Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Király az avatarod!(Vktr) :lol:

nem is tutttttam hogy a tescoban van gazdaságos avatar :DD

Amugy Gepard télleg nem metál a Zenyimé!Knight te meg sztem kezd a festegetést vlmi eldugott helyén a kocsinak és akkor tuti nincs gáz!

ja majd ott fogom, thx :)

most egyelőre sajna nincs rá időm, de majd sort kerítek rá...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

A kérdésem a következő lenne :

A hátsó rendszámtábla alatti müanyagot hogy lehet levarázsolni?? Tegnap nézegettem és úgy láttam hogy belülről fogja két csavar!! Ennyi lenne az egész vagy még vannak valahol valami fülek is, pattentok stb... ??? NEM AKAROM ELTÖRNI!!! :)

A küszöb spoilerek hogyan vannak felszerkesztve?? Egy csavar azt látom hogy fogja hátul. A többi valami pattintos megoldás???

Link to comment
Megosztás:

Future

Patentok is fogják! 4 vagy 6 ha jól tudom! De úgy is eltörik legalább egy.

Köszi!!

Esetleg valami technika a leszedéséhez a patentok törésének elkerüléséhez???

Vagy a rosszabb verzió, hol lehet majd patenteket beszerezni az eltörtek helyett??? Amúgy is kéne pl. az ajtókárpit felfogatásához is még vagy egy-kettő!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ötletet nem adok nehogy "a Tomi mondta és kapja be" eltörjön de óvatosan érdemes a felső részén lepattintani végig először! Mondjuk nálam ha jól emlékszem csavar csak a rendszám keretnél (lehet,hogy nálam hiányzik? Ettől még jól áll)volt!

Patentot meg bemész egy OPEL szalonba és rendelnek 3-4 nap alatt úgyis csak gyáriban van ilyesmi párszáz max 1000-ből megúszod!

Link to comment
Megosztás:

A kérdésem a következő lenne :

A hátsó rendszámtábla alatti müanyagot hogy lehet levarázsolni?? Tegnap nézegettem és úgy láttam hogy belülről fogja két csavar!! Ennyi lenne az egész vagy még vannak valahol valami fülek is, pattentok stb... ??? NEM AKAROM ELTÖRNI!!! :)

Épp most akartam leszedni én is, de meghátráltam. :lol:

Addig eljutottam hogy egy pattintót sikerült elszabadítanom jobb felülről. De mintha alul nem fogná semmi ott a szélén.

Patent biztos hogy pótolható? És véletlen sem a műanyaggal van egybeöntve?

Link to comment
Megosztás:

Nah találtam egyalvázmosót....1300 körül van a dolog ára.....asszem ...a cim Gubacsi út 45(vagy 47 vagy 43 :Đ ha odáig eljuttok akkor megtaláljátok...)egy benyakút mellett van...ha vlkinek van esetleg a belsö zsebében egy kamion akkor azt is lemossák ott ugyanis van kamion moso is :lol: nah most pedig vlki mejen és legyen uttörő aztán ha jo munkát végeznek akkor megyek én is oda :) nah ennyi....csao

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam a Gubacsi úton abban a mosóban amiről Lacee mesél...de számotokra semmi érdemlegeset nem tudok mondani, mert kamionnal voltam ott...viszont azt nagyon szépen rendberakták! (Fülkemosás + polirozás, ponyvamosás, alvázmosás, zsírzás) Mindez nemtom mennyibe fájt, mert egyszerre 7-en mentünk oda és az utolsó fizetett a cégtől :lol:

De tényleg szépen dolgoztak, sőt az alvázat mosás után még sűritettlevegővel átfújták, hogy a víz midenhonnan kijöjjön.

Polírozást azóta (tavaly nyár) már nem csinálnak, gondolom senki sem vállaja :)

Mondjuk az igazság az, hogy ez tényleg kamionmosó és nem tudom, hogy szabályozható-e a viznyomásuk a gőzborotvában, nehogy valakinek kárt tegyenek a fényezésében...pláne egy újrafényezett autón...

Nah szumma-szummárum én csak jót tudok róluk mondani, részemről nem volt panasz rájuk.

Gubacsi úton a MOL kút után közvetlenül (Ott van a Gubacsiban egy S kanyar)

De ha már itt tartunk van még egy kamionmosó a 15. ker Szentmihályi úton is. Pólus Centert és az Ázsia Centert is elhagyva ahol 2x-er 1 sávra szűkül az út...jobb oldalon lesz egy Shell kút (régen Total volt) utána közvetlenül egy lámpás kereszteződés és ott áll a sarkon egy csarnok, hatalmas (kamionméretű) ajtóval...náluk még nem jártam, így véleményt nem tudok alkotni róluk...Csak azért említettem meg, mert nekem pl Újpestről a Gubacsi út kicsit messze van...

Nah sok sikert hozzájuk!

Ciao!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

A kérdésem a következő lenne :

A hátsó rendszámtábla alatti müanyagot hogy lehet levarázsolni?? Tegnap nézegettem és úgy láttam hogy belülről fogja két csavar!! Ennyi lenne az egész vagy még vannak valahol valami fülek is, pattentok stb... ??? NEM AKAROM ELTÖRNI!!! :)

A küszöb spoilerek hogyan vannak felszerkesztve?? Egy csavar azt látom hogy fogja hátul. A többi valami pattintos megoldás???

Szerintem, hagyd rajta szebb is, meg messziről látni, hogy nem lengyel gyártmány :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.