Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Jjjjaaaa...csak az elsőt csináljátok?? :D

az első nekem se, de a háccsó az tekerős!

Igen, és egyelőre a bal oldali lesz csak, mer az kattog... Amíg nem kell, nem szeretném megbontatni a többit... A hátsók teljesen kussolnak, a jobb oldali eddig még csendes, bár mintha onnan is hallottam volna nyáron kattogást... De azt egyelőre hagyom, mert most kussol, meg megnézzük, hogy egyáltalán segít-e a zsírzás...

Link to comment
Megosztás:

Nekem F Astrán most volt zsírzás mindkét oldalon. Szerelés közben nyomtunk egy gyorsulást és a már zsírozott ablak 1 másodpercet rávert a szűz ablakra. Szóval igényli a törődést! :wink:

Király! Igazából nem az ablakfelhúzási sebességgel van gondom, hanem azzal, hogy melegben akár teljesen felhúzott állapotában is kattog... De ha nem is oldódik meg a kattogás, ezek szerint legalább gyorsabb lesz :wink: Na de asszem most rossz topikban vagyunk.... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Akkor erősen fityejjé kiccsáfó mer' nekem is kell majd az info!!

Különösen az ablaktekergető

Hi!

Azóta se tudtad leszedni az ablaktekerő fogantyút? Ugyanúgy jön le, mint az F-Astráról. Ha tudsz várni, 9-én, a találkozón bemutatom, hogy kell, 2 perc alatt lenn van egy ajtóburkolat. Első is.

Viszek spec szerszámot, "...va" bonyolult. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok még itt Nálatok, a közel jövőben szándékozom Astra Classic II-t vásárolni. Extrák közt láttam a CDR-500 típusú cd-s rádiót, érdekelne a véleményetek, hogy megéri-e az árát. Ti biztos, hogy már többet tudtok erről a típusról.

Előre is köszönöm

Betyár

Link to comment
Megosztás:

AGA /Hagymácska/!

Kóstolgatsz, kóstolgatsz, Kicsi Huszár?!?! :D

Szia Hagalex!

Egy egyszerű 1.4-es twin port motoros, 4 ajtós, kocsit szeretnék. Az akcióban benne van a légkondi, áll. magasságú kormány, áll. magasságú ülés, 2 légzsák. Nekem ennyi azt hiszem, hogy elég. Esetleg elektromos ablak, vonóhorog. A rádiót azért kérdeztem, mert olvastam az árát, és elég húzósnak találtam (186e Ft). Remélem, hogy nem fogok csalódni a kocsiban. Már jó pár éve Opelem van, nem csalódtam még. Ascona majd most Vectra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.