Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

Na végre én is ideértem a gép elé.

Összességében én is jól éreztem magam, örülök, hogy az előttem szólók is hasonlóképpen vélekedtek.

Köszönet a szervezőknek a lelkes munkáért!

Sajnálatos, hogy a mérés nem jött össze (szegény Gabiék jól kifárasztották magukat), de amikor elindultak a futamok, onnét kezdve úgy láttam mindenki jól szórakozott a pályán. (legalábbis attól kezdve lecsökkent a szlalomon résztvevő autók mennyisége)

A szlalompálya szűkségéért engem szidjatok (este, a végén már sötétben raktuk fel a pályát, és akkor a B Vectra Caraván elfért rajta), ezen a nap folyamán javítttunk.

Engem kicsit megviselt a hétvége, szarul kezdődött mert a kocsim műszakija miatt (aminek csütörtökön kész kellett volna lenni) csak péntek délután 5-re értem le, emiatt lemaradtam egy csomó vetélkedőről. Késő éjjel én is ittam a híres páleszból, igaz engem annyira nem viselt meg, mint másokat :unsure: :wacko: ) Szombaton pedig sikeresen elhatalmasodott rajtam az allergia, a bal szemem még most is félig csukva van, plusz délutánra a lábamról is lejött a bőr a sok császkálástól.

Késő este viszont egy jót beszélgettünk, és grilleztünk még a nap levezetéseként.

A lopásokkal kapcsolatban nem tudok mit mondani, egyszerűen nem tudom megérteni az elkövetőket.

Akik fotóztak azoknak is ezer köszönet, nekem nem volt időm rá.

Hajniéknak Sok Boldogságot, ha esetleg nem említettem volna.

Melindának Boldog Szülinapot, és jöjjön össze nekik amire igent mondott!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szervusztok!

A szombat este ért erkölcsi és anyagi kár után, nem kívánok a jövőben mint részvevő sem lenni hasonló rendezvényen.

Amit kölcsön kértem pénzt összeszedem, a munkámat ma befejeztem. Kollégámmal (ketten) felrakodtunk a sátrat, majd némi segítiséggel le. 4 napban összesen aludtam 6 órát, és vesztettem közel 200ezer fotintot.A rendezvényen mindanyian teljes áron vettünk részt, hogy jobban álljunk. Többen barátokat is invitáltunk. A barátaim is jócskán károsodtak! Én ezt a jővőben nem válalhatom. Nagyon örülök, hogy mástól nem loptak, mert azért még nagyobb lenne a lelki furdalásom. örülök , hogy Uhuhu nem jött, azt kellett volna még, hogy Őt is meglopják.

33 évesen nem ez a célom.

Aki tud vevőt a Corsámra szóljon. Az ár, majd kitalálom, de olcsón, hogy menjen.

Üdv,. hemi

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!

A szombat este ért erkölcsi és anyagi kár után, nem kívánok a jövőben mint részvevő sem lenni hasonló rendezvényen.

Amit kölcsön kértem pénzt összeszedem, a munkámat ma befejeztem. Kollégámmal (ketten) felrakodtunk a sátrat, majd némi segítiséggel le. 4 napban összesen aludtam 6 órát, és vesztettem közel 200ezer fotintot.A rendezvényen mindanyian teljes áron vettünk részt, hogy jobban álljunk. Többen barátokat is invitáltunk. A barátaim is jócskán károsodtak! Én ezt a jővőben nem válalhatom. Nagyon örülök, hogy mástól nem loptak, mert azért még nagyobb lenne a lelki furdalásom. örülök , hogy Uhuhu nem jött, azt kellett volna még, hogy Őt is meglopják.

33 évesen nem ez a célom.

Aki tud vevőt a Corsámra szóljon. Az ár, majd kitalálom, de olcsón, hogy menjen.

Üdv,. hemi

:unsure: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!

A szombat este ért erkölcsi és anyagi kár után, nem kívánok a jövőben mint részvevő sem lenni hasonló rendezvényen.

Amit kölcsön kértem pénzt összeszedem, a munkámat ma befejeztem. Kollégámmal (ketten) felrakodtunk a sátrat, majd némi segítiséggel le. 4 napban összesen aludtam 6 órát, és vesztettem közel 200ezer fotintot.A rendezvényen mindanyian teljes áron vettünk részt, hogy jobban álljunk. Többen barátokat is invitáltunk. A barátaim is jócskán károsodtak! Én ezt a jővőben nem válalhatom. Nagyon örülök, hogy mástól nem loptak, mert azért még nagyobb lenne a lelki furdalásom. örülök , hogy Uhuhu nem jött, azt kellett volna még, hogy Őt is meglopják.

33 évesen nem ez a célom.

Aki tud vevőt a Corsámra szóljon. Az ár, majd kitalálom, de olcsón, hogy menjen.

Üdv,. hemi

ez a lopós kifosztós dolog eléggé trééén hangzik :unsure: :wacko: (hu de beverném az orrát ! )

Link to comment
Megosztás:

azt gondolom hogy nem klubtag volt .

sajna magyarországon semmi se kizárt . és főleg a kisebséggel van a gond ....... bár ez sem törvényszerü ..

Zamárdiban nyitva volt a kocsim benne pénztárca meg pda meg minden kacat és senki nem piszkálta .. de ezek után asszem zárok mindent :unsure:

sajnálom a károsultakat :wacko: tudom ez nem segítség de mégis . (ilyen dogok hallatán kissé forr a vérem ! egyszerüen kinem állhatom a tolvaj szemét embereket ! és bocsánat de a kissebségért se rajongok . ennek oka van .)

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!

