Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

De ez a szám már örökre a tied és Xrayé marad - Vadkert emlékére :D de anniyra, hogy a rádióban ha megszólal, akkor is ti juttok az eszembe :lol: a baj csak az, hogy viszonylag sűrün nyomják - és ez már beteges kezd lenni :lol:

Ekkora "traumát" okoztunk Csabival hogy ha meghalod a rádióban egyből mi jutunk eszedbe?? :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ebben nem a traumát kell látni, hanem azt a végtelen szeretetet, amit irányotokban táplálok :lol:

Egyébként rájöttem, hogy Mélykék Pistáról csinálták a 'Földön, vizen, levegőben' című műsort :lol:

Vadkert: földön

Blitz: vizen / földön

Verdanapok: levegőben

:lol: mekkora császár már ez a aPista gyerek, mi? :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben nem a traumát kell látni, hanem azt a végtelen szeretetet, amit irányotokban táplálok :lol:

Egyébként rájöttem, hogy Mélykék Pistáról csinálták a 'Földön, vizen, levegőben' című műsort :D

Vadkert: földön

Blitz: vizen / földön

Verdanapok: levegőben

:lol: mekkora császár már ez a aPista gyerek, mi? :D

Pista egy egyéniség és rajta kívül még iszonyat sokan a klubon belül.... szal mindenki! :D

Ennél jobb leosztás nem is lehetne komolyan mindenkinek megvana helye a kluban,,, asszem én is megtaláltam :D Az autókhoz nemértek annyira de találtam mást! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És leviszed a 24 szelepes mocit a Laci hátán...mondván mocis tali... :lol: :D :D

:lol: :lol: az hagyán! Még meglehet, hogy kitépem a 2,4et is sk a helyéről, és azt vonszolom le gyalog magam után, majd ott elfáradván azon üldögélek majd. Kicsit beiszok, még berregek is hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

Kőröshegyi dobozoknak örülök bárhol voltak, asszem lesz egy kis fizetnivalóm :lol:

na most ez arrafelé is játszik, ahol én vittem az asconát? :lol: csak azért mert úgyse hiszi el senki már, hogy más vezetett helyetted - és egyébként is utánnad mentem, és kilóméter óra sem volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

jah aki esetleg volt olyan hülye mint én h Szemesről Szántódra a pályán ment -át akartam menni a völgyhíd alatt is - és a Kőröshegy tábla utáni trafidobozt nem vette volna észre, várható h kap egy levelet. Egy barátom kiknek ott van nyaralójuk azt mondta h működik....ha ez így van én nagyon csúnyán benéztem.......

Csak időszakonként működik a doboz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.