Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

én kecskemeten vetten a kiemelő keretet és ha jl emlékszem ugy3-4ezer küröl volt.

Ki hova valosi lehet jarok arra a géppel és akkor meg tudjatok nezni hogy sikerült bele rakni.

kellet barkácsolni de meg lehet csinalni.

fényképet tudnál küldeni róla???

Link to comment
Megosztás:

fényképet tudnál küldeni róla???

A fényképet sajna most nem tudom megoldani mert suliba vagyok és csak 2hét mulva megyek haza. Végülis nekem 6,6cm mély a hangszorom és befért ugy hog kiemelőkeret+2 vagy 3reteg farostlemed(2mm)

Annyi szepseg hibája van a dolognak hogy annak a rácsnak az alsó foga nem pettan be de ha azt valaki észrevesz akkor nagyon ugyes és azért nem került mégse 25e forintba.

De jut eszembe az egyik haverom csinalt egy olyan kiemelö keretet amit kivülröl rakott ra az ajtora. Nem asztalos de megcsinalta meghozz MDF lapból, egy kis vésés és csiszolás + kárpit azt már késsz is.

Ha tudok szerezni fényképezőt akkor küldok képet!

Link to comment
Megosztás:

én kecskemeten vetten a kiemelő keretet és ha jl emlékszem ugy3-4ezer küröl volt.

Ki hova valosi lehet jarok arra a géppel és akkor meg tudjatok nezni hogy sikerült bele rakni.

kellet barkácsolni de meg lehet csinalni.

És itt hol vetted, esetleg utánanézhetnék. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Bogner és Társa Bt 6000 k.mét Bethlen krt 26

Tel: 06309681126

76415210

Ők azok!

a képet még nem sikerült megoldanom de a hetvegen megyek haza akkor meglesz!

Na én abba a boltba többet nem megyek, olyan köcsög volt az eladó, amilyet még nem láttam, főleg miután azt mondtam, hogy " astrához kellene....", ezek után csak félvállról válaszolgatott, mikor mp3-as lejátszó kérdeztem, hogy milyen van rámutatott két polcra, hogy olyanok, na én akkor ilyet nem veszek és kifordultam onnét.

Adja el a cuccát a pézes kölköknek, vén faxkalap.

Link to comment
Megosztás:

Sajan az volt az alkalmazott( és az apja a tulajank)! A tulaj egy fiatal srác! Velem tök rendes volt én közöltem vele hogy nics sok zseton és akkor nem is akrta rámtukmalni a legjobbat hanem mindig mutatta hogy van ilyen meg olyan melyiket szeretenem! Én ott szereltettem be az erősítőmet és szerintem tök koretkt volt.

Nekem az a masik autohifi boltrol van hasonlo velemenyem ami egy sarki épuletben van. velem ott bant a tulaj ugy mint agy kutyával. pedig vásárolno akartam de ha a pénzem nem kell neki akkor jo. veszek mashol mast ha dragabban hát drágábban!

Szerintem egy telefont meger hogy van-e keret?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nekem Kenwoodom van,meg vagyok vele elégedve,bár jó lenne ha még több mélyet tudnék előcsalogatni.De sztem az igazán csúcs az a nakamichi,clarion,egy picit halványabb a kenwood,blaupunkt,jvc, és nálam a pioneer,sony csak ezek után jönnek. :idea:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.