Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 172
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Vasárnap olajcsere másodszor.

2005 Októbere óta 20 000 Km-t beletekertem a Kadettbe. :lol:

6,3-as fogyival számolva 1260 liter benya szorozva 260 Ft-al az 327 600 Forint.

Tehát már majdnem 1,5 ször beletankoltam az árát. :)

6,3 fogyi az elég jó. 5-ös váltód van ugye?

Azért ha a másfélszeresét tankoltad is bele remélem nem bántad meg a vételt így utólag..

Link to comment
Megosztás:

És nem bántam még meg.

Hát ha egy év után nem bántad "még" meg akkor remélem ezután sem fogod!

Én is ennyit mentem a GSivel egy év alatt és ezért nem lehet elhinni ha egy magyarországi autó ami 14 éves oda van írva hogy 120ezret futott....

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom a régi fórumot választottak többségben, sebaj. Úgy látom, hogy a MOTE mint klubok egyesülete nem jöhet létre. Mert még mindig párhuzamba állítják a kisklubok magukkal. Amolyan konkurencia vagy másik klubként kezelik.

Nem tudok már kitalálni semmit, hogy ez változzon.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom a régi fórumot választottak többségben, sebaj. Úgy látom, hogy a MOTE mint klubok egyesülete nem jöhet létre. Mert még mindig párhuzamba állítják a kisklubok magukkal. Amolyan konkurencia vagy másik klubként kezelik.

Nem tudok már kitalálni semmit, hogy ez változzon.

Akkor rövidítettél a téli szabin? :lol:

Mert gondoltam ezt utána tudnánk inkább megbeszélni....

De a lényeg hogy nem teljesen értek egyet azzal amit mondasz az első mondat kivételével.

Na most dumáljuk meg vagy 15-e után? :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom a régi fórumot választottak többségben, sebaj. Úgy látom, hogy a MOTE mint klubok egyesülete nem jöhet létre. Mert még mindig párhuzamba állítják a kisklubok magukkal. Amolyan konkurencia vagy másik klubként kezelik.

Nem tudok már kitalálni semmit, hogy ez változzon.

Nekem kadettom van ami Opel, ezért vagyok MOTE tag is.

De elsősorban kadettulaj vagyok. Nem sok annyira élő kis klub van, mint a kadettklub. ÉS szívesen mondom azt, h van kadettklubunk, nem pedig a moténak a valamilye. Ami nem azt jelenti, h a moteval bármi bajom van, csak jó az, h van külön klubunk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem kadettom van ami Opel, ezért vagyok MOTE tag is.

De elsősorban kadettulaj vagyok. Nem sok annyira élő kis klub van, mint a kadettklub. ÉS szívesen mondom azt, h van kadettklubunk, nem pedig a moténak a valamilye. Ami nem azt jelenti, h a moteval bármi bajom van, csak jó az, h van külön klubunk.

Nekem jobban teccene, ha csak egy helyen lenne minden, attól még lehetne külön klub. Egyszerűbb lenne minden szempontból, na persze a kadettklubos honlap sokkal egyszerűbb, és hamarabb bejön, de a franc tugya

Link to comment
Megosztás:

Nekem jobban teccene, ha csak egy helyen lenne minden, attól még lehetne külön klub. Egyszerűbb lenne minden szempontból, na persze a kadettklubos honlap sokkal egyszerűbb, és hamarabb bejön, de a franc tugya

Én meg azt mondom, h majdnem MOTE szintű találkozókat szoktunk csinálni magunknak. Annyival kisebb, amennyivel kevesebb az ember és ez miatt a pénz.

Az meg, h a mi oldalunk esetleg hamarabb bejön nem az elsődleges szempont.

Merni kell váltani!! :lol:

Nem nem merünk, hanem nem akarunk. Írd fel kadettklubra, és nézd meg hányan akarnak.

Link to comment
Megosztás:

Én meg azt mondom, h majdnem MOTE szintű találkozókat szoktunk csinálni magunknak. Annyival kisebb, amennyivel kevesebb az ember és ez miatt a pénz.

akkor egyszer elmennék egy ilyen talira -megnézném- ha lehet menni nem kadettal is :lol:

ha nem akartok váltani akkor nem és ennyi...van egy lehetőség mit a MOTE kínált nektek de nem kötlelező elfogadni....nem kell túlbonyolítani :)

Link to comment
Megosztás:

akkor egyszer elmennék egy ilyen talira -megnézném- ha lehet menni nem kadettal is :lol:

Kadett nagy K, amúgy gyere látunk szeretettel. Kisasszondon Kojaknál beálhacc a kertbe megengedem :)

De azért a MOTE szintű tali az erős Kojak (mi nem hívtunk pucér csajokat meg Ganxtát) szerintem a mi taliaink is jók, de sokkal családiasabb a hangulat mint egy nagy MOTE talin ahol sok az ismeretlen arc, viszont kevesebb az ember és inkább olyan mintha egy nagy baráti társasággal töltenél egy hétvégét.

Gelko, ITT tudod felírni magadat :)

Link to comment
Megosztás:

De azért a MOTE szintű tali az erős Kojak (mi nem hívtunk pucér csajokat meg Ganxtát) szerintem a mi taliaink is jók, de sokkal családiasabb a hangulat mint egy nagy MOTE talin ahol sok az ismeretlen arc, viszont kevesebb az ember és inkább olyan mintha egy nagy baráti társasággal töltenél egy hétvégét.

Gelko, ITT tudod felírni magadat :)

Nem emlékszem, h mit írtam pontosan, és lusta vagyok visszalapozni az előző oldalra. De nyilván nem szó szerint kell értelmezni. Ha mi is vendégül látnánk 1500 embert, abból már futná kurvákra is. Inkább úgy gondoltam, hogy arányaiban nézve megállja a helyét a mienk is. :lol: :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.