Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai Tuning


Dini

Recommended Posts

Hali!

A műszerfal kijelzőire lehet valahol dekor króm "karikákat" venni? A G Astrához találtam, de a H-hoz még nem. Érdeklődtem egy tuning oldalon, ahol a G-et is lehet rendelni, de azt válaszolták, hogy nem lehet kapni, nem is volt.

Esetleg tud valaki segíteni?

Ilyen kellene: http://t1.gstatic.co...3aYscy3T-t8c1tA

Szia!

Az enyém ilyen gyárilag, de szerintem egyszerűbben jársz ha veszel valahonnan egy bontott órát és átrakod a tiédre az elejét a karikákkal együtt...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az enyém ilyen gyárilag, de szerintem egyszerűbben jársz ha veszel valahonnan egy bontott órát és átrakod a tiédre az elejét a karikákkal együtt...

Így van, ennek én is utánanéztem: nincs utángyártottban ilyen. Az egyetlen megoldás, ha egy bontott óracsoportról leszeded a polírozott alumíniumkeretes elejét, és átszereled a sajátodra.

Astra H-hoz való krómkarikákat valaki árul a neten, de azok csak a műszerek "fészkeibe" mélyre helyezhető vékony karikák, alig látszódnak.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors válaszokat. Kár hogy nincs ilyen.

Üdv,

Még 1:

Szeretném a tükrön kicserélni a tükörlapot. Jelenleg ilyen van:http://opelalkatreszek.cegvalaszto.hu/fotok/JPG/362/6125438.JPG

és a kocsi színére akarnám cserélni:http://opelalkatreszek.cegvalaszto.hu/fotok/JPG/362/6139438.JPG csak ezüstre.

Van esetleg valakinek itt a fórumon eladó?

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors válaszokat. Kár hogy nincs ilyen.

Üdv,

Még 1:

Szeretném a tükrön kicserélni a tükörlapot. Jelenleg ilyen van:http://opelalkatreszek.cegvalaszto.hu/fotok/JPG/362/6125438.JPG

és a kocsi színére akarnám cserélni:http://opelalkatreszek.cegvalaszto.hu/fotok/JPG/362/6139438.JPG csak ezüstre.

Van esetleg valakinek itt a fórumon eladó?

Miért akarod lecserélni? Lepattintod és elviszed fényezőhöz!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ha valaki esetleg lámpa sötétítésen gondolkozik akkor az alábbi linken megnézheti milyen lett.

Az első és a hátsó is le van sötétítve szerintem faja.

A 10-ik képtől.

Szia!

Nagyon szép járgányod van, a fóliázott lámpák csak feltették az i-re a pontot.Gyönyörű.

Mennyibe fájt lámpánként a fóliázás?

Csak azért kérdezem,mert Én most vettem Angel eyes lámpákat,és Én is le szeretném fóliáztatni kőfelverődés ellen,meg azért,hogy ne fakuljon ki olyan hamar a búra.

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Igazából ablak fólia van körbe, a hűtőrács volt cserélve,első hátsó lámpa fóliázva + a pótféklámpa is, a feliratok voltak hátulról eltüntetve az Opel jel kivételével ( bár ezt is szeretném leszedni csak nem tudom hogy van rögzítve a csomagtér ajtóra ragasztva csak mint a többi vagy valami csavarral ). Azóta került előre egy DRL + még tervezem annak is a fóliázását + még a ködlámpát is.

Szóval opel jel eltüntetése hátulról + egy pici fólia. Meg ha nagyon lenne pénzem akkor első lámpa csere is lenne valami audi style-ra.

Szia!

Igen, a Tiéden jobban mutat a fekete!

Nagyon jó lett!

Tervezel még valamilyen módosítást rajta? :)

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Igazából ablak fólia van körbe, a hűtőrács volt cserélve,első hátsó lámpa fóliázva + a pótféklámpa is, a feliratok voltak hátulról eltüntetve az Opel jel kivételével ( bár ezt is szeretném leszedni csak nem tudom hogy van rögzítve a csomagtér ajtóra ragasztva csak mint a többi vagy valami csavarral ). Azóta került előre egy DRL + még tervezem annak is a fóliázását + még a ködlámpát is.

Szóval opel jel eltüntetése hátulról + egy pici fólia. Meg ha nagyon lenne pénzem akkor első lámpa csere is lenne valami audi style-ra.

Én is eltüntettem a minden jelet, meg a tető és a csomagtartó és elöl az Opel jel be van húzva matt fekete fóliával, a motorháztető carbon fóliázott a B oszloppal együtt! Belül pedig matt fehér a középkonzol!

Én is egy Audi style lámpára gyűjtök, addig meg fent van nekem is a DRL a lámpa alatt!

