Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ok, akkor egyeztessünk majd :lol: majd hívjuk Balázskát (feltéve, ha addig nem változik megint a száma :D )

bazz, 2.5 éve nem változott a számom... :lol:

legfeljebb cégesről telefonálok, de mind2n elérhető vagyok :D

Aki csütörtök este megy le az hol fog aludni este:)? Tudomásom szerint csak ketten jelezték Bkorinak, hogy így tesznek és a szállást így kérnék.

Nem aludni megyünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

bazz, 2.5 éve nem változott a számom...

:lol: Nekem két számod van meg, a Lacinak meg vagy három :lol: na, majd letisztázzuk, melyik a frankó.

Na, én nem tudom, hogy aki nem csütrötökön jön, az mikor jön pénteken, de gondolom a korán érkezőknek kéne valami beléptetés. Az addig oké, hogy valszem mi bejutunk a kempingbe, de mi van azokkal, akik sátraznak, vagy csak szimplán gondoltak egyet, és csütrötökre mennek?

Bkori, ha gondolod, akkor aggass ránk mindenféle tennivalót (még a sörsátrat is felverjük péntek hajnalra, ha lesz :D), sőt egyeztetek is bárkivel - szóval bármiben segítünk szívesen. Csak dobj egy pü-t vagy akármit (mondjuk labdát az égbe, vagy kavicsot a repülőnek), és máris állunk mindenben a klub szolgálatára :lol:

Nem tudom, van e értelme, de indítanék egy listát a csütörtökön érkezőknek, hogy nehogy szívrohamot kapjon a tulaj, ha beállítunk.

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek):

1. Manta család (MrManta, Manta, Makett, meg egy kiccsaj még)

Link to comment
Megosztás:

ja amúgy az engem is érdekelne,hogy aki csütörtökön megy annak azt az egy napot külön kell fizetnie? vagy oda számít,hogy opelosok vagyunk, vagy az csak mellékes és kempiges áron engednek be minket? mert én mittomén, bár mondjuk tök lényegtelen :lol: . csak tudni szerettem volna. És ha már ott leszünk , a fürdőzés mellett segítünk mindenben amiben csak lehet és hasznunkat veszitek. :lol: pláne viszünk sört!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csütörötki lemenetel nem gond, csak előre jelezzétek, volt már ebből kavarodás, a kemping kifizettette a szállást aztán mi is be akartuk hajtani és lett sértődés.

Ezt megelőzendő, kérek mindenkit, csütörtök éjfélig ezen szándékát jelezze felém, akár Hajnin keresztül!

Ezeknek az uraknak és hölgyeknek a nevét leadom a kempingben és semmi probléma nem lesz.

Hajni csütörtökön ki tudnál jönni a Lurdyba? Megbeszélnénk a részleteket a csütörtökkel kapcsolatban, ahogy az események alakulnak úgy látom igencsak szükségünk lesz a segítségetekre, sajnos Én nem tudok csak pénteken lemenni.

Link to comment
Megosztás:

Mantácska a végleges listával holnap a Lurdy-hoz ki tudnál jönni?

Ők oda elvből nem járnak :lol:

(vagy jártak - amíg Mr. Dr. Manta 400-as még bontófőnök pozícióban rontotta a levegőt)

Csütörtöki érkezés a Blitzre (eminensek és türelmetlenek - pááárííípííípőől! :lol: ):

1. Manta család (MrManta, Manta, Makett, meg egy kiccsaj még)

2. GSiCsabi

3. Kori Anita; Babu Babuka.

4. mantababy, sanyib

5. a Gábor a Futó

6. FBalázs

Link to comment
Megosztás:

Mantácska a végleges listával holnap a Lurdy-hoz ki tudnál jönni?

ööööö... :lol: Okéka :lol:

Bármilyen furcsa: általában nem rajtam múlnak a dolgok :lol: Hánykor is kell ottfele lenni? És hol is pontosan? Eddig azt hiszem életemben egyszer voltam (de nem volt jó a társaság, és utánna nem is mentünk többé :D)

Link to comment
Megosztás:

ööööö... :lol: Okéka :lol:

Bármilyen furcsa: általában nem rajtam múlnak a dolgok :lol: Hánykor is kell ottfele lenni? És hol is pontosan? Eddig azt hiszem életemben egyszer voltam (de nem volt jó a társaság, és utánna nem is mentünk többé :D)

f8-8 szabadtéri parkoló, mester utca felöli sarok...ahonnan jól látod a praktikert és sok opel van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.