Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Future

huzd le a légtömegméröröl a csatit és probald meg ugy beinditani

2-3 inditzosas utan be kell indulnia és vészprogrammal futnia a motornak

ha igy sem indul be akkor nem a légtömeg mérö a szar

Köszi megpróbálom majd!!

Gondolom ezt is üzemi hőmérsékleten tegyem, nem???

Csak szerintem az a gond hogy nem fogom igazából tudni hogy most amúgy is beindult volna, vagy csak azért mert lehúztam a légtömegmérőről a csatit!! Mert van amikor 3, de van amikor csak 6indítózás után azért nagynehezen életre kel!!!

Link to comment
Megosztás:

Köszi megpróbálom majd!!

Gondolom ezt is üzemi hőmérsékleten tegyem, nem???

Csak szerintem az a gond hogy nem fogom igazából tudni hogy most amúgy is beindult volna, vagy csak azért mert lehúztam a légtömegmérőről a csatit!! Mert van amikor 3, de van amikor csak 6indítózás után azért nagynehezen életre kel!!!

nem kell üzemi hömérséklet siman hidegen ..

Link to comment
Megosztás:

Ismét csak jelentkezem!!!

Most kaptam egy kis segítséget egy Opel-es szakembertől!! Ő ezt mondta:

"azt mondta szerinte a befecskendező fuvókkal lehet a gond. Próbáld beindítani és hagyd, hogy felmelegedjen a motor. Miután felmelegedett padlógázzal indítsd újra, ha így gyorsabban beindul mondjuk 5-6 helyet 2-3-ra akkor a fuvókákkal van a gond."

Szerintetek?

Ha tényleg ez lenne, akkor mi a teendőm?? Ki kell valahogy pucolálnom azokat a fúvokákat??? :?:

Link to comment
Megosztás:

Ismét csak jelentkezem!!!

Most kaptam egy kis segítséget egy Opel-es szakembertől!! Ő ezt mondta:

"azt mondta szerinte a befecskendező fuvókkal lehet a gond. Próbáld beindítani és hagyd, hogy felmelegedjen a motor. Miután felmelegedett padlógázzal indítsd újra, ha így gyorsabban beindul mondjuk 5-6 helyet 2-3-ra akkor a fuvókákkal van a gond."

Szerintetek?

Ha tényleg ez lenne, akkor mi a teendőm?? Ki kell valahogy pucolálnom azokat a fúvokákat??? :?:

persze hogy lehet ez ..

nekem volt ilyen kadett el ..

ott raktam bele masikat és tök jo lett

mivel valoszinü neked nincs a polcon +4db

igy ki szerel és elkell vinni egy ultrahagos tisztitásra és akkor tökéletes lessz

Link to comment
Megosztás:

persze hogy lehet ez ..

nekem volt ilyen kadett el ..

ott raktam bele masikat és tök jo lett

mivel valoszinü neked nincs a polcon +4db

igy ki szerel és elkell vinni egy ultrahagos tisztitásra és akkor tökéletes lessz

Csak annyit mondj, nagy meló ez??? Kihullik a hajam mire kiszedem belőle vagy nem?? :)

1ébként tényleg nincs raktáron nekem egy darab se!!!! :shock:

Link to comment
Megosztás:

Emberek 1-2 kérdés.........

Ha vezérmű szijjat szeretnék cserélni akkor elég az vagy esetleg mást is ki kell? (vezető görgö(k) ,feszitő görgö ,viz pumpma). Tényleg a vezérmű szijnál hány görgő található? (92-es motor)

Bocs a hülye kérdésekért........... :oops:

Link to comment
Megosztás:

múttkor olvastam vlmi cikket vlmi ujságban pont erröl a témárol és én is hasonlo szakértetlenséggel rendelkezem.....na szal a lényeg hogy vlmi oasmit irt a cikk hogy némely ótónál könnyen lehet elbaszarintani ien cserénél dógokat...szal sztem ugorj be a szerelőhöz...ennyit tok mondani...kérem kapcsoja ki! :) Háj

Link to comment
Megosztás:

Emberek 1-2 kérdés.........

