Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Mitol lehett az hogy mar az iden 2 termosztatom meghallt az elso nem gyari volt azert is vettem most gyarit de az is kezdi megadni magat!

Mar csak 45 fokig megy fel es onnan el nem mozdul! Futes kb 2perc utan mar langyos! Valaki mondjon mar egy "jo" termosztatott.

Nekem is fél évet bírt az egyik termosztátbeszereléstől számítva, a másik még jó.

Mondjuk ebben a hidegben még akár reális is lehet, hogy nem melegszik be hamar. Főleg inkább terheléssel érdemes melegíteni a motort amúgy. Ha nem ülsz sokat dugóba, akkor a hideg menetszéltől simán visszahülhet, főleg, ha megy a fűtés is.

Nekem mostanában szintén nem nagyon kúszik fel a mutató, de kiváncsi vagyok más tapasztalatára is.

Indulás után kábé 5kilóméterre már kimegy a kékből.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnaptól én is Opel tulajdonos vagyok :)

Az előző autóm (Toyota Corolla Hatchback, 1990, 1.6, 105Le, 16v) után érdekes volt átülni egy teljesen más karakterű autóba (Opel F Astra Caravan 1992, 1.6, 75Le, 8v).

A Corolla japánosan pörgős, változó szelepvezérléses gép, alacsony fordulaton nyomatékszegény, 3500-as fordulatszám felett azonban nagyon meglódul. Ezzel szemben az Astra alul is nyomatékos (városban sokkal jobban használható), de magasabb fordulaton sem indul be igazán :)

A Toyotához képest a vezetési élményről inkább ne beszéljünk, de pozitívum, hogy sokkal csendesebb autó, vagyis jobb a hangszigetelése sokkal.

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy max.. 40-50 ezer forintos keretből milyen teljesítmény alapú tuningot ajánlotok? Csináltassak Chiptuningot, vagy inkább hátsódob/sport betétszűrő irányban induljak?

Link to comment
Megosztás:

Mindegy veszek bele uj termosztatot oszt kicsereltetem csak az a baj hogy C16NZ :) :)

Ja, le kell bontani a vezérést. De én így csináltam.:

217713.jpg

Csak oldalra lehúztam a vezkereket, két szorítóval akadályoztam meg, hogy a szíj leesen, és elmásszon a vezérlés. Aztán kivettem az alsó burkolat két csavarját, oldalra lehúztam, és ott volt a termosztát. Persze utánna átforgattam kézzel, hogy jelen van-e. De gondolkodom azon, hogy összeházasítok egy 1.4-es termoházat egy két literessel, és akkor kint lesz a termosztát. Végülis csak két alut kell összevágni és hegeszteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sokat futott 1.4 se (8 szelepes, 60kW-os) astrámban (496000 km) katalizátor cserére adtam a fejem.

Szereztem is egyett könyökcsövestől egy keveset használt 1.6-osról, ami kicsit vastagabb, de azért passzol.

A kérdésem az lenne, hogy fogyasztás tekintetében mekkora ugrásra számíthatok (eddig 6,5 l-rel beérte), illetve mit szólnak hozzá a zöldkártyások?

Gondolom a vastagabb cső, és a nagyobb katalizátor miatt a rendszer nehezebben fog bemelegeni, mint a régi (ha egyátalán eléri a kellő hőmérsékletet), igy valamivel dúsabb keveréket fog a lambda szonda beállítani, csak az a kérdés hogy ez mennyre lesz számottevő.

Van e már valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is kössz a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

............

Gondolom a vastagabb cső, és a nagyobb katalizátor miatt a rendszer nehezebben fog bemelegeni, mint a régi (ha egyátalán eléri a kellő hőmérsékletet), igy valamivel dúsabb keveréket fog a lambda szonda beállítani, csak az a kérdés hogy ez mennyre lesz számottevő.

Van e már valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is kössz a segítséget.

