Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

....Hogyan lehetne direktre kapcsolni a belépést?....

Alapesetben belépésnél megjelenik egy ablak, amelybe be kell vésned a felhasználónevet és a jelszót. Plusz van egy ilyen lehetőség is :"Automatikus bejelentkezés", ha a mellette található kockába klikkelsz egyet, akkor megjelenik egy pipa és legközelebb már egyszerűbben tudsz belépni.

Link to comment
Megosztás:

Alapesetben belépésnél megjelenik egy ablak, amelybe be kell vésned a felhasználónevet és a jelszót. Plusz van egy ilyen lehetőség is :"Automatikus bejelentkezés", ha a mellette található kockába klikkelsz egyet, akkor megjelenik egy pipa és legközelebb már egyszerűbben tudsz belépni.

Ezt már próbáltam én is,de nem jött be :)(

Na sebaj,majd gyakorlom kicsit, hátha idővel mégis úgy lesz :)

Köszi az infót :)

Link to comment
Megosztás:

Laci! JA ja neked is annyi lesz mondta Uhu! Erre mondom UHUHUHU ez drága :)

Inkább Kárászy............ 8) 8ropi és kész

Sajnos ez van :)

Április elsejétől TIS szerinti normázás, és megemelt oradij van életben / felsőbb utasitásra/

az árak már az eu-ban vannak :) csaka fizetési papiromon nem ez van...

Link to comment
Megosztás:

De bíztató volt a Mol vezére:

"Ígérhetem, hogy a benzin nem fogja elérni a 300 Ft/l-es árat" Gondolom, hogy őt nem érdekli a havi 15 millás fizuja mellett, hogy mi mennyibe kerül....

főleg, hogyha jól tom akkor a molosok ingyé kapják a benyát 8)

Link to comment
Megosztás:

K.rv@ @nnyát az egész bandának. Építsenek talán utat előbb...

Tegnap volt a híradóban, hogy a környező országok közül nálunk a legmagasabb a benya Áfa tartalma :twisted: amit az állmabácsi bezsebel, de b@szik utat építeni! Lassan már a románoknál jobb utak vannak :)

na eleget offoltuk ezt a topicot :oops:

Link to comment
Megosztás:

Skacok!!

SOS!! Nincs vkinek 1db kidobásra szánt astra elsö lengöje?(96 Gsi) Az enyém ki lett cserélve, mert ugy gondoltuk el van ferdülve a szára...gyakorlatilag viszont nemigazán. Igy holnap nemigazán szeretném leadni a biztósitónak. Ahoz még túl jó. Inkább megtartanám tartaléknak. Viszont akkor kellene egy ratyi amit be tudnék adni,mint kicserélt alkatrészt. 8)

Link to comment
Megosztás:

Skacok!!

SOS!! Nincs vkinek 1db kidobásra szánt astra elsö lengöje?(96 Gsi) Az enyém ki lett cserélve, mert ugy gondoltuk el van ferdülve a szára...gyakorlatilag viszont nemigazán. Igy holnap nemigazán szeretném leadni a biztósitónak. Ahoz még túl jó. Inkább megtartanám tartaléknak. Viszont akkor kellene egy ratyi amit be tudnék adni,mint kicserélt alkatrészt. 8)

Két hete cseréltem a bal oldalit a szilentek miatt. :? Ott hagytam Patyi mesternél... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.