Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi hening.

Szal töbször lehet használni, nem kell kidobni megbontásnál.

Nekem is elkakilta magát a termosztát.

Járvány van :huh:

Szivesen. Ám mielőtt összerakod alaposan tisztítsdd meg a csőcsonkot, és a cső belső felét, hogy ne legyen szivárgás.

Link to comment
Megosztás:

BUÉK:-)

De hol a hőgomba jeladó?

Pláne isuzusnál dízelnél?

Nekem pl. állandóan kékben áll a mutatóm.:-(

Dieselhez még nem volt szerencsém. A benzinesnél a szívósor tetején van a vezérműkerék-hengerfej által határolt sarokban. 1 szál vezeték megy rá. Egyébként az érintkezéstől függően nekem is ingadozott a mutatóm. Piros lámpánál állva felment a mutató, menet közben leesett. A vezeték megigazítása után stabilan beállt a megfelelő értéket mutatva.

Link to comment
Megosztás:

a szervizbe nekünk van egy ilyen spec szerszám ezekre a bilincsekre, ami akkor jön jol, ha szűk a hely, de ide a sima kombifogo is jolesz :huh:

Én speciel vízpumpa fogóval szoktam megoldani a problémát. Néha az is jól jön, hogy a fogó pofái nem párhuzamosak a nyelével, hanem ferdén állnak.

Link to comment
Megosztás:

vagy akár azzal.

az a spec szerszám egyébként ugy néz ki, hogy van egy csuszka, amibe be lehet akasztani a gyűrű két fülét.

a csuszkába megy egy bovden, amit egy vizpumpához hasolito fogóval lehet meghuzni.

ráakasztoda csuszkát a fülekre összehuzod a fogót, és le is lehet huzni.

szűk helyeken nagyonjo.

Link to comment
Megosztás:

Ma délelőtt voltam szerelőnél.

Ő is megállapította, hogy a az autó "túlhűtött".

Kb. 15 km autózás után a vízcsövek alul hidegek voltak. Átfogdosta a vízcsöveket,

és javallotta a cserét. A termosztát ötezernéhányszáz huf, péntek délelőtt cseréli.:-)

Link to comment
Megosztás:

Ma délelőtt voltam szerelőnél.

Ő is megállapította, hogy a az autó "túlhűtött".

Kb. 15 km autózás után a vízcsövek alul hidegek voltak. Átfogdosta a vízcsöveket,

és javallotta a cserét. A termosztát ötezernéhányszáz huf, péntek délelőtt cseréli.:-)

5 rugó a termosztát? Nem túl Drága az?

Ui. Isuzu ugye,mert akkor lehet.

Link to comment
Megosztás:

Rossz embernek mutatod!Apámtól 6évesen már megkaptam a fertőzést: Led Zepp,Uriah Heep,Deep Purple és még sorolhatnám.

70-es évek rockjától a mai zenékig mindenevő vagyok.

Főleg rock vonalon,prog,jazz-rock! :huh:

Félreértés ne essék, én csak azt ecseteltem, hogy ÉN maradtam meg NÁLUK. Sok korukbeli nem is érdekel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.