Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Sziasztok!

Van-e különbség tudásban a 9 és a 6 gombos CD30 MP3-as fejegységek között?

Ja és ugye kiírja az MP3-ak nevét (fájl vagy ID3 az mindegy) a GID kijelzőre?

Köszi!

Üdv!

O

Tudásban nincs különbség, hangminőségben a 6 gombos szebben szól. Olvassa az ID3-at, kiírja a kijelzőre (még a TID is megjeleníti).

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogyan kell feltanítani egy fejegységet Astra H-ba?!

Ha valaki leírná vagy dobna egy linket bármit ami alapján meglehetne oldani , megköszönném!

Op-com om van! Ezzel meglehet e oldani?

Módosítva : Titó
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez?

Eonon koppintás, de csak 6.000.-Ft-ba kerül eBay-ről.

http://www.ebay.com/itm/NEW-Double-2-DIN-Android-Car-GPS-Stereo-DVD-Player-6-2-3G-WiFi-USB-HDMI-Camera-/261890154280?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item3cf9de9f28

Olyan eladók árulják, akiknek még nem sok eladásuk van(<100).

Kolléga rendelt egyet, az eladónak 200db volt, 2 nap alatt elkelt.

Ha megérkezik beszámolok. Bár lehet, hogy visszatérítés lesz belőle. :-)

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy valami gaz van vele, de azert rendeltem egyet :)

Voltak mar hasonlo kalandjaim, par napon belul irt az Ebay, hogy elado torolve, penz vissza...

Helybol latszik egy csomo problema az Astraban valo hasznalhatosagaval, de egy-ket orat el fogok jatszani vele, ha veletlenul megjon...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez?

Eonon koppintás, de csak 6.000.-Ft-ba kerül eBay-ről.

http://www.ebay.com/itm/NEW-Double-2-DIN-Android-Car-GPS-Stereo-DVD-Player-6-2-3G-WiFi-USB-HDMI-Camera-/261890154280?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item3cf9de9f28

Olyan eladók árulják, akiknek még nem sok eladásuk van(<100).

Kolléga rendelt egyet, az eladónak 200db volt, 2 nap alatt elkelt.

Ha megérkezik beszámolok. Bár lehet, hogy visszatérítés lesz belőle. :-)

Őőőőőő....nem óccsó ez egy kicsit? Szerintem kamu....de sok sikert....;)

Link to comment
Megosztás:

Őőőőőő....nem óccsó ez egy kicsit? Szerintem kamu....de sok sikert.... ;)

Nem kicsit, nagyon! :-)

De még ha meg is jön, akkor is kaphatsz visszatérítést, mondván nem működnek a gombok.

Ezt csak azért gondolom, mert az alábbi videókon hasonló fejegység látható és az elsőben nem is nyúl a gombokhoz egyszer sem,

a másodikban meg csak a BACK és a HOME gombot nyomja, ami lehet egy android készüléken fizikai gomb, de kétlem, hogy a

RADIO, NAVI gombot működnének.

https://www.youtube.com/watch?v=LOHEapyXHYE

https://www.youtube.com/watch?v=iwvKKa0MoYA

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit, nagyon! :-)

De még ha meg is jön, akkor is kaphatsz visszatérítést, mondván nem működnek a gombok.

Ezt csak azért gondolom, mert az alábbi videókon hasonló fejegység látható és az elsőben nem is nyúl a gombokhoz egyszer sem,

a másodikban meg csak a BACK és a HOME gombot nyomja, ami lehet egy android készüléken fizikai gomb, de kétlem, hogy a

RADIO, NAVI gombot működnének.

https://www.youtube.com/watch?v=LOHEapyXHYE

https://www.youtube.com/watch?v=iwvKKa0MoYA

Akkor ha jól értem, ha nem jönne meg a motyó, van pénzvisszafizetés. Csak mert amit belinkeltél, az is 280 Dolcsi.....