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudod véletlenül hogy a csomagtér ajtón lévő jel ragasztva van csak vagy valamilyen más módon van rögzítve? Látatlanba még nem mertem nekifogni.

Carbon cuccokon már én is gondolkoztam csak az a baj a fekete autón nem tudom mennyire mutat.

Én is eltüntettem a minden jelet, meg a tető és a csomagtartó és elöl az Opel jel be van húzva matt fekete fóliával, a motorháztető carbon fóliázott a B oszloppal együtt! Belül pedig matt fehér a középkonzol!

Én is egy Audi style lámpára gyűjtök, addig meg fent van nekem is a DRL a lámpa alatt!

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudod véletlenül hogy a csomagtér ajtón lévő jel ragasztva van csak vagy valamilyen más módon van rögzítve? Látatlanba még nem mertem nekifogni.

Carbon cuccokon már én is gondolkoztam csak az a baj a fekete autón nem tudom mennyire mutat.

Nekem csak ragasztva volt a jel, mondjuk az enyém 5 ajtós, de a 3 ajtóson is ragasztott!

Nem tudom, hogy a caravanon hogyan van felrakva!

Hát lehet nem mutat jól a feketén a fekete carbon, de nálunk van 9 féle színű :)

Valamelyik csak jól megy hozzá!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jó lett!

Én is gondolkoztam rajta, de nem volt még energián nekifogni, mert nem kis munkával jár átforrasztgatni a ledeket!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

El lehet vele szórakozni de nem vészes!

Szia!

Meg tudod azt mondani, hogy hol lehet annak utána nézni, hogy a kocsiban hol ,ilyen típusú izzó van, kiszerelés nélkül?

Pl. a helyzetjelző milyen? A belsőtér világítás milyen szofita (31, vagy 39mm) stb?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Meg tudod azt mondani, hogy hol lehet annak utána nézni, hogy a kocsiban hol ,ilyen típusú izzó van, kiszerelés nélkül?

Pl. a helyzetjelző milyen? A belsőtér világítás milyen szofita (31, vagy 39mm) stb?

Köszi!

Helyzetjelzők,féklámpák, index (nyilván ez sárgában): p21w

Helyzetjelző: w5w T10 "foglalat nélküli"

Tompított: h7

Reflektor: h1

A belső térét nem tudom!

Link to comment
Megosztás:

Helyzetjelzők,féklámpák, index (nyilván ez sárgában): p21w

Helyzetjelző: w5w T10 "foglalat nélküli"

Tompított: h7

Reflektor: h1

A belső térét nem tudom!

Nem mindegyikben!

Az enyémben pl a xenon tompított mellett H7-es reflektor van.

A rendszemtábla világítás szintén w5w T10 "foglalat nélküli" 2db. (Ezt nemrég kellett cserélnem.)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Az autóm teljes átfóliázását tervezem, a rengeteg szín közül kettő maradt a végére és nem nagyon tudok választani. (Nekem a gyári szín is megfelel, de céges szempontokat szem előtt tartva "beáldoztam" az autómat) :D

Az egyik a matt zöld a másik matt narancs....ti melyiket tennétek fel vagy melyiket néznétek meg ha szembejönne?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Az autóm teljes átfóliázását tervezem, a rengeteg szín közül kettő maradt a végére és nem nagyon tudok választani. (Nekem a gyári szín is megfelel, de céges szempontokat szem előtt tartva "beáldoztam" az autómat) :D

Az egyik a matt zöld a másik matt narancs....ti melyiket tennétek fel vagy melyiket néznétek meg ha szembejönne?

Biztos, hogy a matt narancsot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Az autóm teljes átfóliázását tervezem, a rengeteg szín közül kettő maradt a végére és nem nagyon tudok választani. (Nekem a gyári szín is megfelel, de céges szempontokat szem előtt tartva "beáldoztam" az autómat) :D

Az egyik a matt zöld a másik matt narancs....ti melyiket tennétek fel vagy melyiket néznétek meg ha szembejönne?

Miért akarod, hogy megnézzék? És miért nézzék meg? Mert nagyon csúnya, vagy mert szép egyedi?

Ehhez a színhez szerintem a narancs vad lenne, talán a zöld. De én maradi vagyok, mert nekem a fekete jön be. :D

Link to comment
Megosztás:

Miért akarod, hogy megnézzék? És miért nézzék meg? Mert nagyon csúnya, vagy mert szép egyedi?

Ehhez a színhez szerintem a narancs vad lenne, talán a zöld. De én maradi vagyok, mert nekem a fekete jön be. :D

Matt fekete volt már az egész autó, itt a váltás ideje...

A lényeg, hogy figyelemfelkeltő legyen! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.