Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A Manta family úgy döntött, hogy mégsem megy le csütörtökön a Blitzre, mert semmi értelme sincs.

Inkább megyünk péntek korán ébreszteni, és akkor vesszük fel a munkát. :lol:

Megfejtettük: a csütörtöki érkezés ötletéért GsiCsabi a felelős. Minden hülye ötlet tőle jön :lol: Áhh, nem, most komolyan: a korábbi érkezés valójában csak plusz kiadás, de érdemi segítséget nem tudnánk nyújtani a rendezvény lebonyolításában.

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek - pááárííípííípőől! ):

1.

2. GSiCsabi

3. Kori Anita; Babu Babuka.

4. mantababy, sanyib

5. a Gábor a Futó

6. FBalázs

Link to comment
Megosztás:

Megfejtettük: a csütörtöki érkezés ötletéért GsiCsabi a felelős. Minden hülye ötlet tőle jön :D

:lol: :D

hát, én nem egészen így emléxek... mintha Ti kérdeztétek volna, hogy miért nem megyünk le mi is csütörtökön... :D :lol:

De tudjátok mit? akkor maradjatok otthon, mi akkor is lemegyünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D

hát, én nem egészen így emléxek... mintha Ti kérdeztétek volna, hogy miért nem megyünk le mi is csütörtökön... :D :lol:

De tudjátok mit? akkor maradjatok otthon, mi akkor is lemegyünk... :lol:

:D az is lehet... én nem tudom már... :D nekem csak mondta a férjem, és én megyek a hülyeségei után is, mert állítólag ez a dolgom :D

De attól még lehetsz te a hibás,nem? :D

Link to comment
Megosztás:

A Manta family úgy döntött, hogy mégsem megy le csütörtökön a Blitzre, mert semmi értelme sincs.

Inkább megyünk péntek korán ébreszteni, és akkor vesszük fel a munkát. :lol:

Megfejtettük: a csütörtöki érkezés ötletéért GsiCsabi a felelős. Minden hülye ötlet tőle jön :lol: Áhh, nem, most komolyan: a korábbi érkezés valójában csak plusz kiadás, de érdemi segítséget nem tudnánk nyújtani a rendezvény lebonyolításában.

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek - pááárííípííípőől! ):

1.

2. GSiCsabi

3. Kori Anita; Babu Babuka.

4. mantababy, sanyib

5. a Gábor a Futó

6. FBalázs

szerintem jó ötlet volt. egy indokkal több arra, hogy az ember szabit vegyen ki és egy napot pihizzen a Balcsin mielőt megérkezik az "őrült"tömeg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek - pááárííípííípőől! ):

1. Gepard. (beugrik a Manta család helyett, ha befér valamelyik corsa-ba)

2. GSiCsabi

3. Kori Anita; Babu Babuka.

4. mantababy, sanyib

5. a Gábor a Futó

6. FBalázs

Sajnos nem lesz kész a kocsi a BW-re, ez van. Nekem a Blitz már mumusom, valamiért sosem akar összejönni.

De eddig mindig megoldottam.

Link to comment
Megosztás:

És gyalog hazamenni? :D Idén mire tippelsz, mi törik/szakad? :lol: (Ne legyen így, juss haza talpon)

Hát nem tudom, hogy idén mi törik vagy szakad. Féltengelyt biztos viszek pár darabot. Még a váltótól félek, mert úgy kaptam és most lesz berakva először, nem tudom, hogy milyen állapotban van. :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek - pááárííípííípőől! ):

Döntött a rendezvényszervező ítélőtábla, mivel a rendezők a pénteki napra készülnek még csütörtökön is, nem tudnak lemenni egy nappal előbb ügyet intézni.

Az a tisztelet teljes kérésünk, hogy aki csütörtökön lefárad, az a kempingel intézze a csütörtöki és csakis a csütörtöki napot.

Mivel csak a csütörtöki éjjelt kell a kempingnek külön rendezni, ezért a pénteket szádra ne vedd. Szombatról egy szót se szóljál, illetve a vasárnap se hagyja el a te szádat.

Csütörtök esti alvást máshogy nem tudtuk megoldani, így lesz a legjobb, nincs kavarás bizonytalankodás.

Tehát ha még nem említettem volna, akkor a csütörtök esti dolgot a kempingel kell rendezni, pénteken a klub felé rendezik a számlát a további ott alvás ügyében és kapnak csinos karszalagot, amivel már járhatnak kelhetnek!

Jah és mégegyszer elmondom, hogy csütörtöki napot kell csak rendezni magatoknak a kemping recepción, a többi a szokásos formula lesz.

Tehát: mivel csak a csütörtöki éjjelt kell a kempingnek külön rendezni, ezért a pénteket szádra ne vedd. Szombatról egy szót se szóljál, illetve a vasárnap se hagyja el a te szádat.

Ha kihagytam a csütörtöki napról valamit bátran kérdezzetek!

Ui.: Csak a csütörtöki éjszakát(napot) kell rendezni a kempingel, a többi a rendezők dolga, már ha nem akar az illető újabb jegyet venni.

Link to comment
Megosztás:

Döntött a rendezvényszervező ítélőtábla, mivel a rendezők a pénteki napra készülnek még csütörtökön is, nem tudnak lemenni egy nappal előbb ügyet intézni.

Az a tisztelet teljes kérésünk, hogy aki csütörtökön lefárad, az a kempingel intézze a csütörtöki és csakis a csütörtöki napot.

Mivel csak a csütörtöki éjjelt kell a kempingnek külön rendezni, ezért a pénteket szádra ne vedd. Szombatról egy szót se szóljál, illetve a vasárnap se hagyja el a te szádat.

Csütörtök esti alvást máshogy nem tudtuk megoldani, így lesz a legjobb, nincs kavarás bizonytalankodás.

Tehát ha még nem említettem volna, akkor a csütörtök esti dolgot a kempingel kell rendezni, pénteken a klub felé rendezik a számlát a további ott alvás ügyében és kapnak csinos karszalagot, amivel már járhatnak kelhetnek!

Jah és mégegyszer elmondom, hogy csütörtöki napot kell csak rendezni magatoknak a kemping recepción, a többi a szokásos formula lesz.

Tehát: mivel csak a csütörtöki éjjelt kell a kempingnek külön rendezni, ezért a pénteket szádra ne vedd. Szombatról egy szót se szóljál, illetve a vasárnap se hagyja el a te szádat.

Ha kihagytam a csütörtöki napról valamit bátran kérdezzetek!

Ui.: Csak a csütörtöki éjszakát(napot) kell rendezni a kempingel, a többi a rendezők dolga, már ha nem akar az illető újabb jegyet venni.

:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.