A szombat este ért erkölcsi és anyagi kár után, nem kívánok a jövőben mint részvevő sem lenni hasonló rendezvényen.

Aki tud vevőt a Corsámra szóljon. Az ár, majd kitalálom, de olcsón, hogy menjen.

Üdv,. hemi

Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni,hogy nehéz döntés.

Nekem is volt,hogy végső elkeseredésemben meghírdettem a kocsit és nagyon rossz volt.

Szeretnék 5 ezer forintot felajánlani Heminek,hogy segíthessek neki csak ne kelljen eladnia a Corsát.

Tudom ez nem sok pénz. A sok munka és energia amit beleöltél a szervezésbe az becsülendő.

Főleg a körülményekhez képest.

Remélem nem sértelek meg vele.

Szerintem azt a két kilót össze tudnánk dobni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azt a két kilót össze tudnánk dobni.

csatlakoznék Tomihoz. Hemi mindig mindent megtett a klubbért, most rajtunk a sor hogy segítsünk neki. Bárkivel megtörténhetett volna hogy meglopják az én kocsim csomagtartója is nyitva maradt azon az éjszakán és csak kb. 10 méterrel álltam arrébb. Segítsünk Heminek!!!

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék Én is ugyannnyit felajánlani a célra. Köszi a sok fáradozást Hemi!

Nekem egyszer a vadiúj robogómat lopták el dupla kapus és portás helyről (volt munkahelyem), szar érzés volt. Azóta senkiben sem bízom. Ez mégszarabb.

Új robogót nem veszek, csak kopott használtat. Cabrioval sem járok dolgozni, pont emiatt. A talin is kicsit para voltam. Mindent, mindig zártam. Pont az ilyen esetek elkerülése végett. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, ami Hemivel történt, és én is felajánlanék neki egy 10-est. És ezúton szertném neki és mindenkinek aki aktívan részt vett a tali szervezésében / lebonyolításában (Bkori és Reni, Gyula és családja, Futó Gabi, Mackósajt, Gelko, Mélykék, Gepard, Tomi023 és még sokan mások) megköszönni a munkájukat illetve azt a rengeteg energiát amit beleöltek, hogy a tali jól sikerüljön! Azt hiszem a G Astrások nevében mondhatom: nagyon jól éreztük magunkat!

Köszönet még Balázskának és Enzonak, hogy elvitték a kerekesszékeseket egy körre Kunmadarason eredményhirdetés előtt, Hic-nek, Coupénak, Tomnak és a többi segítőnek, aki most nem jut eszembe és akik segédkeztek még a campingben, a felvonuláson vagy a gyorsuláson.

Link to comment
Megosztás:

ezt már megbeszéltük h számomra a megtiszteltetés :lol: :lol:

Örülök, hogy tudsz majd segíteni :unsure: csak mikor telefonban említette Sörös Sanyi meg én akkor titkolózni kellett,mert senki nem sejtette otthon az eljegyzést.

Gepárd neked is köszönöm a jókívánságokat.És mihamarabbi gyógyulást.Én meg még mindig vakarózok,mert valami nagyon összecsípkedte a lábamat. :wacko: De kezdünk visszatérni a kerékvágásba.Drágám melózik, én meg tanulok a holnapi vizsgámra.És készítjük a kocsit, mert jövőre legalább egy autós versengésen részt akarunk venni Monával.

Link to comment
Megosztás:

Hemi én is nagyon sajnálom.és így belegondolva én annyira megbízok bennetek, hogy nem zártam a kocsit.mindenem benne volt.De innentől muszáj lesz ,mert sajnos a külsősök nem tisztelik a másikat(vannak kivételek)Így mi is felajánjuk egy kis lóvét abból ami nekem mint munkanélkülinek maradt :unsure: de bárkivel előfordulhat. remélem sikerül összefognunk, bármelyikünk járhat így.

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!

A szombat este ért erkölcsi és anyagi kár után, nem kívánok a jövőben mint részvevő sem lenni hasonló rendezvényen.

.....

Aki tud vevőt a Corsámra szóljon. Az ár, majd kitalálom, de olcsón, hogy menjen.

Üdv,. hemi

Ez igy elég meleg. Nem is értem teljesen. 5ezret küldök én is ha nem tolod át püben még ma a számlaszámod akkor telefonon zaklatlak :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy tavaly mikor Tomnak elvették a forgalmiját, vagy coupe 100 ezres gépét lopták el a Blitzen..akkor nem indult ilyen kezdeményezés...

Elég furcsának találom, hogy személyes ellentétek szítására használod fel a történteket. Most se a Hemi kérte a gyűjtést, hanem a Tomi találta ki a dolgot. Tavaly neked is eszedbe juthatott volna, és biztosan akkor is sokan adtak volna a károsultaknak.

Link to comment
Megosztás:

Elég furcsának találom, hogy személyes ellentétek szítására használod fel a történteket. Most se a Hemi kérte a gyűjtést, hanem a Tomi találta ki a dolgot. Tavaly neked is eszedbe juthatott volna, és biztosan akkor is sokan adtak volna a károsultaknak.

Miért gondolod, hogy szítani akarok én bármit is...leírtam a véleményem...ennyi...tán csak szabad...

Link to comment
Megosztás:

Bevallom őszintén - és ezzel nem akarok senkit megbántani - én nem nagyon szeretem az ilyen nyilvános adakozásokat. Szerintem ezt diszkrétebb névtelenül megtenni. De ettől függetlenül nagyon jó látni, hogy ennyien vannak a segítőkész emberek.

Én amennyire tudom, a Hemi nem magának kért kölcsön, hanem a klubnak. Azért az nem mindegy.

Hemi. Pü megy :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.