Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát igen, elég komoly teljesítmény és nyomaték lett belöle, így már legalább Pé is végre tudja élvezni a sok munka gyümölcsét, mert mióta készen van, azóta nem ment igazán jól. Most viszont azt mondja, hogy nagyon jó lett. :lol:

Hatalmas gratuláció ezúton is Lalinak és Csonginak a programozásért. :P :lol:

Reggel meg jön szembe vadkert és kiskörösi körforgó között 9óra előtt,villog neki az ember oszt észre se veszi!

Vakegér GSi-s! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a DIS-es vezérlöknek mi a kódja?

Arra a kétbetüsre gondolok.

0 261 203 017

0 261 203 018

Ez a kétféle C20XE M2.8 DIS gyújtásos gyári szám, amit találtam ecu-ra Astrában.

Calibrában és Vectrában ugyanez:

0 261 203 019

0 261 203 020

0 986 261 038

Link to comment
Megosztás:

hat sajna az EPC ben sincs benne :lol: de ami jo neked az X20SE X22SE 20NEJ és perxe c20xe m2,8

vagy varjal csak te most nem a modult kérded ám ha jol értem vagy csak rosszul kérdezted :lol: na jo nem keverem összemagam ..

szal neked most nem az kell ami gyujtas modul ra csatlakozik rá asszem 3-4 vezetéken és az akksinal van mert az a gyujtas vezérlö

de ahoz sem ir sajna az epc kodot de ha Gm szam is jo vagy kat szam azt tudok mondani

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.