Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Minden tiszteletem ellenére, ezen besírtam. :lol:

Kételkedsz különleges képességeimben? :devlish: Taníccsá mester! :lol:

Két injektor megcserélve, de a probléma ugyan az. Azt mondták a szervízben, hogy a vezérléssel van gond. Az az érdekes a dologban, hogy ha áll a motor pár percet utána kb. 10 másodpercig minden ok (nem dadog, húz a kocsi, egyenletes járás), majd fokozatosan előjön a dadogás és az erőtlenség.

Szerintetek mi lehet ?

Köszi !

Ha egy foggal el van rakva a vezérlés, attól még megy a kocsi, persze nem úgy mint kellene, de nem játszik bele a háromhengerezésbe, ha tényleg azt csinálja. És ez nem javul meg ha áll a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Két injektor megcserélve, de a probléma ugyan az. Azt mondták a szervízben, hogy a vezérléssel van gond. Az az érdekes a dologban, hogy ha áll a motor pár percet utána kb. 10 másodpercig minden ok (nem dadog, húz a kocsi, egyenletes járás), majd fokozatosan előjön a dadogás és az erőtlenség.

Szerintetek mi lehet ?

Köszi !

Bele kéne próbálni egy másik ugyanilyen motorból való ECU-t (motorvezérlőt), lehet, hogy annak az injektornak a kimenete gyengélkedik. A 10mp alatt bemelegszik benne vmi, és utána nem nyitja az injektort.

Link to comment
Megosztás:

Két injektor megcserélve, de a probléma ugyan az. Azt mondták a szervízben, hogy a vezérléssel van gond. Az az érdekes a dologban, hogy ha áll a motor pár percet utána kb. 10 másodpercig minden ok (nem dadog, húz a kocsi, egyenletes járás), majd fokozatosan előjön a dadogás és az erőtlenség.

Szerintetek mi lehet ?

Köszi !

Hello!

AZ injektor kábelének szigetelését meg kéne sasolni végig a motor feletti kábelcsatornában is, hogy azzal nincs-e gond, mielőtt egy ECU-ba beruháznál!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem ellenére, ezen besírtam. :lol:

Nincs ám Győrben egy darab autós bolt sem. Főleg nincs 2 olyan ahol kedvezményünk is van. :devlish:

Nem találtam(de lehet nem kerestem a fórumon eleget)olyat ,melyik lenne az a győri bolt ahol megvehetem kezvedményesen :lol:

De ha megmondjátok,akkor ott vásárolok :lol:

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem ellenére, ezen besírtam. :lol:

Nincs ám Győrben egy darab autós bolt sem. Főleg nincs 2 olyan ahol kedvezményünk is van. :devlish:

És miért volt sírhatnékod??

Segítséget kérni személyesen az cink ezen az oldalon ,vagy mi fene?

Minden tiszteletem :lol:

Link to comment
Megosztás:

És miért volt sírhatnékod??

Segítséget kérni személyesen az cink ezen az oldalon ,vagy mi fene?

Minden tiszteletem :devlish:

Hagyd, csak rajtam poénkodtak , kérdezz bátran bármiről a megfelelő topicban, erről szól a fórum, de ahogy fent is van írva:Bármilyen kérdés előtt olvass bele a GYIK topikba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bele kéne próbálni egy másik ugyanilyen motorból való ECU-t (motorvezérlőt), lehet, hogy annak az injektornak a kimenete gyengélkedik. A 10mp alatt bemelegszik benne vmi, és utána nem nyitja az injektort.

Ötletnek nem rossz, csak ez elvilg immós vagy nem ?

Link to comment
Megosztás:

Nem találtam(de lehet nem kerestem a fórumon eleget)olyat ,melyik lenne az a győri bolt ahol megvehetem kezvedményesen :devlish:

De ha megmondjátok,akkor ott vásárolok :lol:

Köszönöm

Az aláírásomban megtalálod mind a 2 bolt linkjét. :lol:

És miért volt sírhatnékod??

Segítséget kérni személyesen az cink ezen az oldalon ,vagy mi fene?

Minden tiszteletem :lol:

Nem a segítség kérésen sírtam be, hanem...mind1. Amúgy sem neked szólt. Akire vonatkozott, az úgy is tudja. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az ilyesmit nem támogatjuk a fórumon, és nem is "reklámozzuk". Ugyanis sérti a szerzői jogokat. :devlish:

Nemfeltétlenül,csak akkor h még forgalomban van a kérdéses könyv :lol:

Egyébként elnézést,többet nem fordul elő!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Az aláírásomban megtalálod mind a 2 bolt linkjét. :lol:

Nem a segítség kérésen sírtam be, hanem...mind1. Amúgy sem neked szólt. Akire vonatkozott, az úgy is tudja. :lol: :lol:

Oki,semmi gond,csak gondoltam az én idézetem volt,bizti nekem szól :lol:

Na a téma itt többet nem téma :devlish:

Hello

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Azt szeretném kérdezni,hogy alapjárati motort ,hogy lehet kiszerelni?

Mire kell figyelni?

Holnap ráérek és megszeretném csinálni.

Tisztítás mivel?

Köszi

leszeded a műanyag takarót, majd mikor már látod, csati lehúz, 2 csavar kiteker, kihúz.

Mire figyelj: Ne tekergesd a tengelyt, ne akard mozgásra bírni

Mivel tisztítsd: WD-40, finom rongy. Érdemes a helyét is kitisztítani

Valamint figyelj a tömítő gyűrűre is. Ha leesik nehéz megtalálni. Én inkább a féktisztítót, és egy régi fogkefét használok.

Link to comment
Megosztás:

És, érzel változást? :devlish:

Háát nem is tudom,még csak 200 m-t mentem vele :lol:

Nem tudom mit kell majd figyelni,de figyelek :lol:

Reméltem hogy ha ezt rendesen megpucerálom,akkor nem fog leállni a motor csak úgy,de ahogy elindítottam,5 mp és leállt :lol:

Aztán elindítottam megint,akkorra jó lett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.