Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

A népautó-fesztre a Fordos klubbok közül csak a sierra és a fiestaclub jön? A mondeo és focus ......stb clubok nem jönnek??????

Mondeoclub fórumon nem is találkoztam utalással sem a nepautofestről.....

???????????????????????????

Mondeósok és Fokuszosok szerint az Ő autójuk nem népautó. Ehhez nem tudok mit hozzátenni.

Hemi próbálkozott náluk de ennél konkrétabb válasz nem született.

Ha valakinek van ismeretsége próbáljonhatni rájuk, nekik is legalább olyan jó buli lenne mint az Opeles résztvevőknek.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Környezetvédelmi adót, ja B)

Hát, kapunk majd a pofánkra ha Audikat futtatunk.

Lesznek fél órás szünetek a versenyben, akkor lehet majd Audival menni, de amúgy nem szeretnék ebből lincselést azoktól akikkel letetetjük az autójukat 1 kilóméterre a pályától, mondván nem Opel Ford ill. VW.

Remélem ezt megérted Anti! Ennél többet nem tehetek. Sajnálom. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondeósok és Fokuszosok szerint az Ő autójuk nem népautó. Ehhez nem tudok mit hozzátenni.

Hemi próbálkozott náluk de ennél konkrétabb válasz nem született.

Ha valakinek van ismeretsége próbáljonhatni rájuk, nekik is legalább olyan jó buli lenne mint az Opeles résztvevőknek.

Nekem a Bátyám mondeoklubos..... Ott szerintem a vezetőség döntött így.

Ő is csak tőlem tud a dologról.... Azért majd a fórumukra felteszem valahogy....hátha valakit mégis érdekelne...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Bátyám mondeoklubos..... Ott szerintem a vezetőség döntött így.

Ő is csak tőlem tud a dologról.... Azért majd a fórumukra felteszem valahogy....hátha valakit mégis érdekelne...

A Mondeo klub igazából nem nagyon reagált a kezdeményzésre. Azt gondoltam ráugranak, mivel évek ota Kunmadarasra járnak gyosrulni. A Focus klub fórumon kaptuk igazán az ívet csak:) De nem számít. A Ford Klub fórumán is volt egy kezdeményzés, de pár hozzászólás után elhalt. Igazán talán csak a Sierra Corner reagált pozítivan.

Úgy érzik ez is "csak" egy Opeles rendezvény. Klub szinten nem igazán megy a dolog:) A VW-s klubok oldaláról még sajnálatosabb az eredmény. Ezen most lépjünk túl szerintem és csináljuk tovább. Én bizzom az emberekben és a jó időben.

Akinek meg van ismerőse mozogsítsa!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

A Mondeo klub igazából nem nagyon reagált a kezdeményzésre. Azt gondoltam ráugranak, mivel évek ota Kunmadarasra járnak gyosrulni. A Focus klub fórumon kaptuk igazán az ívet csak:) De nem számít. A Ford Klub fórumán is volt egy kezdeményzés, de pár hozzászólás után elhalt. Igazán talán csak a Sierra Corner reagált pozítivan.

Úgy érzik ez is "csak" egy Opeles rendezvény. Klub szinten nem igazán megy a dolog:) A VW-s klubok oldaláról még sajnálatosabb az eredmény. Ezen most lépjünk túl szerintem és csináljuk tovább. Én bizzom az emberekben és a jó időben.

Akinek meg van ismerőse mozogsítsa!

Üdv

Ha klub szinten nem is képviseltetik magukat, talán 1-2 mondeos azért lejön, persze ha tud róla....

Ezért tettem fel a fórumukra

Link to comment
Megosztás:

Hát, kapunk majd a pofánkra ha Audikat futtatunk.

Lesznek fél órás szünetek a versenyben, akkor lehet majd Audival menni, de amúgy nem szeretnék ebből lincselést azoktól akikkel letetetjük az autójukat 1 kilóméterre a pályától, mondván nem Opel Ford ill. VW.

