Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A háromajtós GSi első-hátsó rugói belemennek nem GSi Caravan-ba vagy keressek konkrétan GSi Caravan rugókat? Egy picit lejjebb szeretném tenni a kocsit, de ültetővel rugóval semmiképp sem foglalkozni. Jó lenne ha komfortos maradna vmennyire és az a párcenti elég is lenne, amennyit a GSi rugó ad.

Link to comment
Megosztás:

A háromajtós GSi első-hátsó rugói belemennek nem GSi Caravan-ba vagy keressek konkrétan GSi Caravan rugókat? Egy picit lejjebb szeretném tenni a kocsit, de ültetővel rugóval semmiképp sem foglalkozni. Jó lenne ha komfortos maradna vmennyire és az a párcenti elég is lenne, amennyit a GSi rugó ad.

ha caravanba berakod hátra a gsi rugókat akkor az egy 10cm ültetésnek felel meg... persze be lehet, nekem is az van, de cserélném vmi keményebbre :lol: az eleje meg ugyan az..

Link to comment
Megosztás:

Elöl ha jól tudom meki papa futóműve. Pontosabban McPherson rugós tag. Bár ez valami halovány sejtés. :lol:

Calibránál ilyen van:

Elsõ felfüggesztés : független kerékfelfüggesztés, háromszög-geometriájú , McPherson lengõkarok, stabilizátor, Wiechers toronymerevítõ

Hátsó felfüggesztés : független kerékfelfüggesztés, háromszög-geometriájú lengõkar, stabilizátor

az első asszem nállunk is olyan mint ami vastagon van szedve :(

de a hátsónak hogy mondják? keresztlengőkaros? vagy az mást jelent? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Calibránál ilyen van:

Elsõ felfüggesztés : független kerékfelfüggesztés, háromszög-geometriájú , McPherson lengõkarok, stabilizátor, Wiechers toronymerevítõ

Hátsó felfüggesztés : független kerékfelfüggesztés, háromszög-geometriájú lengõkar, stabilizátor

az első asszem nállunk is olyan mint ami vastagon van szedve :lol:

de a hátsónak hogy mondják? keresztlengőkaros? vagy az mást jelent? :lol:

Nemtom. Caravanban simán csak hátsó híd :(

Link to comment
Megosztás:

Lehet majd megkockáztatom. Csak ez is lutri nem? :lol:

nekem elől benzineséi (vékonyabbak) voltak, azok se egyformák (1 nemet hiányzott a baloldaliból :lol: )

úgyhogy tavaly május körül újítottam fel a futóművet (gömbcsukló (külső csak), rugók, lengéscsillapítók, kormányösszekötők, talpasok,silentek)

azóta belekergettem vagy 20.000 km-t, de jól bírja minden :(

azért egy használttól csak jobb az új :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a törött rugónál még a bontott egyben lévő is jobb. Nem fogja így törötten kikezdeni a rugótányérokat?

Hátsóról van szó? Én is törötten vettem, a rugótányérokat nem bántotta, csak a gumicsöcsöt paszírozta szét, de mivel nem ott ahol a jó rugó illeszkedik hagytam benne. De a gumicsöcs amúgy sem drága.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.