Ha vezérmű szijjat szeretnék cserélni akkor elég az vagy esetleg mást is ki kell? (vezető görgö(k) ,feszitő görgö ,viz pumpma). Tényleg a vezérmű szijnál hány görgő található? (92-es motor)

Bocs a hülye kérdésekért........... :oops:

ha 92,8 ho elötti akkor 1 fesz. 1 vezető görgö

ha utáni akkor 2 vezető egy feszitö

ha pedig vezmű szijat akarsz cserélni sok értelme nincs csak a sszijjat cserélni

? Km van a kocsiban ?

elvileg 60-120-180 nal kell cserélni !!!

szal ha valamelyik hez tul közel vagy akkor érdemes cserélni

és nem csak szijjat hanem szigoruan mindent görgök + szij + viz pumpa!!

és ha arra akar valaki rá beszélni hogy a viz pumpa még jo .. ne halgass rá mert rajta lessz az uj szij meg fesziti ..

és 1 honap mulva el kezd nyüszögni ..... és ha meg csak nyüszög szerencséd van mert akkor nem szakitotta el a szijat ..

szal belatasod szerint tegyél a következmények pedig a te felelöséged :)

Link to comment
Megosztás:

nekem most volt 55e nél cserélve szíj, görgők, feszítő, viszont vízpumpa nem. Ugyan nem értek hozzá, de eddig nem hallottam olyat, hogy azt is kell 60ezrenként...

egyébként a vízpumpa mennyibe fáj? mert ha nem sok akkor még azt is cseréltetem, a szíj meg a többi kb 1 hónapja voltak...

Link to comment
Megosztás:

nekem most volt 55e nél cserélve szíj, görgők, feszítő, viszont vízpumpa nem. Ugyan nem értek hozzá, de eddig nem hallottam olyat, hogy azt is kell 60ezrenként...

egyébként a vízpumpa mennyibe fáj? mert ha nem sok akkor még azt is cseréltetem, a szíj meg a többi kb 1 hónapja voltak...

a te motorodnál nem is ez c20xe -re vonatkozik ...

Link to comment
Megosztás:

Vezérműszíjnál cserélni kell szigorúan a vezető- és feszítőgörgőt is!

Vízpumpát sem árt, mivel megvan az esélye, hogy nem fog 120ezret

futni.

Lacikiru!

A vezérműszíj hajtásban nincs különbség különböző felszereltségeknél.

Az a hosszanti bordásszíjnál van.

Link to comment
Megosztás:

Ehez a témához van egy történetem: Megvettem a "Gyöngyszemet" 110e km-rel, na ugye akkor (kezdő autós lévén) begyűjtöttem infókat, mit kell ilyenkor cserélni (C16NZ). A feszítő görgőre azt mondták, hogy ha nincs hangja, akkor nem kell, nem is lett (sajnos). A vezérmű szíjat, nem gyárit vettem, hanem GATES nevezetűt, azt mondták az tuti lesz hozzá. 10e km után mikor megint szét lett bontva a motor (talán szelep szár szimeringezésen volt) a szerelő visítva hívott, hogy lekéne már cserélni a szíjat. MOndom neki, hogy MI!?!? most volt cserélve, erre megmutatta, hogy mennyire meg van kopva. Szóval a feszítőgörgőt is meg kellett veni (mert hát lehet hogy az ette meg a szíjat), na meg egy új szíj is kellett! Na akkor azt mondtam, hogy nem utángyártottat teszek bele, hanem eredetit. Be is mentem az Opel Sajóba, ki is hozták a cuccot hologrammos GM-es dobozban, és amikor kivettem a szíjat, na mi volt ráírva? GATES! Ja és 2000-el többe került. :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

nekem is csak 30ezret bírt ki a vízpumpám, utána éppen mikor mentem a szerelőhöz iszonyat csörgő hang a motortérből (na mi a f---om az???) éppen elgurultam odáig, szétszedtük és a vízpumpán lévő szíjvezető perem letört és szaladgált egyet bent

szerencsére semmit nem cseszett össze, de azért ezt is meg a szíjat is kuka, hát mondhatom nagyon örültem neki.... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.