Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hát nem tom Ákos!

Nekem Ruville van benne,aszem 3500Ft volt kedvesség nélkül kecsón.Szal én sokkalom a 7E-t.

A "kutyacsontból" pedig csakis gyárit,mert az ugy nem bírta a kiképzést sokáig,a calibra stabrúd adta neki az ívet,3hónap után el is törtek,mint a ropi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot kérek:

az Opelem első futómű "reparálásához" Székesfehérváron keresnék egy kitűnő dokit (szakit) - az alsó lengővillában lévő szájleneteket már 4!-szer cseréltem, és max 600 km után egyszerűen tönkremennek (Opel MERIVA).

A csillapítók vadi újak, a futóműszögbeállítása elleörizve, és minden Ok.

Nem igazán szeretnék egy 5.ig szájlent cserét megtenni 6000 km távra :lol:

Kérlek, segítsetek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor valami szar szilent került bele... rakjál bele gyárit, vagy keress egy normális szilentblokk

műhelyet (én csak pesten tudok neked ilyet mondani).

Illetve azt még meg lehet nézni, nincs-e görbülve a lengőkar.

Köszi szépen :lol:

Több szájlent típust próbáltam, a legutóbb jó minőségű német Lemförder szájlenteket alkalmaztam.

Én is arra gyanakszom, hogy elgörbült maga a kar, ez annál is inkább lehetséges, mert a járgányt használtan vettem, és az előző tulaj nem törődött az autóval, az első lengéscsillapítókat egy épp 2 éves autón azonnal cserélnek kellett.

Pesten kit javasolnál? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tom Ákos!

Nekem Ruville van benne,aszem 3500Ft volt kedvesség nélkül kecsón.Szal én sokkalom a 7E-t.

A "kutyacsontból" pedig csakis gyárit,mert az ugy nem bírta a kiképzést sokáig,a calibra stabrúd adta neki az ívet,3hónap után el is törtek,mint a ropi.

Pontosítok! A két darab ccucccc került 7.205,- Forintba. Mindezt Kb. 2,5 óra leforgása alatt saját kezüleg ki is cseréltem.

Nagy élmény volt.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok segirtség kellen ! mégpedig kopog a jobb első kerekem ha megmozgatom a kereket kopog de csak ha előre hátra mozgatom és a toronynál láti a mozgást ott enged vmi namost torony csapágyat cseréltem tavasszal akkor is voltkopp de nagyon halk pici csak nekem mint tulajnak tünt fel de sajna nem foglalkoztam vele most már nagyon durva egyenes sima uton is ha egy kavics a kerék alá kerül akkor is kopp ! a toronynállehetséges hogy a szilentem eldurrant és az? mer szétszedni nics időm vagy ott mi engedhet hogy mozogjon a kerék előre hátra?jó kérdéseim vannak ugye? de más megsemoccan csak a kormányösszekötő rudat viszi magával az mozog még!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok segirtség kellen ! mégpedig kopog a jobb első kerekem ha megmozgatom a kereket kopog de csak ha előre hátra mozgatom és a toronynál láti a mozgást ott enged vmi namost torony csapágyat cseréltem tavasszal akkor is voltkopp de nagyon halk pici csak nekem mint tulajnak tünt fel de sajna nem foglalkoztam vele most már nagyon durva egyenes sima uton is ha egy kavics a kerék alá kerül akkor is kopp ! a toronynállehetséges hogy a szilentem eldurrant és az? mer szétszedni nics időm vagy ott mi engedhet hogy mozogjon a kerék előre hátra?jó kérdéseim vannak ugye? de más megsemoccan csak a kormányösszekötő rudat viszi magával az mozog még!

stabilizátor rúd bekötője?

előszeretettel törik el a műanyag és enyhén döcögős úton is kopog

így néz ki

sc3779d.jpg

Link to comment
Megosztás:

Aki a szar utakról beszél, tudom ajánlani a 4-es számú főközlekedési útvonal Nyíregyháza-Bocskaikert...között

Épp mostanság aszfaltozzák, még jó, legalább nem az én anyámat szidják, hogy szr az aszfalt.

Link to comment
Megosztás:

Épp mostanság aszfaltozzák, még jó, legalább nem az én anyámat szidják, hogy szr az aszfalt.

Jajajaja!

Mondjuk az aszfaltozás csak a Nyh-újfehértó közötti szakaszt érinti. Újfehértó után szintén trágya az út bocskaikertig. Vagy már ott is dolgozik a brazil gépsor??? Most megyek haza, hétvégén, remélem, sztrádaminőségű lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.