Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Trixxxxxx


uhuhu

Recommended Posts

Kívülről csak a visszapillantó elég ronda,

ez téélleg így van

az opelnek nem megy ez a tükör-téma

lásd tigra :arrow: hatalmas tükrök, vele kb egyidőben vectra b :arrow: kicsi, sportos tükrök

asszem, felcserélték :)

amúgy szerintem zsír ez a trixxx, csak kicsi

a többi mind jó

kellően hájtek, nekem bejön

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom, hogy jó lenne, ha elterjednékek az eféle autók. Nem azért mert szép, hanem :arrow:

kis fogyasztás (üa. megtakarítás egyéni, és országos szinten)

kis méret (kisebb dugók, több parkolóhely / könnyebb parkolás)

gazdaságos üzemeltetés (csekély szervízigény)

környezetszennyezés csökkenése (EURO 4)

stb... :roll:

Bár erre még tuti várni kell néhány évtizedet (meg arra is, hogy az "nép" átlagos intelligenciája meghaladja egy krokodilét...)

:?

...az igazság az, hogy már k.ra unom, hogy reggelente a dugók tele vannak böszme nagy kombikkal, minibuszokkal, van-ekkel, meg egy rakás egyéb "tankkal" amiben egyedül feszít a büszke tulajdonos. Ez olyan, mintha az utcán mindenki Summo jelmezben közlekedne... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Az autó státuszszimbólum (mérete,ára,tipusa,stb.) és a benzin állati nagy buli szerte a világon. "Csak" ezt a két akadályt kell legyőzni ahhoz, hogy kis, takarékos és környezetkímélő energiákkal működő autók guruljanak az utakon.

Nem kell mondanom, mióta elavult a belső égésű motorok technológiája... :)

Link to comment
Megosztás:

Az autó státuszszimbólum (mérete,ára,tipusa,stb.) és a benzin állati nagy buli szerte a világon. "Csak" ezt a két akadályt kell legyőzni ahhoz, hogy kis, takarékos és környezetkímélő energiákkal működő autók guruljanak az utakon.

Nem kell mondanom, mióta elavult a belső égésű motorok technológiája... :)

Hát igen az olajlobby erős a világon :D :D (Bocs az offért:) )

Attól füögetlenül nem érezném magam jól egy ilyen autóban. Mondjuk ez nem is tetszik, de ha tetszene, sem valószínű, hogy szivem csücske lenne, ergo nem vennék ilyet.. csak ha ingyé adják és kötelező használni.. akkor ok..de csak ha az ellenfelek is ilyenekkel közlekednek...

Link to comment
Megosztás:

Az ellenfelek ? :) Te harcolni mész az utcára ? :D :D :D

Értem , mire gondolsz. Nekem sem lenne őszinte a mosolyom egy eco-elektromos-kisfogyasztású-éljen-a-környezet kisautóban, ha közben dögös belső égésű motorral szerelt, a 100 km/h sebességet nálam 17 másodperccel hamarabb elérő verdák döngicsélnének a közelemben! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az ellenfelek ? :) Te harcolni mész az utcára ? :D :D :D

Értem , mire gondolsz. Nekem sem lenne őszinte a mosolyom egy eco-elektromos-kisfogyasztású-éljen-a-környezet kisautóban, ha közben dögös belső égésű motorral szerelt, a 100 km/h sebességet nálam 17 másodperccel hamarabb elérő verdák döngicsélnének a közelemben! :wink:

Én inkább a súlytöbblettől "félek". Mármint ha az "ellenfelem" súlyosabb. Nálam nem a gyorsulás számít (Végülis eddig 1,6D-m volt :D) hanem az hogy ha belemegyek akkor errébtaszajtom vagy sem :P :D

Bár ha jól belegondolok, az akkumulátorok miatt dög nehéz lehet egy hibrid vagy elektromos autócska :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.