Akkor koppan, amikor balra rántom a kormányt, az autó meg megdől jobbra.

Akkor is koppan, ha fekvőrendőrön megyek át.

Ez minek a jele?....

Ezt pont lehetett volna írni az Astra F-be is.

Amúgy stabilizátor bekötőt mondanék elsőre.

Nézd meg a bal oldalt nincs-e eltörve.

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem haza és játszottam egy picit a rend őreivel :( Pár napja szereztem egy traffi detektort és ugy adódott,hogy pont az utamban volt egy traffi. Egy párszor elmentem elöttük majd tisztes távra beálltam a traffival szemben és beállítottam a detektort. Szo-szo ahogy érzékel azonnal satuzni kell mert különben már késő. Pár kör majd megáll -> nylon zacsi a hátsó rendszámtáblára -> majd 50-es táblánál 80-90 :( Akkorát villant,hogy majdnem megvakultam a visszapillantón keresztül. Majd odébb megáll -> zacsi leszed :lol: Nem is foglalkoztak velem látták,hogy a traffit tesztelem :D :D :D :D :D B) B) B) B)

Azon gondolkodom,hogyan lehetne beszerelni a készüléket a kocsi elejébe....akkor biztos jobb a detektor hatásfoka B)

Quintezz XT-7000 a detektor típusa. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Mindenkinek!

Mivel új fiú vagyok közöttetek, a botladozásaimat nézzétek el, lesz ez még jobb is.

Szóval! Szükségen lenne egy kis útbaigazításra. Autó csere előtt állok.

Erőssen gondolkodom egy Astra Gsi ben. A neten elég sok helyen keresetem róla műszaki infókat, meg egyebeket, de nem talátam. Biztosan nem jó helyen kerestem. Ez lenne az egyik kérés, hogy küldjetek jó címeket.

A másik segítség az autó kiválasztását illetően jönne jól. Miket kell alaposan megnézni a járgányon. Nem ragaszkodom az "agyon tuningolt" vashoz, de ne is legyen leharcolva, széttaposva. Tisztában vagyok vele, hogy ezek a verdák, nem a legfrissebb kiadásúak, költeni kell rájuk,de nem szertnék bevállalni egy rozzant verdát, amire rögtön az autó árának a dupláját kell beruházni. Hát hirtelen ezek a fő csapásvonalak amik érdekelnek, mert kérdésem lenne bőven.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.