Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem jó ez a nagy doboz hátul mert a beled elől van. :)

Egyikőtöknek sincs igaza.

Én vagyok az Isten. :lol:

Bazs annyira béna,hogy még a Hi-fit sem tudta bekötni a Corsába.

Eljött inkább Esztergomba és megcsináltam neki.

De pölö klub ügyekben vagy számtech dolgokban Adok a véredényére mert még,ha úgy is néz ki azért nem hülyegyerek. :o

Csaba ne hidd azt,hogy ez a főnökösdi létezik itt a klubban.

Nem kell mindenkivel jóban lenni vagy jópofizni a másikkal.

Én a nagyja emberekkel jóban vagyok de mégis csak pár emberrel szoktam beszélgetni,ha találkozunk.

Coupé is megmondhatja ,hogy nemsokat szoktunk dumálni de jóban vagyunk. Máshol élünk és azért más az érdeklődési körünk is. kivéve az Opelt.

Antival is mindíg megbeszéljük,hogy majd jót dumálunk a talikon aztán semmi sem lesz belőle.

Tommal is szeretek beszélgetni pedig nincs nagyon közös témánk. :unsure:

Szóval szerintem is hallgass a többiekre a polo ügyben.

Én is eltudnám intézni mert én személyesen is ismerem a csajt de sz@rok rá mert nincsen GSI-m sem. :lol:

Hehe na jó sok okosságot írtam megint. :wacko:

Bazs!!

Ne egyéé dagadt vagy!

( unatkozom mert Boogie alszik)

Rám tartozó irományra csak annyit tudok mondani, hogy OKÉ :D

Link to comment
Megosztás:

Nem jó ez a nagy doboz hátul mert a beled elől van. :D

majd fordítva ülök bele :lol:

amúgy meg így hátrébb lehet tenni az ülést :wacko:

Egyikőtöknek sincs igaza.

Én vagyok az Isten. :unsure:

ezt régóta hangoztatod, de még kevés vagy ehhez ;)

Bazs annyira béna,hogy még a Hi-fit sem tudta bekötni a Corsába.

Eljött inkább Esztergomba és megcsináltam neki.

a fenéket! csak a Gelkot utaztattam meg, hogy érezze, mekkora fíling a TR :lol: :) :o

Link to comment
Megosztás:

De pölö klub ügyekben vagy számtech dolgokban Adok a véredényére mert még,ha úgy is néz ki azért nem hülyegyerek. ;)

ez hízelgő... de nem igaz :D :) :unsure: :o

Bazs!!

Ne egyéé dagadt vagy!

túl erős a GP, valamivel vissza kell fogni :wacko: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajaderonda ez géptető védő rajta.

Hát ma készülődések közepette elgondolkoztam, hogy valamit kell csinálni a vectrám orrával, mert mint amit sortűz ért, olyan. Bár ezektől a kutyabőröktől írtózom. a fóliás megoldás szerintetek milyen?

ui: Bazs, rajz elmaradt, me közbejött egy kis ZK intézés fateromnak, meg telefon szervíz nejemnek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Dénesnek ma szerelték a motorindítós riasztót egyébként, ha nem jelentkezne akkor sebességben indították be a vasat.. :unsure:

Dénes a mi Dinink? Kivi leszek rá.. van amúgy még belőle?(sajna ez most sokadik csak a sorban..) másra kell a zsé..

Jaja :wacko:

Báh.. mire megtaláltam amiket kerestem itt a válasz..

Dini akkor majd valamikor megsassolnám ha szabad a ketyerét, illetve meginterjúvolnálak pár dologról... holnap nem,mert no lurdi, meló rulez....

Link to comment
Megosztás:

Dénes a mi Dinink? Kivi leszek rá.. van amúgy még belőle?(sajna ez most sokadik csak a sorban..) másra kell a zsé..

Igen, csak én még nem merem Dini-nek nevezni! :unsure: Van még belőle, néhány darab.. de adok neked ha gondolod, majd kifizeted..

ui: Ez a motorindítós riasztó annyiból változott, hogy nem 10 a beszerelése, hanem 15 ezer lett, reggel 7-8 órától megtartott a Dénes esetében is este majdnem 10-ig, egyébként szerintem ismeritek a szerelő srácot Zsolt hosszú hajú és van egy kék mantája, a tüzér utcában dolgozik..

Link to comment
Megosztás:

ui: Ez a motorindítós riasztó annyiból változott, hogy nem 10 a beszerelése, hanem 15 ezer lett, reggel 7-8 órától megtartott a Dénes esetében is este majdnem 10-ig, egyébként szerintem ismeritek a szerelő srácot Zsolt hosszú hajú és van egy kék mantája, a tüzér utcában dolgozik..

Ügyes srác, nekem már csinált pár dolgot a régi Astrára. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ezeknek van egy jó topic az unatkozom részben... :)

Gondoltam szólok, mielőtt a moderátor bácsik ugatnak le :wacko:

Köszi hogy szóltál.. :o Elkerülte a figyelmem, mert csak a GSI szekciót szoktam nézni... :unsure:

Tényleg milyen jó kis topicok vannak ott.. :lol: Megyek is és olvasgatok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek esetleg ráérős napja és kedve van, az jöhet a műhelyünkhöz egy calibrában cserélek hydrotőkéket.. :wacko:

Milyen az a ráérős nap? :unsure:

Amúgy Racceval holnap délután indulunk Blitzre tervek szerint fél öt körül.

Aki ismeri a terepet azt mondta hogy érdemes a négyes úton menni és úgy fel mert az M3-tól Abádszalókig vezető út nagyon rossz állapotú, nyomvályús, kátyús, ültetett kocsiknak nem ajánlott.

Link to comment
Megosztás:

na ma fel lett avatva a Punto :) :o :D

egy FH12es Volvo sofőrje úgy gondolta, ő nem néz lefelé, úgyhogy nekemjött, meg tolt még vagy 1 métert :lol:

be volt húzva a kézi, tapostam a féket, nyomtam a dudát, síkítottak a gumik... :lol:

szép látvány lehetett :wacko:

amúgy látszatra nem vészes, csak nem olcsó, főleg, hogy köbés a kamion

elgondolkoztam, hogy eddig még egy autóm se volt, ami megúszta volna, hogy valaki nekimenjen :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Aki ismeri a terepet azt mondta hogy érdemes a négyes úton menni és úgy fel mert az M3-tól Abádszalókig vezető út nagyon rossz állapotú, nyomvályús, kátyús, ültetett kocsiknak nem ajánlott.

Jól mondták... :unsure:

A 4-es út elég jó, sőt vannak új szakaszok is, ahol még haladni is lehet... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.