Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szerintem ilyen helyen a zasszony és a gyerek csak zavaró tényező, hacsak nem a társasághoz tartoznak ők is (de akkor is korlátozó tényező). Jobb helyen vannak otthon! Így nem utolsó sorban több jut sörre is :lol: :lol:

(Ezt úgy írtam, mintha olyan qrvára kirúgtam volna a hámból :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Húúúú vazzzeeeeeee! Gondolom a cenzor sokat melózhatott, ha sikerült ennyi (viszonylag publikusnak mondható) képet hagynia :lol:

A helyzet az, hogy ami nem került be sokak saját érdekében a feltöltötteknél jóval több...

pl.: Strand :D

Csak az a vaj szívem ne lenne...

:lol:

Mennyire biztos, hogy nyilvánossá tetted?

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezht azért pontosítanám azzal, hogy a velem egykorúak, meg én is, nem igazán piáztunk még tizenpárévesen. És anélkül is hangultba jöttünk. :D :D :lol:

Nem a fenét! Mindenkinek megvan tinédzserként a maga "pszichedelikus korszaka". Csak a mennyiség volt jóval kisebb, ahogy a pénztárca mérete is.....

Mi oroszóra helyett a Berlinerbe jártunk sörözni engedéllyel, hogy ne zavarjuk azokat, akik érettségizni akartak belőle (1989).

Bulinál ehhez jött még vodka, bonbonmeggy, triplesec stb. utána már nem volt üres a táncparkett.... :D :lol:

Aki meg látta a Buheramátrixot, az tudja, hogy az egyetem elsődleges feladata, hogy az ember megtanuljon életvitelszerűen inni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a fenét! Mindenkinek megvan tinédzserként a maga "pszichedelikus korszaka". Csak a mennyiség volt jóval kisebb, ahogy a pénztárca mérete is.....

Mi oroszóra helyett a Berlinerbe jártunk sörözni engedéllyel, hogy ne zavarjuk azokat, akik érettségizni akartak belőle (1989).

Bulinál ehhez jött még vodka, bonbonmeggy, triplesec stb. utána már nem volt üres a táncparkett....

Aki meg látta a Buheramátrixot, az tudja, hogy az egyetem elsődleges feladata, hogy az ember megtanuljon életvitelszerűen inni.... :lol:

Én arra utaltam, hpogy amikor ezek a zenék voltak, akkor még csak 10-14 évesek voltunk, 89-ben például még csak 7 voltam. A zenék jó része még általános iskolás időszkra esik nekem. Akkortájt pedig még ritka volt a 12 éves a detoxban. :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Engem komolyan mondom az nyugtat meg, hogy a Boogie jól aludt :D azt biztos nem bocsájtottam volna meg magamnak, ha monjuk a Rtomi átjön a faházba, és közli, hogy a Boogie sír az ágy szélén miattunk, mert sem ő, sem a kis Tomi nem tud aludni :D hát ha ez megtörtént volna, akkor tuti önmagam kaparom el a Balatonparton. Hál Istennek nem így történt, innentől meg nem is érdekel, ki mit mond.

Gabika képei ismét megdöbbentőek - ő valóban nem viccelt, hogy gazdag lesz :D Greentől azért várnánk az éjszakai fürdőzéssel egybekötött erotic show képeit :lol: sziggggorúan privátban!

Nekem meglepő ilyeneket olvasni, hogy a feleségek és barátnők unatkoznak, vagy hazavágynak :lol: jó szórakozás tud lenni ilyenkkor, hogy nézik a népeket, és fikázzák őket :D ezzel el lehet lenni akár egy egész napot is, ha nagyforgalmú helyen vagyunk! :lol: én szívesen lefoglalom bárki feleségének a figyelmét az önfeledt szórakozás érdekében.

Még a saját figyelmemet is le tudom ám kötni, hogy a férjem jól mulasson - de sajnos mellé mindig kell egy bodyguard, vagy támogató ember, mert....

Van itt a klubban egy csomó pár, akik nagyon összeillenek már első blikkre is :D Igen, kedves Xray, te és asszonyod pont ilyenek vagytok; szóval becsüld is meg azt a nőt! :D

És még vallomással is tartozom: én inkább a '80as évek rajongója vagyok, a '90es annyira nem gyere be - de ez valószinüleg a koromból adódik. Azonban meghajlok a nép akarata előtt, és bármire elugrándozom - legfeljebb nem obégatok hozzá (de ez akár jól is jöhet másoknak) :P

Link to comment
Megosztás:

"énekelsz" mi? :lol: Meg van isten, mi? :lol:

Akkor lesz nektek szar világ, amikor én is mozgó stúdióval fogok közlekedni, mint Green :D Kicseszem a hangszórókat a manta tetejre (majd ha végre rájönnek az okosok, mi a hiba. Itt jelezném, hogy én két dolgot jelöltem meg. Az egyik esélyes volt, de mégsem az lett - ha a második lesz, akkor leléptetem az asszisztanszomat :lol: és ez tök komoly. Tanácstalan egyedül is tudok lenni)

Szóval, kép a következő: Hajni gyökkettővel halad a mantával, melynek tetején hangszórók találhatók. Hajni kezében egy mikrofon, és végig énekli a terepet :D Ha valaki meg próbálna gáncsot vetni, vagy megállítani, akkor szépen gázt adok. Jó móka lesz :D sose kaptok el, és szenvedhettek egész nap :D Ebédszünetben, meg Green nyomja a YMCA-t:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.