A lambdaszonda nem a leömlőben van mint nekünk? - mert akkor keverék szempontjából teljesen mindegy, hogy kicsivel nagyobb a katalizátor, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A szíj, meg a feszitő jó, ezt a pumpát még nem hallottam. Pontosabban a szíjból mindíg csak ezt szokták ajánlani. Cserélsz ékszíjat is? Nem olyan drága, de ha elszakad akkor bosszantó.

Állítólag gyári beszállító. Ha igaz. Max. átvertek...

Link to comment
Megosztás:

de

nem 180erenként kell cserélni :)

Oké köszi. Pedig gondoltam még szigetelőszalaggal megtekerem kicsit a régit hátha elmegy 200 ezret.... :) Hátha bírja...

De én arra gondoltam ha 60 ezrenként cserélek, és mondjuk ha az új szíj 10 ezernél megadná magát akkor annak nincs semmi előjele...

Mondjuk zörög zakatol vagy ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Oké köszi. Pedig gondoltam még szigetelőszalaggal megtekerem kicsit a régit hátha elmegy 200 ezret.... :) Hátha bírja...

De én arra gondoltam ha 60 ezrenként cserélek, és mondjuk ha az új szíj 10 ezernél megadná magát akkor annak nincs semmi előjele...

Mondjuk zörög zakatol vagy ilyesmi...

Zotyának ilyesmi lehetett a futásteljesítmény pedig.

hát nemigazán szokott semmi előjelet adni tényleg :)

Link to comment
Megosztás:

Zotyának ilyesmi lehetett a futásteljesítmény pedig.

hát nemigazán szokott semmi előjelet adni tényleg :)

Kicsit többet ment a fiú mint lehetett volna...?

Hát ez már baj. Gondolom már csak a szelepek csörgését lehet hallani a dugattyúkban.... :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit többet ment a fiú mint lehetett volna...?

Hát ez már baj. Gondolom már csak a szelepek csörgését lehet hallani a dugattyúkban.... :)

Szijszakadáskor egy pár pillanatig esetleg, de akkor már túl késő :D Nincs előjele a vezérszijszakadásnak, mitől is lehetne...megy aztán egyszer csak elszakad és kakukk. :)

Link to comment
Megosztás:

Szijszakadáskor egy pár pillanatig esetleg, de akkor már túl késő :) Nincs előjele a vezérszijszakadásnak, mitől is lehetne...megy aztán egyszer csak elszakad és kakukk. :)

Esetleg olyan előfordulhat (ha csak egy-két fog szakadt le és MÉG nem az egész szíj), hogy visszadurrog, alig akar gyorsulni, hörög, fullad, ingadozik a fordulatszám, vagy a fogyasztás az egekben lesz, nem akarja terhelés alatt felvenni a fordulatot. Ezek intő jelek lehetnek, hogy elmászik a vezérlés.

Link to comment
Megosztás:

Zotyának ilyesmi lehetett a futásteljesítmény pedig.

hát nemigazán szokott semmi előjelet adni tényleg :)

Nem hiszem, a szíjon alig látszódott kopás. Még azt sem tudtuk megállapítani merre forgott.

Kicsit többet ment a fiú mint lehetett volna...?

Hát ez már baj. Gondolom már csak a szelepek csörgését lehet hallani a dugattyúkban.... :)

Már azt sem, csak kigyullad a sárga lámpa, elmegy az erő, megáll, és ha kerregetsz olyan furcsa csendesebb hangja van.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, a szíjon alig látszódott kopás. Még azt sem tudtuk megállapítani merre forgott.Már azt sem, csak kigyullad a sárga lámpa, elmegy az erő, megáll, és ha kerregetsz olyan furcsa csendesebb hangja van.

miko mutattad azt a szíjat Gabi kapásból megmondta, hogy évekkel ezelőt kivonták a gyártásból azt a logót, meg eléggé megviseltnek látszott az a szíj...

am milyen kopás?

miből akartad a forgás irányát meghatározni? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.