Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Remélem nem a karnál fog ki(sz)akadni mert oda nem férek be megbütykölni! Még nem néztem meg rendesen, hanyagoltam, csak most a hsz-od juttatta eszembe.Majd megsasolom. B)

Nekem már szakad el és az új 6EFt.

Inkább csináltam magamnak bringabowdenből! ;) Azóta is jól müxik!

Link to comment
Megosztás:

Nekem már szakad el és az új 6EFt.

Inkább csináltam magamnak bringabowdenből! ;) Azóta is jól müxik!

Nem árt néha kiakasztani a két végét, és olajat csurgatni bele. Hozzá lehet férni az utastér felől is, csak le kell venni a küszöbborítást. Nem mintha én már megkentem volna. B)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk tervbe van majd a telós mociháztető, akkor meg minek.

Ne ilyenre költs, hanem inkább a karbantartásra! Az a kis műanyag patent viszont fillérekbe kerül még a márkaszervízben is. Én is ott vettem amikor hasonló módon eltörtem. Különben érdemes beolajozni, és akkor nem szorul, nem törik.

Link to comment
Megosztás:

Ne ilyenre költs, hanem inkább a karbantartásra! Az a kis műanyag patent viszont fillérekbe kerül még a márkaszervízben is. Én is ott vettem amikor hasonló módon eltörtem. Különben érdemes beolajozni, és akkor nem szorul, nem törik.

Azért írtam, hogy majd. Megvan a fontossági sorrend, egyértelmű, hogy nem az extrák vannak elöl. B) Most hogy eltört már hiába olajozom. ;) Majd az újat.

Link to comment
Megosztás:

Nem drága, 450Ft a gyári, cikkszáma: 11 80 215 :D

Kösz de teljesen mindegy, akár két fitying is, asszony kiakad, ha csak a kocsit említem, tavaly olyan 150-200 ezer forintot költöttem rá. B) És nem volt teljes év mert áprilisban vettem. :blush: És sajna nem csak arra kell gondolnom, mit kell venni a kocsihoz. De persze ez a szívem csücske. ;)

Link to comment
Megosztás:

De persze ez a szívem csücske. B)

Az asszony vagy a kocsi? ;)

Egyébként nekem nem a kar tört el,hanem a bowden a karban lévő fej után 1 centivel.

Mivel magán a kar tartó szerkezetén keresztül van fűzva,így sokba kerül,mert ülön csak bowdent nem lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Az asszony vagy a kocsi? B)

Egyébként nekem nem a kar tört el,hanem a bowden a karban lévő fej után 1 centivel.

Mivel magán a kar tartó szerkezetén keresztül van fűzva,így sokba kerül,mert ülön csak bowdent nem lehet kapni.

mintha vaterán láttam volna nemrég kart bowdennel együtt...

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom valamelyikőtök találkozott -e már olyan csodával amit nekem művel most a gépezet. A két szélső légbeömlőn fűt ahogy kell, küldi a meleget rendesen, a két középsőből meg akkor is csak hideget fúj ha a fejem tetejére állok mintha kívülről kapná a levegőt. Valaki szedte már szét arrafelé hogy tudja milyen utakon jut el a beömlőkig? Esetleg h mi az ami le tud csúszni, és honnan B) érdekes kétzónás jellege van, de nekem nem jön be h fagyasztja a kezem a váltogatásnálnál...

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom valamelyikőtök találkozott -e már olyan csodával amit nekem művel most a gépezet. A két szélső légbeömlőn fűt ahogy kell, küldi a meleget rendesen, a két középsőből meg akkor is csak hideget fúj ha a fejem tetejére állok mintha kívülről kapná a levegőt. Valaki szedte már szét arrafelé hogy tudja milyen utakon jut el a beömlőkig? Esetleg h mi az ami le tud csúszni, és honnan B) érdekes kétzónás jellege van, de nekem nem jön be h fagyasztja a kezem a váltogatásnálnál...

Ez gyárilag ilyen . Ott kevert levegőt fuj be, sosem fog meleg jönni. Zárd el, vagy ha ugy is jön, tegyél a rácsok mögé szivacsot.

Azért csinálták igy opelék, hogy ne aludjon el a sofőr.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, akkor ne akarjam megjavítani B) Igen, ki van tömve rongyokkal, csak kinéztem opelékből hogy ez nem így lett megálmodva és gondoltam valami európaibb megoldást nézek. Ezekszerint fölélőttem... mégegyszer köszi

Engem is nagyon zavar, lehet nyáron nekiesek szétszedem, biztos lehet vmit csinálni vele. Vissza kéne olvasni, lehet már vki megoldotta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.