Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

most meg találnál rá 2 vevőt is. nekem is jól jönne. :D

A cd tartóban a középkonzolban, azok a kis fehér ablakok világítanak a sötétben?

A coupé klub fórumán most hirdet valaki ilyet, de a komplett középkonzol összes burkolatával együtt (hamutartó, váltókar körüli ill kézifékkar alatti rész is) 15e-ért...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy kis segítséget kérnék mert leszeretném cserélni az g astraba a gyári hangszórókat, de nem tom lebontani az oldal kárpitot :S

(elektromos ablak és elektromos visszapillantó tükör van benne).És az lenne a kérdésem hogy hogy kell lebontani meg kell-e hozzá venni valamit?

előre is köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Szeretném megkérdezni, hogy a képen látható hátsó ajtómban lévő PIN tüskés kábelcsatlakozót (központi zár, stb...) kicserélhetem-e a korábbi modellek (1998-tól) csatlakozójára. Más szóval kompatibilis-e a régebbi csatlakozó (abban benne van a 6-os sor két szélén a hangszóró PIN-je)?

thumb-1016_4D861FCB.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szeretném megkérdezni, hogy a képen látható hátsó ajtómban lévő PIN tüskés kábelcsatlakozót (központi zár, stb...) kicserélhetem-e a korábbi modellek (1998-tól) csatlakozójára. Más szóval kompatibilis-e a régebbi csatlakozó (abban benne van a 6-os sor két szélén a hangszóró PIN-je)?

[ig]http://kephost.hu/thumb-1016_4D861FCB.jpg

ha ugyan azt a formájú csatit veszel igen

de 98-99volt még egy fajta csatlakozó elméletileg de az talán szögletes volt.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem egy MNC INNOCD Express tipusú fejegységet.

1-2 tapasztalatot tudna valaki írni, kinek hogy vált be?

Ma szereli be elektronyos uncsim... kiváncsi vagyok. <_<

Egyik haver autójában van,engem nagyon zavar az erős kék kijelző,olcsó,annyiért jó,és asszem nincs rds sem benne.De tud kártyát olvasni... :angry:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem egy MNC INNOCD Express tipusú fejegységet.

1-2 tapasztalatot tudna valaki írni, kinek hogy vált be?

Ma szereli be elektronyos uncsim... kiváncsi vagyok. <_<

Nekem az van. Mit mondjak, nem vagyok elájulva tőle.

Nincs rds, kicsit olyan kisiparinak tűnik az egész. Mostanában párszor megcsinálta, hogy megmozdul az előlap, és nem érintkezik. Olyankor elölről kezdi a pendriveot. Néha visszasírom a régi pio-t,az csak cd-t tud, de lehet visszacserélem.

Ja, és a hangszóró kiosztás rá van rajzolva, de egy sem stimmelt! Kicsit legóztunk vele, mire bekötöttük.

Összességében azt tudom mondani:

ennyi pénzért ennyit tud!

Link to comment
Megosztás:

Nekem az van. Mit mondjak, nem vagyok elájulva tőle.

Nincs rds, kicsit olyan kisiparinak tűnik az egész. Mostanában párszor megcsinálta, hogy megmozdul az előlap, és nem érintkezik. Olyankor elölről kezdi a pendriveot. Néha visszasírom a régi pio-t,az csak cd-t tud, de lehet visszacserélem.

Ja, és a hangszóró kiosztás rá van rajzolva, de egy sem stimmelt! Kicsit legóztunk vele, mire bekötöttük.

Összességében azt tudom mondani:

ennyi pénzért ennyit tud!

Köszi a leírást.

Hát igen.

Volt ott ,,huszon-mennyiért'' is de most ez jutott ... :-))

Az opelben a középő kijelzőre is rá lett kötve neked?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.