Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

Helló,

Normál indulásnál (tehát pl. kettesben indulásnál nem) és normál fékezésnél mindig egy tompa koppanás (mintha egy zárt cipős dobozban eldőlne egy gyufásdoboz) hátulról, jobb oldalról (szerintem) vagy elölről jobb oldalról az anyósülésen ülve (és más vezetett) Kanyarodásnál, úthibánál, döccenőnél nem, csak előre indulásnál és fékezésnél.

Megrángattuk a motort álló helyzetben (amennyire lehetett), semmi hang. A motortartó bakok szemre hibátlanok. A kerekeket is megrángattuk, szintén semmi hang. Csak álló helyzetből induláskor és fékezéskor.

9000 Km, nagyon vigyázós vezetés, újonnan vásárolt D Corsánál, alul nincs rozsda sehol.

Van valakinek ötlete, mi(től) lehet ez a hang? Esetleg másnál is van ilyesmi?

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv

C.

Helló,

Van motorvédő lemez alul? Mert ha igen, akkor csak annak kell meghúzni a csavarjait, az "pattog". A D Corsa kasztnija hajlamos a nyíródásra. Nekem 4 ajtós van, és ha a hátsó ajtóknál letörlöm a zsírt a zárról, akkor a pl. fekvőrendőrökön lassan átgurulva rozsdás nyikorgást hallat. ... Szóval a tompa puffanás a motorvédő lemez lesz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni!

1: Z1.2XEP motorba milyen olajat javasoltok /GM olaj nem érdekel/?

2: Corsa D-n az InSP-t hogyan tudom kinullázni?

3: Ugyan ennél a motornál mekkorának kell lennie a gyertyahézagnak?

A válaszokat előre is köszönöm!

Helló,

Az InSP kinullázása: ráadott gyújtás és nyomni a Km nullázót x mp-ig.

Olaj: Gyári olaj nem jó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kartámaszt szeretnék tenni a kocsiba. Ezt néztem ki. Mi a véleményetek róla, milyen minőségű és milyen a használhatósága? Mennyire masszívan lehet lerögzíteni?

A konzolt amire rögzítve van nem szeretném szétbarmolni, ezért gondoltam be kellene szerezni egy másikat. Konzol A 16-os számúról lenne szó. cikkszáma: 1 96 262

Meg tudnátok mondani mennyi az ára a konzolnak?

A segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kartámaszt szeretnék tenni a kocsiba. Ezt néztem ki. Mi a véleményetek róla, milyen minőségű és milyen a használhatósága? Mennyire masszívan lehet lerögzíteni?

A konzolt amire rögzítve van nem szeretném szétbarmolni, ezért gondoltam be kellene szerezni egy másikat. Konzol A 16-os számúról lenne szó. cikkszáma: 1 96 262

Meg tudnátok mondani mennyi az ára a konzolnak?

A segítségeteket előre is köszönöm!

196262 kb 2e ft

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

D Corsám van (40 000Km). Olyan gond jött elő, hogy reggel amikor hideg van, kb 5C fok körül, akkor totál lent fog a fékem. Most hogy bejöttek a melegek és kint áll az autó 20-25C fokban, akkor meg felkeményedik és totál fent fog. Nem megy el a szervó, fog rendesen, csak jóval feljebb. Most már jó ideje figyelem és csak a hőmérséklet ingadozáshoz tudom kötni. Csak elég kellemetlen hogy egyszer nyomnom kell hogy megálljak, egyszer meg hozzáérek aztán satuzik. Tavaly nyáron lett benne féktárcsa és fékbetét cserélve, lehet ennek valami köze hozzá? Netán levegős lehet a fék, és a hőtágulás miatt felkeményedik?

köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Anyukám szert tett egy 2008as D Corsára! 1,4twp Enjoy stb.! Lenne pár kérdésem!

1, Szeretne gyári tolatóradart hátra! Mennyibe fáj egy ilyen beszerelés, mennyire bonyolult?

2, Tempomatot miként lehet beletenni?

3, A D Corsában is van olyan rejtett menü mint a H Astrákban? Ha igen akkor hogyan lehet előcsalogatni?

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Anyukám szert tett egy 2008as D Corsára! 1,4twp Enjoy stb.! Lenne pár kérdésem!

