Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

a kérdésed jogos... Szerintem tényleg vmi okosat kellene kitalálni, mert Patyi ismegmondta,h ezekkel a gátlókkal ne is álmodj másik rugóról... vagy 1az1be kellene futóművet cserélned, vagy rugót is és gátlót is cserénél vkivel külön-külön... más mo naon nics, mivel nem akarsz rákölteni, ezért necces a helyzet :idea:

Link to comment
Megosztás:

a kérdésed jogos... Szerintem tényleg vmi okosat kellene kitalálni, mert Patyi ismegmondta,h ezekkel a gátlókkal ne is álmodj másik rugóról... vagy 1az1be kellene futóművet cserélned, vagy rugót is és gátlót is cserénél vkivel külön-külön... más mo naon nics, mivel nem akarsz rákölteni, ezért necces a helyzet :idea:

hááát akko nem tudom!Talán csinálok jo képeket! :) kimegyek,letesze a földre a mobilomat,és a tetejét nekidöntöm a lökháritonak! :)

aztán nyeritek magamon!:)

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Örül a szád, mi? :)

Na majd írj az új tapasztalatokról! Vesekőnek ezután esélye sincs! ;)

jaja :)

aztán majd a pesti utak megteszik jótékony hatásukat biztos.

az eleje egyenlőre nem ért még le, de az árpádhídon koppant egy kib...tt nagyot a cucc, ahol korábban nemaztmondom, hogy simán, de könnyedebben átmentem.

hazafelé lehet kipróbálom a tökölyt :) :o :D :P

Link to comment
Megosztás:

Amugy meg kicsit kezd káosz lenni bennem :roll: :oops:

Szal többfajta tárcsa és betét van?! Pl. néztem lángnál, van vmi 8rongy körüli hütütt elsö tárcsa, meg vmi 14rongy!! körüli is! Vajh mi lehet a különbség? Honnan tudom, nekem mi lenne az optimális? vmi tipus szám vagy egyéb ismeretetö...

Szerencse, a szerencsétlenségben, h jobban megnéztem, a hátsók még bírják egy darabig....

Link to comment
Megosztás:

Csak érdekesség képpen:

Gsi gyári betét: 9800 Ft (ferodo 8146 Ft)

Opel olaj 10W40: 5200 Ft

Gyári olajszűrő: 640 Ft

Kedvezmény nélküli brutto árak !!!

Az adatok tájékoztató jellegűek, mindenki ott vásárol, ahol akar... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Laci!

Vegyé' Brembóóóót! :)

Azt akarok!

A fenti árak brembok... Eddig lángnál taliztam netes árlistát, és ott van olyan h elsö hütött..az 8900pénz, meg vmi elsö hütött BMAX 14990ért....

kivi lennék mi a különbség...

aztec

Ja...oké...azhittem már Bazs kollegátol...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.