Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Gabi, ugye eredetit érdemes venni, és nem utángyárottat?

Ugyan nem Gabi, de

Ez minden alkatrészre igaz. (Mármint, hogy inkább gyárit) Utángyártottba is több kategória létezik. Van olyan, hogy a gyári irreálisan drága, ezért nem szabad megvenni. Egy fontos szempontot érdemes szem elött tartani: Olasz gyártmányú alkatrészt semmilyen körülmények között ne vegyél, még ha 1/4-ed áron is van!

Link to comment
Megosztás:

Ez minden alkatrészre igaz. (Mármint, hogy inkább gyárit) Utángyártottba is több kategória létezik. Van olyan, hogy a gyári irreálisan drága, ezért nem szabad megvenni. Egy fontos szempontot érdemes szem elött tartani: Olasz gyártmányú alkatrészt semmilyen körülmények között ne vegyél, még ha 1/4-ed áron is van!

Nem skótságból kérdeztem. :( Csak ugye ezeket anno kezdték el gyártani, egy régi technológiával. Hátha van jobb is. De ha nincs, nincs, eddíg is mindíg a gyári ment a kocsiba. :(

Link to comment
Megosztás:

HI!

A kerdesem az lenne hogy erdemes-e a fektarcsat felszabalyoztatni vagy uj tarcsa a nyero?

Lehet hogy valahol irtatok, de most nincs idom visszaolvasni :oops:

Ha a tied is belső ventillációs hűtésű akkor semmiképp nem ajánlom a szabályozást! Akkor csere! Ha nem az hanem tömör akkor attól függ mennyire használódott el! Megméred egy tolómérővel a vastagságát, és megkéred Uhut monnya meg van -e benne még tartalék!

Link to comment
Megosztás:

Rakd össze, próbáld ki. Van rá esély, hogy összeüt, de lehet, hogy nem.

ez mit is takar?

Annyi a lényeg, hogy a rugóm majdhogy rugóösszehuzó nélkül ment fel... Az ugye nem fura, hogy rövidebb, mint a gyári - azaz amit kiszedtünk, ami viszont érdekes, hogy a dobozban levő tüv papír szerint 55-65KWos astrához való, a dobozán viszont a frankó szám van, ami a gsikhez kell...

Namost nem tudom hol az igazság! Mert ugye ezt Pizotól vettem és most megy a fejtörés, hogy a tüv papír fos, vagy a rugó doboza más...

Link to comment
Megosztás:

A rugó rövidebb valamivel az biztos. Nem csak azért ültet, mert rövidebb, hanem más a karakterisztikája. Ha a gátló szára túl hosszú, akkor nem tud annyira összenyomódni, mint a rugó, vagyis öszeüt. Ez elég hamar ki is végzi. Ez a rugó kérdés engem is kiaakaszt. Két héten belül már a 3. rugócsere lesz, mert egyik sem jó igazán. :(

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem itt a katalógusokat, és egyre átláthatatlanabb a dolog:

Rugók:

FK automotive: Minden F astra egyforma kivéve karavan

H&R: Minden F astra egyforma kivéve karavan és cabrio

Sachs: Minden Astra F kivéve diesel és karavan

KW: Astra 1.4 külön, 1.6 és 1.8 és dieselek külön, 2.0 és GSI külön.

Bilstein: Minden F astra egyforma

Vogtland: Minden F astra egyforma, kivéve Cabrio

Akkor most???

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Most utánajártam kiderült ohne para, a tüv papper a fos és echte gsihez való a rugó. 1 probléma minuszos. Viszont azt még mindig nem tudom, hogy mennyire fontos ehhez az spd50es.... FK ajánlja 50+ felett a rövidszárú gátlókat, viszont ezzel ellentétben rengeten járnak sima konival+60mm-es rugóval...

Link to comment
Megosztás:

dede

a szomszédommal beszéltem is,h nem ártana vmi betonozásféleséget eszközölni, hamár csoport szinten le lett szavazva :(

Nekem már a 0 ültetéssel is necces leállni a pincébe... Igaz, nyáron tervben van egy új kocsilehajtó betonozása. Samu kalapács megint be fog figyelni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.