1, Szeretne gyári tolatóradart hátra! Mennyibe fáj egy ilyen beszerelés, mennyire bonyolult?

2, Tempomatot miként lehet beletenni?

3, A D Corsában is van olyan rejtett menü mint a H Astrákban? Ha igen akkor hogyan lehet előcsalogatni?

Üdv,

Üdv!

Nem is láttam, hogy itt is kérdeztél.

A Tempomathoz kell egy tempomatos irányjelző kapcsoló és egy kuplung kapcsoló. Az én szekerem 2006-os Z12XEP, és szerencsére benne volt a kuplung kapcsoló. Csak karcsere és Tech2-es programozás volt és már működött is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem is láttam, hogy itt is kérdeztél.

A Tempomathoz kell egy tempomatos irányjelző kapcsoló és egy kuplung kapcsoló. Az én szekerem 2006-os Z12XEP, és szerencsére benne volt a kuplung kapcsoló. Csak karcsere és Tech2-es programozás volt és már működött is.

Köszi a választ! Akkor elég egyszerűen megoldható! Remek :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szia UHUHU!

Megköszönném, ha válaszolnál, ha éppen erre jársz és olvasod:

Van egy egy hónapos Corsa D 1.4 benzines autóm, szalonból vett új autó, most van benne pár száz km.

Azt vettem észre, hogy amikor indítom a motort, beindult, az önindító szépen kipörög,de egy-két másodperc múlva vagy hamarabb van egy enyhe kis reccsenés, mint amikor egy forgó alkatrész úgy áll meg, hogy közben beleakad valamibe és az fogja meg (mint amikor nem emel ki a kuplung és sebességbe tételkor reccsen a váltó, de ettől a reccsenéstől lényegesen finomabb!). Ez mitől lehet?

Járó motornál nem mindig, de néha hallatszik a levegőszűrő felől egy enyhe kis klattyogás. Lehet az üa. rendszer szellőztető szelepe?

Még egy kérdés: Apának ugyanilyen autója van, csak 1.2, de kezdettől fogva nem hajlandó elsőre indulni a következő reggelen. Másodjára viszont egyből indul, illetve napközben is bármikor.

Szervíz,diagnosztika, TECH, minden OK! Mi lehet?

Előre is köszönöm a segítségedet! :D

Természetesen örülök más értő, segítő hozzászólásoknak is! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szia UHUHU!

Megköszönném, ha válaszolnál, ha éppen erre jársz és olvasod:

Van egy egy hónapos Corsa D 1.4 benzines autóm, szalonból vett új autó, most van benne pár száz km.

Azt vettem észre, hogy amikor indítom a motort, beindult, az önindító szépen kipörög,de egy-két másodperc múlva vagy hamarabb van egy enyhe kis reccsenés, mint amikor egy forgó alkatrész úgy áll meg, hogy közben beleakad valamibe és az fogja meg (mint amikor nem emel ki a kuplung és sebességbe tételkor reccsen a váltó, de ettől a reccsenéstől lényegesen finomabb!). Ez mitől lehet?

Járó motornál nem mindig, de néha hallatszik a levegőszűrő felől egy enyhe kis klattyogás. Lehet az üa. rendszer szellőztető szelepe?

Még egy kérdés: Apának ugyanilyen autója van, csak 1.2, de kezdettől fogva nem hajlandó elsőre indulni a következő reggelen. Másodjára viszont egyből indul, illetve napközben is bármikor.

Szervíz,diagnosztika, TECH, minden OK! Mi lehet?

Előre is köszönöm a segítségedet! :D

Természetesen örülök más értő, segítő hozzászólásoknak is! :)

szia!

ezt meg kéne hallgatni. erre nem lehet így mondani. ez lehet akár öninditó hiba is, de ha Z14XEP motor van benne akkor a twinport szelep is,mert az az alkatrész ami beindulás után klattyan egyet. De az ilyen azon nem lehet segiteni.... Nem tudom

a kopogás az a benzingőzszelep, az ilyen, arra nincs gyógymód....

a reggeli nem indulásnál érdemes lenne megpróbálni kitisztitani a Fojtószelepházat. az tudja befolyásolni.

