Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Nekem van CD70 és 50ezer Ft GPS antennával együtt!

És van USB bemenete?

Kinek mi a fontos. Én azért vettem inkább egy CD40 USB-t 30-ért, mert fontos, hogy USB-n lévő zenét tudjak hallgatni.

A navigáció nem érdekel, mert van egy iGO alapú navigációm, amit jobbnak tartok a gyári navinál.

Ha valaki nek fontosabb a navi, az meg megveszi a CD70-et, vagy a DVD09-et.

Link to comment
Megosztás:

És van USB bemenete?

Kinek mi a fontos. Én azért vettem inkább egy CD40 USB-t 30-ért, mert fontos, hogy USB-n lévő zenét tudjak hallgatni.

A navigáció nem érdekel, mert van egy iGO alapú navigációm, amit jobbnak tartok a gyári navinál.

Ha valaki nek fontosabb a navi, az meg megveszi a CD70-et, vagy a DVD09-et.

Ez igaz, kinek mi a fontos, azért is írtam, hogy szerintem jobb választás a CD70!

Link to comment
Megosztás:

Szia Somi!

Tudnál feltenni fotót a CD 70 fejegységről?

Köszi.

Szia!

Igazából sok nézni való nincs rajta, annyi a furcsaság vele, hogy DVD90 feliratú az előlap, teljesen kompatibilis és hibátlan, csak nem CD70 felírat van rajta! Maga a fejegység is hibátlan!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! A kép egyértelműbb lenne, ha esetleg lesz rá időd küldhetnél fotót róla. Nekem gyárilag CD 30 MP3- as van benne, azt szeretném lecserélni, de igazándiból nem tudom pontosan meghatározni a színét, talán olyan barnás szürke lehet.

Csatoltam képet is, nekem látszódik!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! A kép egyértelműbb lenne, ha esetleg lesz rá időd küldhetnél fotót róla. Nekem gyárilag CD 30 MP3- as van benne, azt szeretném lecserélni, de igazándiból nem tudom pontosan meghatározni a színét, talán olyan barnás szürke lehet.

Szia!

El is adnád a CD30 MP3-at?

Ha igen, mennyire gondoltál?

Üdv!

O

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóeladás miatt eladóvá válik az első ajtóba való Opel specifikus Pioneer komponens szettem... Kb. 2,5-3 éve van az autómban, tökéletesen elégedett voltam vele, a valamikor a hétvégén fogom kiszerelni, hangjuk alapján tökéletes állapotban vannak, a tisztább hangok miatt vásároltam, kíméletes hangerőn használtam gyári fejről, nincsenek "széthajtva"... A beszerelése nagyon könnyű, tökéletesen illeszkedik a gyári helyre és csatlakozókhoz:)! A doboza az összes tartozékával együtt megvan! :) Bővebb info: http://www.arukereso.hu/hangszoro-c3618/pioneer/ts-q172c-p18695627/?gclid=Cj0KEQjwxpipBRCap8PR2Om7vq4BEiQA6V7OVakSZ02TtiB9CpNrqw5um4WPYhk0IcLgm8MPy4sdUAgaAiko8P8HAQ

28 ezer forintra gondoltam!

Kérésre küldök képeket!

Érdeklődni Pü-ben, vagy a 06húsz597harminc70 -es számon lehet :)!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szert tettem egy műszerfali hangszóróra de, megakadtam mert sehol nem találom azt a vezetéket ami hozzá jár. Kivettem a kesztyűtartót minden kis zugot megnéztem de nincs. A rádióm cd30-as.

Valaki ha tudna segíteni az nagyon jó lenne :)

Módosítva : bartalix
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szert tettem egy műszerfali hangszóróra de, megakadtam mert sehol nem találom azt a vezetéket ami hozzá jár. Kivettem a kesztyűtartót minden kis zugot megnéztem de nincs. A rádióm cd30-as.

Valaki ha tudna segíteni az nagyon jó lenne :)

Műszerfali hangszóró? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szert tettem egy műszerfali hangszóróra de, megakadtam mert sehol nem találom azt a vezetéket ami hozzá jár. Kivettem a kesztyűtartót minden kis zugot megnéztem de nincs. A rádióm cd30-as.

Valaki ha tudna segíteni az nagyon jó lenne :)

Egyáltalán nem biztos, hogy be van vezetékezve.

Amúgy ha középcső rácsot felveszed és ott nem látod a kábelt, akkor valószínű nincs bent az autóba.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szert tettem egy műszerfali hangszóróra de, megakadtam mert sehol nem találom azt a vezetéket ami hozzá jár. Kivettem a kesztyűtartót minden kis zugot megnéztem de nincs. A rádióm cd30-as.

Valaki ha tudna segíteni az nagyon jó lenne :)

Szia!

Lehet hogy nincs benne, de nézd meg a pollenszűrő fölötti kábeleket, nekem oda volt felkötözve egy ott lévő kábelkötegre, kerestem (tapogattam, mert látni nem láttam) legalább egy órát mire megtaláltam, onnan kellett felhúznom a középső rácshoz a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.