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha jól értem, ha nem jönne meg a motyó, van pénzvisszafizetés. Csak mert amit belinkeltél, az is 280 Dolcsi.....

Azért azt linkeltem, mert úgy néz ki, mint az eBay linkes és 4.1 android fut rajta.

És ha nem jön meg, akkor persze van lehetőség visszatérítésre.

Nekem eddig 2 dolog nem jött meg Kínából - igaz olcsóbb dolgok, 1000 és 2000Ft értékben - és visszakaptam az árát.

Módosítva : okynoa
Link to comment
Megosztás:

Akkor ha jól értem, ha nem jönne meg a motyó, van pénzvisszafizetés. Csak mert amit belinkeltél, az is 280 Dolcsi.....

Nyilvanvaloan valami buzlik benne; az egyetlen epeszu lehetoseg, hogy oreg modell (gyenge CPU, regi Android, analog TV), es hever belole 100ezer darab valami kinai raktarban, amit olcson kiszornak.

Ha hazai lenne a forras, vagy nem lenne tapasztalatom az Ebay penzvisszafizetessel, akkor messzirol kerulnem, de igy nincs sok vesztenivalom, sot, a legutobbi penzvisszafizetesen nyertem par forintot az arfolyam miatt :)

No mar ki is raktak a tagot az ebayrol, visszafizetes lesz:

We're writing to let you know that we've removed an item you recently won:

261890154280 - NEW Double 2 DIN Android Car GPS Stereo DVD Player 6.2" 3G WiFi USB HDMI+Camera

Módosítva : csaba66
Link to comment
Megosztás:

Nyilvanvaloan valami buzlik benne; az egyetlen epeszu lehetoseg, hogy oreg modell (gyenge CPU, regi Android, analog TV), es hever belole 100ezer darab valami kinai raktarban, amit olcson kiszornak.

Ha hazai lenne a forras, vagy nem lenne tapasztalatom az Ebay penzvisszafizetessel, akkor messzirol kerulnem, de igy nincs sok vesztenivalom, sot, a legutobbi penzvisszafizetesen nyertem par forintot az arfolyam miatt :)

azert most mar nem olyan egyszeru...mert most szetvalt a paypal es ebay garancia! szoval most szeirntem vissza is kell kuldeni az arut, es azert kinaba nem hinnem h olcso visszakuldeni a cuccot...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy Astra H-t, amiben CD 30 van, még mp3 lemezeket sem tud lejátszani. Az lenne a kérdésem, ha vennék valami 2 dines rádiót kerettel, akkor a fenti kijelző továbbra is fogja írni a fogyasztási adatokat, a kormányról továbbra is fogom tudni vezérelni a BC-t, illetve mi lesz a settings gombon található beállításokkal?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy Astra H-t, amiben CD 30 van, még mp3 lemezeket sem tud lejátszani. Az lenne a kérdésem, ha vennék valami 2 dines rádiót kerettel, akkor a fenti kijelző továbbra is fogja írni a fogyasztási adatokat, a kormányról továbbra is fogom tudni vezérelni a BC-t, illetve mi lesz a settings gombon található beállításokkal?

Ha nem a feljebb taglalt típusra gyártott fejegységet veszel bele, hanem beépítőkeretes 2DIN-est akkor a BC megmarad, mert annak nincs köze hozzá, a kormányról továbbra is tudod majd ezt a részét kezelni.

De a beállítások menü ill. a teszt menü nem fog menni, mert nem lesz settings gombot.

Továbbá a kormánygombok sem fognak alapból menni, csak ha veszel hozzá kiegészítő elektronikát.

Link to comment
Megosztás:

Nyilvanvaloan valami buzlik benne; az egyetlen epeszu lehetoseg, hogy oreg modell (gyenge CPU, regi Android, analog TV), es hever belole 100ezer darab valami kinai raktarban, amit olcson kiszornak.