Link to comment
Megosztás:

szia!

ezt meg kéne hallgatni. erre nem lehet így mondani. ez lehet akár öninditó hiba is, de ha Z14XEP motor van benne akkor a twinport szelep is,mert az az alkatrész ami beindulás után klattyan egyet. De az ilyen azon nem lehet segiteni.... Nem tudom

a kopogás az a benzingőzszelep, az ilyen, arra nincs gyógymód....

a reggeli nem indulásnál érdemes lenne megpróbálni kitisztitani a Fojtószelepházat. az tudja befolyásolni.

A14XER a motorkód, ez mit jelöl?

Nem hinném sajnos, hogy csak fojtószelep: 4 hónapos autó, nincs benne még kettő ezer km sem!

Persze a szervíz szerint minden ok. csak az a baj, hogy kezdetektől fogva ilyen....

Azért köszi a segítséget :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,

Van egy 4 éves 1.4-es benzines Corsa D kocsim, amin elromlott a klímám. A szervízben megállapították, hogy a klíma kompresszor ment tönkre, amit sajnos ennél a típusnál csak egy az egyben cserélni lehet (nem lehet újra tekercselni)

Ez azt jelenti, hogy új klíma kompresszor 350 000 HUF :D

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mi lenne a megoldás, keressek bontókban?? Lehet egyáltalán bontókban kapni???

Válaszotokat előre is köszönöm, szép napot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 4 éves 1.4-es benzines Corsa D kocsim, amin elromlott a klímám. A szervízben megállapították, hogy a klíma kompresszor ment tönkre, amit sajnos ennél a típusnál csak egy az egyben cserélni lehet (nem lehet újra tekercselni)

Ez azt jelenti, hogy új klíma kompresszor 350 000 HUF :D

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mi lenne a megoldás, keressek bontókban?? Lehet egyáltalán bontókban kapni???

Válaszotokat előre is köszönöm, szép napot

lehet bontóba kapni

gondolom delphi nx típusú van benne..

és tuti hogy a tekercs rossz??

ha nx klímád van akkor annál lehet külön kapni tekercset is meg tengelykapcsolót is :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni, valaki biztosan képben van a témát illetően. ;)

Szeretnék valamilyen multimédiás navigációt a Corsámba (2011-es Cosmo), de olyat, amit szépen be lehet építeni (a Cosmo műszerfala speckó fényes szürke, sehol nem találtam ilyen beépítőkeretet, csak matt ezüstöt és fényes feketét).

Tudtok esetleg ajánlani valamit, vagy a gyári Touch&Connectet be lehet szerezni utólag valahogy?

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok!

Corsa 1,3 cdti 2007-esnél az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e nézni valahogy a hűtővíz hőmérsékletét, valamilyen rejtett menű alatt, vagy ez semmikép sem lehetésges? Előre is köszi a válaszokat!

Helló!

Gyújtáson, vagy járó motornál 4-szer egymás után megnyomod a napi km számláló nullázóját és negyedjére nyomva tartod, és kb 10-15s múlva átvált a kijelző a rejtett menüre. A nullázóval tudsz lépkedni. Ha GID kijelződ van lehet, hogy azon is meg tudod nézni, de ebben nem vagyok biztos.

Egy kis segítség:

Itt meg megtalálod, hogy melyik mit jelent. A 8. pont Szervíz részt keresd:

Rejtett menü

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Gyújtáson, vagy járó motornál 4-szer egymás után megnyomod a napi km számláló nullázóját és negyedjére nyomva tartod, és kb 10-15s múlva átvált a kijelző a rejtett menüre. A nullázóval tudsz lépkedni. Ha GID kijelződ van lehet, hogy azon is meg tudod nézni, de ebben nem vagyok biztos.

Egy kis segítség:

Itt meg megtalálod, hogy melyik mit jelent. A 8. pont Szervíz részt keresd:

Rejtett menü

Sok sikert!

Köszönöm a gyors választ! :lol: Van GID-m, de azért kipróbálom ezt is, már csak kíváncsiságból, mindig érdekelt milyen gyorsan melegszik be a kis dízel így télen!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors választ! :lol: Van GID-m, de azért kipróbálom ezt is, már csak kíváncsiságból, mindig érdekelt milyen gyorsan melegszik be a kis dízel így télen!

Nincs mit!

Közben megtaláltam a Gid rejtett menüt is, ha véletlenül ezt sem ismernéd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.