Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én azon az úton mentem már az omival 160-al ágyúgolyó futamon :unsure:

Az összes sportgép cammogott 50-el, én meg elhúztam mellettük, mint a szél :wacko:

hát volt egy omi amelyik elhasított mellettem szombaton olyan 90 körül mentem, de azt hittem állok :lol: Te voltál az?

Link to comment
Megosztás:

Aki IGO-t használt az ment arra:) Lefelé arra mentem, tényleg vadregényes volt. Tizsafüred/ Poroszló felé volt az "jobb" út.

Az az érdekes, hogy én a másik utat (Tiszafüred/Poroszló felé) már ismertem mert arra sokszor jártam, de a Blitz Weekend honlapján a megközelíthetőségi lehetőségeknél is ezt a rosszabbikat (akkor még nem tudtam hogy az) ajánlottátok, úgyhogy ezért mentem arra. Még jó hogy volt nálam walkie-talkie, mert többször rámszóltak hogy lassítsak az elején mert a GSi-sek nem tudnak követni, pedig így is csak 40-el mentem...

Link to comment
Megosztás:

Az az érdekes, hogy én a másik utat (Tiszafüred/Poroszló felé) már ismertem mert arra sokszor jártam, de a Blitz Weekend honlapján a megközelíthetőségi lehetőségeknél is ezt a rosszabbikat (akkor még nem tudtam hogy az) ajánlottátok, úgyhogy ezért mentem arra. Még jó hogy volt nálam walkie-talkie, mert többször rámszóltak hogy lassítsak az elején mert a GSi-sek nem tudnak követni, pedig így is csak 40-el mentem...

vesekövem már nem lesz egy ideig az biztos.........

Link to comment
Megosztás:

Ezer hála és köszönet a találkozóért!!! bow.gif

Nagyon szívesen tartanák beszámolót a fergetegesre sikerült péntek estémről de valami oknál fogva (pálinka), emlékeim csak nagyjából 21:00-ig vannak... drunk.gif

Nekem is, mégis írtam...

Valamit.

Aztán hogy jól emlékszem-e azt majd a többiek megerősítik vagy cáfolják :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi fiúk az útvonaltervért.

Ezt a közleményt jó lett volna, kiadni még a tali elött :Kunmadarasi tali vizsgálata lezárult.

Emiatt a média gagyizás miatt sok látogató elbuktunk....

Én olvasom a híreket meg meg is hallgatom mégse hallotam erről a balesetről. Még most se tudom mi történt pontosan, kiváncsiságból utána nézek, de szerintem emiatt nemhinném hogy ugy döntött valaki hogy nem jön el.

Link to comment
Megosztás:

Na és akkor én mit szóljak,amikor péntek éjjel Tomi023,Gepard,Paja mentek előttem Tomi vekijével és már vagy 3 falun vágtattunk keresztül 90-100-al,amikor Tomi megállt vészvillogóval és megkérdezte:

-Hol a pics@ban vagyunk? :unsure:

Még jó hogy nálam volt GPS,így éjfélre visszataláltunk a campingbe.

Link to comment
Megosztás:

Na ja. Ezt akartam mondani - meg is írtam - erre lefagy ez a vacak :wacko:

Szóval jajaja, az el is fogyott pénteken, majd a maradék 3 szem szilvát szombaton megettük

és akkor még nem is vittünk oda a vodka+krémlikőr kombinációt! (pénteken azért, mert MrManta letagadta, hogy vittünk krémlikőrt, szombatra meg megtaláltuk, de a szálláson felejtettük a vodkát :unsure: ) Mondjuk szerintem senkinek nem hiányzott ez a Tascona féle agypusztító :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.