Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Szvsz lehet, hiszen minél jobb szikrát kell adnia a gyertyának, ahhoz minél jobb kábel kell.

Végsebességnél pedig a helyzet kiéleződik, és százszor jobban érzed a gyenge kábeleket...

Lehet kábelt tesztelni valahogy házilag?

Hát, hogy mit lehet érezni azt nem tudom, de egy kábelt tesztelni úgy tudsz, hogy megméred az ellenállását. Csak azt nem is olyan egyszerű pontosan, mivel jó műszer kell hozzá. Egy rozsdás, szakadt, szutyok kábel nyilván rosszul vezet. Az is nagyon fontos, hogy a szigetelése jó legyen, nehogy átüssön.

Link to comment
Megosztás:

Informáljatok már légyszives, hogy hogy is van ez a direktszűrővel a c20xe moci esetében. :wink:

Azt hallottam, hogy nem szereti az elektronika, vagy valami!!

Otthon hever egy d.szűrő és csak arra vár, hogy bekössem.

Másik kérdésem, hogy honnan szerezhetek, csak összekötőcsövet, mert a toronymerevítő miatt a gyári cső rövidnek bizonyul.

Köszi!

ÜDv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Informáljatok már légyszives, hogy hogy is van ez a direktszűrővel a c20xe moci esetében. :wink:

Azt hallottam, hogy nem szereti az elektronika, vagy valami!!

Renzso regélt valami ilyesmiről asszem.

Másik kérdésem, hogy honnan szerezhetek, csak összekötőcsövet, mert a toronymerevítő miatt a gyári cső rövidnek bizonyul.

Őőőő mire is gondolsz pontossan ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Erre gondoltam! Honnan szerváljak ilyet???

Asszem rezonátor cső a neve. Ha ismét hüyeséget írtam, akkor egy hozzáértő majd kijavít :wink: Hát mondjuk megkérdezhetnéd Sonique-ot, mert ez az ő kocsijának a motortere, de szerintem Dudás mester is tud neked ilyet gyártani. Amúgy milyen márkájú szűrőt vettél ?

Link to comment
Megosztás:

1500-ér? Az komolytalan... Miből volt, műanyagból? :)

Miért lenne komolytalan Gábor? Most egy fémdarabról beszélünk, nemde :idea: :?: ami változó átmérőjű és kb. 30 max 40cm hosszú, akkor inkább menjek el magnumtuningba és vegyem meg 10000ért :?:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.