Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Persze...csak nálam ha valami bibi lenne az kicsivel a többszörösébe kerülne ha zsebbe kéne nyúlni mert valami megadta magát (Túl jó állapotban van a mocim ahhoz, hogy kisérletezgessek vele...)...és erre én már nem vágyok...lehet spórolnék vele rövidtávon...aztán hosszútávon a többszörösét kellene kifizetnem...elöbb inkább megvárom, hogy valaki kipróbálja... :rolleyes:

oké, elfogadom az érveket, egyetértek ebben Veled... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szal most is izgatja a fantáziám, hogy E85 és esetleg húzni a mocin...de már annyit sz.ptam az autóimmal, hogy reggel ilyen szájjal kelek fel -> O

Egyelőre ne bántsd a Cuprát.Ahhoz nagyon egyben van.Nekünk, de főleg nekem pl. mind1 már, mert 12 éves a technika, bár még jól teszi a dolgát és bírja az E85-t is (egyelőre), valamint ha elqródik benne v.mi, nem nagy pénz kicserézni/helyrehozni.

Most pl. ha rendbejön a kezem, és max. 6-7L E85 lesz a tankban, ki kell vennem újra az AC-t, mert a tankban a viszafolyóág csöve megint lecsúszott a pohárról, aztán eléggé fel kell húzni, hogy elinduljon.Pedig sokszor nem is mejek messzire. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nincs semmi plusz jelbemenet rajta, ugyanolyan mint a flextek az injektorokhoz csatlakozik és kész. Ezért vagyok kivi, hogy mitől automata ez a kütyü.

;)

Akkor biztos valami telepátiás technológiát alkalmaz, van benne egy varázsvessző :rolleyes:

Gondolkodtam én is egy olyan megoldáson, hogy injektoron nézni a vezérlő jel lefutását, hátha

az etanol tartalom változásával más lesz, de kicsit utánajárva a fizikájának, ezt kizártnak tartom.

Szerintem csak a lambda figyeléssel lehet optimalizálni a befecskendezési mennyiséget az

üzemanyag etanol tartalmának függvényében.

Link to comment
Megosztás:

Nálam szereltük be ezt is. ;)

Mondjuk én röhögök az etanolos verdásokon,mert úgy néznek ki,mint valami szakadt dízeles banda:

-kannákkal teli csomagtartó

-lopócsövet, tölcséreket vesznek

:rolleyes:

én nem ilyen vagyok és röhögök a benzinár emelésről szóló híreken ;)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.