Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

az tuti, de neki csak a számítógép kell

majd gabi megmondi :lol:

de sztem a motorkód fontos.

nem emlékszem csak motorkódra a számítógépeken

nincs is rajta motorkód,de viszont azt mondta a srác,hogy kisebb a Corsa computere mint az Astráé!!!Jó lenne valahogy kideriteni!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

nincs is rajta motorkód,de viszont azt mondta a srác,hogy kisebb a Corsa computere mint az Astráé!!!Jó lenne valahogy kideriteni!!! <_<

hát ha ígyvan...

akkor valószínű, hogy a csatija se egyezik... de ez nekem fura, hogy egyik kocsiba másmértű lenne ugyan ahoz a mocihoz tartozó számítógép.

Link to comment
Megosztás:

hát ha ígyvan...

akkor valószínű, hogy a csatija se egyezik... de ez nekem fura, hogy egyik kocsiba másmértű lenne ugyan ahoz a mocihoz tartozó számítógép.

hát igen ez fura,mert gondolom ugyanaz a motor,de elküldtem a srácnak ezt a képet,és utána irta,hogy kisebb,de képet még nem küldött!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

nincs is rajta motorkód,de viszont azt mondta a srác,hogy kisebb a Corsa computere mint az Astráé!!!Jó lenne valahogy kideriteni!!! <_<

Hali!

1 hónapja csináltam meg a B corsa-m c14nz motorjának SE-re alakítását astrából bontott cucokkal. a kábel minimálisan hosszabb kb. 5 cm, valamint a műszerfali csatlakozót kellett egy kicsit átvariálni, egyébként tökéletesen sikerült betenni a gyári kábel helyére, a compi méretre teljesen megegyezik, csak a karosszériához való felfogató egysége más!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

1 hónapja csináltam meg a B corsa-m c14nz motorjának SE-re alakítását astrából bontott cucokkal. a kábel minimálisan hosszabb kb. 5 cm, valamint a műszerfali csatlakozót kellett egy kicsit átvariálni, egyébként tökéletesen sikerült betenni a gyári kábel helyére, a compi méretre teljesen megegyezik, csak a karosszériához való felfogató egysége más!

Akkor ez azt jelenti,hogy a computer kábelét is ki kell cserélni???

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Ez a te volt szívósorod!

Semmi konkrét adatod nincs már róla vagy közeli képed?

http://www.opel16v.hu/kepek/2005/temp/szivosor.jpg

Szerintem ha egy kicsit variálni lehetne, akkor nagy cső keresztmetszet lehetne balról jobbra táguló. Ez esetben ugye a sebesség csökkenne, a nyomás növekedne a szélső szívőcsőhöz közeledve, így talán az is korrektebben kapná a levegőt, a közelebbihez képest.

Link to comment
Megosztás:

Nem értek az áramlástanhoz, de parasztos eszemmel arra gondolok, hogy szerintem itt ennél a rendszerű szívócsöveknél a legfőbb gond amikor szétválik a levegő az egyes hengerekhez, már ott van benne egy 90 fokos törés, ez talán lassítja is. Ezt a törést nem lehetne kivenni a rendszerből valahogyan? (laikus vagyok)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

1 hónapja csináltam meg a B corsa-m c14nz motorjának SE-re alakítását astrából bontott cucokkal. a kábel minimálisan hosszabb kb. 5 cm, valamint a műszerfali csatlakozót kellett egy kicsit átvariálni, egyébként tökéletesen sikerült betenni a gyári kábel helyére, a compi méretre teljesen megegyezik, csak a karosszériához való felfogató egysége más!

ha kompletten cseréled akkor nyilván passzol....hiszen ahonnan lebontottad ott is passzolt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.