Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Közérdekű Ez+Az


Lujdzsi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Srácok!

Nem tudtok itt debrecenben valahol a Diószegi úthoz minél közelebb egy kiadó műhelyet?

Annyi a lényeg csak,hogy legyen benne villany,és 2 autó férjen el benne.Akna nem fontos...

Fizetnék érte akár 40e-t egy hónapban!

A másik dolog pedig,amit nagyon keresek,egy bérelhető trailert,amibe beülök és megy,és lehet vele autót szállítmányozni.

Vannak itt,de mindegyikért kérnek letétet bérléskor...

Zalaegerszegen tudok egy olyat,ahol 15e/nap,és nem kell semmilyen több százezres letét,csak személyi meg jogsi.

akit tud,kérem segítsen,a műhely nagyon fontos lenne!

Link to comment
Megosztás:

Holnap felhívlak, ha a számod az, ami a profilodban van! :)

De ez nem az igazi topik erre a célra.

(70) 600-3326 még mindig a számom,nincs semmi a profilomba. <_<

Nem találtam jobb topicot erre a célra,ugyanis nem fogok az egész országnak ilyesmiről írni,mikor debrecenben volna szükségem mindkét dologra...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam,hogy ide lehetne beírni azokat az infókat amikről úgy gondoljuk,hogy mindenkinek hasznos lehet.

Pl:Alkatrész boltok,opelbontók címei.Esetleg weblapok amiknek köze van az autóinkhoz.

Kezdésnek itt van ez: www.opelalkatrészek.hu

Sziasztok, még új vagyok :D

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek astra könyve. (pl.: igy csináld, stb.)

Hallotam olyanról, h. a könyvnek van cd-s változata. (...esetleg pdf formában a neten :( )

Már régóta keresem a neten de nem találtam ilyet :) :lol:

Astra g a kicsike :P

köszike mindenkinek :hiya:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Figyelem - Felhívás - Achtungggggggg

Nagyon kellene valaki, vagy többen, akikkel felutazhatnánk ide:

(egyedül nem győzöm a benzint):

A gyártási és a fenntartartási technológiák találkozása! Autotechnika - autóDIGA

Két kiállítás, amelyet a gépészeti technológiák kötnek össze: gépjárműfenntartás, gépjárműalkatrész és főegység újragyártás és gépjárműhasznosítás technológiái együtt.

...és még?

Látogasson el hozzánk

2009. szeptember 22 - 25. között

a

HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont A pavilonjának 201/H standjára,

és kielégítő választ kap a kérdésre.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Halihó!

Én vadonatúj vagyok, (fórumon is, és opel tulajként is) és egy kis segítségre lenne szükségem. Kocsim Vectra B 1.6i, motorkód x16xel. Alapjárat ingadozás van, de van úgy hogy, felmegy 1500-re és ott is marad tartósan. Előfordult az is, hogy 1000 alatt ingadozik. Olvastam más fórumokon, hogy alapjárati motort kell kitisztítani, de fényképet nem találtam a beépítési helyéről és kinézetéről. Ha valakinek van képe, és tapasztalata legyen szíves megosztani velem.

Előre is köszönöm!

U.i.: bocsi ha a témát nem ide kellett volna írnom....

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Én vadonatúj vagyok, (fórumon is, és opel tulajként is) és egy kis segítségre lenne szükségem. Kocsim Vectra B 1.6i, motorkód x16xel. Alapjárat ingadozás van, de van úgy hogy, felmegy 1500-re és ott is marad tartósan. Előfordult az is, hogy 1000 alatt ingadozik. Olvastam más fórumokon, hogy alapjárati motort kell kitisztítani, de fényképet nem találtam a beépítési helyéről és kinézetéről. Ha valakinek van képe, és tapasztalata legyen szíves megosztani velem.

Előre is köszönöm!

U.i.: bocsi ha a témát nem ide kellett volna írnom....

Nem ilyesmi mocid van?

127069-20101122-kvGJTw.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.