Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Szevasztok!

Tudtok első gátlóra árat mondani?És,hogy hol érdemes megvenni és milyet?(astra F-hez)Budapesten ha lehet!

Olcsóbb féle kellene!

Előre is köszi!

Én a Koni sport gátlókat ~14000-ért vettem...persze darabját... :lol:

Meg lehet próbálni a "sajátmárkásokat" is...legfeljebb jövőre cseréled... :lol:

Ezen a honlapon a bilsteinek egész jó árban vannak, szerintem...(olajos már 9000 HUF-ért van...)

Link to comment
Megosztás:

Én a Koni sport gátlókat ~14000-ért vettem...persze darabját... :lol:

Meg lehet próbálni a "sajátmárkásokat" is...legfeljebb jövőre cseréled... :lol:

Ezen a honlapon a bilsteinek egész jó árban vannak, szerintem...(olajos már 9000 HUF-ért van...)

Nekem ilyenek (Lip Hydra Max) mentek előre, 80eKm, és még mindíg nagyon jók! :D Pedig nagyon rossz utakon járok, sokat...

Link to comment
Megosztás:

Be lehet.

40/40-es FK rugóim és narancs Koni gátlóim vannak. Szerintem jó. :D A lényeg az, hogy ültetéshez ne rakj be gyári gátlókat, mert pattogni fogsz az úton. :lol:

Szuper, köszi, bár lehet nem tél előtt kéne ültetni :lol: de akkor a narancs konik játszanak nálam is, az ültetést meg még meggondolom.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Tegnap unatkozás közben lenyomtam a kocsi elejét. (nézegettem,hányat leng) Nem is a lengések száma aggaszt.Ha nem az hogy az egyik teló sziszegő hangot hallat mikor emelkedik vissza a kasztni a másik meg nem.Azonnal rohamom lett és inkább befejeztem az unatkozást. :D

Most akkor mi van ilyenkor? Melyik a rossz? :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap unatkozás közben lenyomtam a kocsi elejét. (nézegettem,hányat leng) Nem is a lengések száma aggaszt.Ha nem az hogy az egyik teló sziszegő hangot hallat mikor emelkedik vissza a kasztni a másik meg nem.Azonnal rohamom lett és inkább befejeztem az unatkozást. :D

Most akkor mi van ilyenkor? Melyik a rossz? :P

Nálam is így van pont az elsőkkel, hogy csak az egyik oldalon sziszeg. Tehát amelyik nem sziszeg abból elszállt a gáz ami alap állapotban kinyomná a teleszkópszárat, attól még lehet h csillapítja a mozgást...

Link to comment
Megosztás:

Nálam is így van pont az elsőkkel, hogy csak az egyik oldalon sziszeg. Tehát amelyik nem sziszeg abból elszállt a gáz ami alap állapotban kinyomná a teleszkópszárat, attól még lehet h csillapítja a mozgást...

Én úgy tudom a teló vagy olajos vagy gázas(de abban is van olaj ha jól rémlik) namost az átlagé olajos akkor abból milyen gáz szökik el? :D Vagy rosszul tudom?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

ITT vettem és 13952 HUF volt. :D

Nekem hátul felújított és keményített gátlók vannak. A kettő volt egy tízes... :P

Én a sárga konit rendeltem.:P Alig várom, hogy ide érjen. Amúgy milyen társulat ez a devil? Korrektek? Péntek óta még nem jelentkeztek, pedig szombaton is nyitva vannak:D Neked hogy szálították? Hány napra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.