Remélem ezt megérted Anti! Ennél többet nem tehetek. Sajnálom. :)

Kori!

Persze, ezt értem...csak én nem érzem magam egy kategórinak magamat azokkal akikről Te beszélsz... (mindenféle beképzeltség nélkül)...de Ti tudjátok...úgy gondolom annál kicsit régebb óta vagyok klubtag, hogy jelen esetben számítson az hogy milyen jel van a fostaligám elején,...és őszintén...ilyenkor kicsit el is megy a kedvem az egésztől... B) nem is kicsit...

Link to comment
Megosztás:

Kori!

Persze, ezt értem...csak én nem érzem magam egy kategórinak magamat azokkal akikről Te beszélsz... (mindenféle beképzeltség nélkül)...de Ti tudjátok...úgy gondolom annál kicsit régebb óta vagyok klubtag, hogy jelen esetben számítson az hogy milyen jel van a fostaligám elején,...és őszintén...ilyenkor kicsit el is megy a kedvem az egésztől... :) nem is kicsit...

ez sztem is igy van :) max átmatricázzuk az audit opellé oszt jóvan B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha már így alakult, hogy nem lesz olyan nagyszámú a többi márkából a részvétel, akkor lehetne valamikor egy órát adni a "típusidegen" verdáknak is. Ha már egyszer ők legalább eljönnek, akkor nehogy már őket büntessük. Persze magába a versenybe nem számítana bele, de legalább ők is kerülhetnének egyet-kettőt. A foki klubnak meg kéne küldeni magyarországi eladási statisztikát 5 évre visszamenőleg, meg egy motorpaletta táblázatot. Szeritnem vicces lenne. :)

Az meg hogy az Anti mehessen ugyan úgy, ugyan annyit, mint a többi klubtag szeritnem elég triviális. Aki ennek nem érti a miértjét, az szeritnem jobb ha el sem jön. :) :o (értem itt elsősorban az vélhetőleg értetlenkedő külsősöket)

Ja és persze SZERINTEM... :omg: B)

Link to comment
Megosztás:

Kori!

Persze, ezt értem...csak én nem érzem magam egy kategórinak magamat azokkal akikről Te beszélsz... (mindenféle beképzeltség nélkül)...de Ti tudjátok...úgy gondolom annál kicsit régebb óta vagyok klubtag, hogy jelen esetben számítson az hogy milyen jel van a fostaligám elején,...és őszintén...ilyenkor kicsit el is megy a kedvem az egésztől... :) nem is kicsit...

Oké, nem akarok sértődést, úgysem tudok mindenki igényeinek megfelelni, ezentúl nem is próbálok. B) :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha már így alakult, hogy nem lesz olyan nagyszámú a többi márkából a részvétel, akkor lehetne valamikor egy órát adni a "típusidegen" verdáknak is. Ha már egyszer ők legalább eljönnek, akkor nehogy már őket büntessük. Persze magába a versenybe nem számítana bele, de legalább ők is kerülhetnének egyet-kettőt.

Pont ezt mondtam Antinak, ez igy volt tervezve...:)

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt mondtam Antinak, ez igy volt tervezve...:)

Nem is ezzel a részével van bajom..

Hanem, hogy akár mehetek Tökölre is gyorsulni az Audival...vagy másnap már Kunmadarason is, de csak az egyik hátsó eldugott sarokban...vagy leponyvázzuk, csak meg ne lássák mert húúúú mi lesz...mi...semmi...

De gondolom akkor Te is majd csak a szünetben mész a Barkassal...mellémállhatsz, nem fogok megsértődni, hogy egy Barkas áll majd mellém... B)

Link to comment
Megosztás:

:) :omg:

Köszi, de csak úgy, és úgy nagyon szívesen, ha beülök melléd...de vezetni én nem merek ilyen kincset... :)

Pedig addigra kész lesz a futóműve is. Jövő 7 után lesz két hét leállás a melóban azalatt kapom szét.

Annyira gyorsan kellett műszakira vinni,hogy nem volt időm megcsinálni. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.