No az alabbi volt az ugymenet:

- mail az Ebaytol, hogy a termeket toroltek, de ha kifizettem, akkor elvileg jon

- nem sokkal utana neztem, nem csak a termeket, az eladot is toroltek

- ma irtam egy mailt, hogy ugy tunik, ebbol nem lesz kuldes, kerem vissza a penzt

- harom perc mulva jott a valasz, hogy az elado tettei alapjan maris adjak

Link to comment
Megosztás:

No az alabbi volt az ugymenet:

- mail az Ebaytol, hogy a termeket toroltek, de ha kifizettem, akkor elvileg jon

- nem sokkal utana neztem, nem csak a termeket, az eladot is toroltek

- ma irtam egy mailt, hogy ugy tunik, ebbol nem lesz kuldes, kerem vissza a penzt

- harom perc mulva jott a valasz, hogy az elado tettei alapjan maris adjak

korrekt az ebay...vaKera tanulhatna sokat,hogy kell ezt profin csinálni.

Sokat rendelek én is ebayról és a problémák mindig orvosolva lettek...még sosem fáztam rá,ha rossz volt a termék akkor pénz vissza és még a rossz terméket sem kellett visszaküldenem...németből és az angoloktól sokszor hamarabb itt van a csomag mint belföldről.

Hozzá tartozik ,hogy az ebayon az eladók 99% -is nagyon korrektül áll hozzá a dolkokhoz,kis kínaiak előtt is le a kalappal.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha nem a feljebb taglalt típusra gyártott fejegységet veszel bele, hanem beépítőkeretes 2DIN-est akkor a BC megmarad, mert annak nincs köze hozzá, a kormányról továbbra is tudod majd ezt a részét kezelni.

De a beállítások menü ill. a teszt menü nem fog menni, mert nem lesz settings gombot.

Továbbá a kormánygombok sem fognak alapból menni, csak ha veszel hozzá kiegészítő elektronikát.

Köszi, és mi lesz pl az órával, dátummal? Vagy aksicserekor lenullázódik minden?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogyan kell feltanítani egy fejegységet Astra H-ba?!

Ha valaki leírná, vagy dobna egy linket bármit ami alapján meglehetne oldani , megköszönném!

Op-com om van! Ezzel meglehet e oldani?

Meglehet opcommal!

Belépsz az EHU menübe, ott programozás, elöször a régi fejegységet kell letanítani, ez nullázza a kijelzőt is! programozás menüben lopásgátló hatástalanítás gomb! Utána megadni a 4 jegyű security kódot neki, letanítás után fejegység csere, és lopásgátló aktiválás! Ennyi!

UHP, Klima beállításokra figyelni kell, mert ha valami eltér, akkor addig nem engedi aktiválni!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen!

Valahol a neten nincs leírva róla valami?

Hogy még véletlenül sem tudjam elcseszni?

UHP,meg klíma .... amit írtál pl mire kell figyelni?

Amig nincs beállítva a konfigban az UHP, meg a klima tipusa, addig nem lehet tanitani a fejegységet!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Helló!

Szeretném kicsit fejleszteni a gyári hangrendszert. Itt elsősorban NEM hangerő növelésre gondolok, hanem arra, hogy a magas ne recsegjen be, a mély meg ne legyen olyan kopogós szr, stb, szóval inkább a hangminőség legyen jobb. A gyári erősítőről semmi adatot nem találok neten. Többen írják, hogy elég kicserélni a hangszórókat márkásra, máshol meg azt olvasom, hogy fejegységet kéne cserélni elsőnek, de az meg nehezen megoldható. Valaki cserélt már itt hangszórót? :) Milyen javulás várható? Milyen teljesítményűt/típust ajánlotok?

köszi :)

Szerk: Ja, a fejegységhez van aux bemenetem gyárilag, CD30 mp3-as. Zenét telórol hallgatok, szal a cd lejátszót egyetlen egyszer se használtam. Milyen javulás várható egy fejegység upgradetől es milyen tipusra lehet cserélni? Kizárólag ezust szin érdekel, mint az eredeti.

Módosítva : slashpm
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.