Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nyugi az enyimen is csak addig lesz a kép amíg asszony haza nem ér. :D Én nem értem?! Lehet annál gyönyörűbb a monitor, mint amikor egy csilli-villi Astra moci virítt rajta?! :P Ha meglátja úgyis visszarakja a régit.

Te még nem találtad fel azt, hogy a gépet megosztod? ;)

Link to comment
Megosztás:

Te még nem találtad fel azt, hogy a gépet megosztod? :D

De igen, viszont sok gond volt vele, most egy ismerős megcsinálte, fa@a, működik ,nem piszkálom. Meg aztán 5 ember küzd a gépért nálunk, van amikor percenként más ül nála, most pőlő én amíg az asszony fürdik,(pedig mondtam neki hogy ne fürgyé le! :P ) szóval állandoan menne a felhasználló váltás, igy hagytuk egyen az egészet. ;)

Link to comment
Megosztás:

De igen, viszont sok gond volt vele, most egy ismerős megcsinálte, fa@a, működik ,nem piszkálom. Meg aztán 5 ember küzd a gépért nálunk, van amikor percenként más ül nála, most pőlő én amíg az asszony fürdik,(pedig mondtam neki hogy ne fürgyé le! :D ) szóval állandoan menne a felhasználló váltás, igy hagytuk egyen az egészet. :D

Én csak addig tűrtem a közösködést amíg az egyik lányom nem nyomott egy beállítási zűrt. Onnantól vége, csak a saját oldalaikon kotorászhatnak ha nálunk vannak! ;) :P :D

Különben nem kell a gépet 5 felé osztanííí! Csak kettőbe: "Én" meg a többiek.... :D

Off, off monta a zöreg indián! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma vittem haza egy csajt a kocsival, gondolod elsőre indult?! Negyedszerre! És még be is szólt amig ott kerregettem.: akkor talán mégiscsak menjek busszal? ;) Áááá dehogy, nem volt nagy égés! :D

Erről egy film jut az eszembe, a Transformers.

Csak abban a srácnak nem volt neje meg gyerekei. :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Elsőlököst nehéz leszedni?

Sztem nincs a helyén.

Majd lefotózom mennyire fosul áll.

Lehet,hogy nem légkondsié a lökös és azért nem megy a helyére?

Csak értelmes válaszok érdekelnek!! :D

Tehát ilyen oszlophoz kikötős és hátratolatós az nem is érdekel? ;)

Nem nehéz, de picit talán időigényes. Elöl alul középen 4db csapszeg fogja. Ezeknek ki kell nyomni a közepét és utána kihúzni. Kétoldalt meg 2-2 csavar. És nem tudom hogy a dobbetétet is fogja-e valami, de szerintem igen. Mindenesetre én azok leszedésével kezdtem anno. Ott is csapszegek és csavarok vannak. Meg persze a hűtőmaszkról se feledkezz meg.

Link to comment
Megosztás:

Tehát ilyen oszlophoz kikötős és hátratolatós az nem is érdekel? ;)

Nem nehéz, de picit talán időigényes. Elöl alul középen 4db csapszeg fogja. Ezeknek ki kell nyomni a közepét és utána kihúzni. Kétoldalt meg 2-2 csavar. És nem tudom hogy a dobbetétet is fogja-e valami, de szerintem igen. Mindenesetre én azok leszedésével kezdtem anno. Ott is csapszegek és csavarok vannak. Meg persze a hűtőmaszkról se feledkezz meg.

Csapszeg alatt a műanyag patentokat érted? :D

Link to comment
Megosztás:

Azok olyan műanyag patentok, aminek a közepében van egy műanyag henger (csapszeg), ami szétfeszíti a patentot. Ha ezt kinyomod belőle, akkor ki tudod szedni. Vicces, mert a dobbetétben lévőket csak a motortérbe tudod kinyomni és ott aztán lehet keresgélni utána. ;)

Én már a dobbetétben lecserélgettem őket kívülröl oldhatósakra. :P

Laposcsavarhúzóval oldható. (Suzuki rulez) :D

Link to comment
Megosztás:

Erről egy film jut az eszembe, a Transformers.

Csak abban a srácnak nem volt neje meg gyerekei. :D ;) :P :D

Nem láttam a filmet, de ami velem történt az is mesébe illő.: a háziorvosnál futottam össze a csajjal, és felismerni véltem benne az asszony unokahugát. Felajánlottam, hogy hazaviszem, elindultunk, beszélgettünk, és 5 perc után rájöttem, hogy nem az akinek hittem, és fogalmam sincs, hogy kicsoda. :D Időt kértem, mert közben a lányok hazaértek, mondtam meg kéne néznem öket, 2 perces kitérő. Persze meglátták a csajt a kocsiba és kérdezték hogy kicsoda. Mondtam, apa egyik ismerőse. Erre megkérdezték, hogy hogy hivják? Mondtam azt nem tudom, de mindjárt jövök, addig tanuljatok. Elindultunk a városba, közben asszony 3×hívott, mert a lányoktól hallotta hogy apu egy nénivel furikázik. Nem mertem felvenni, gondoltam majd kitalálik vmit. Odaértünk a lakáshoz, kérdezte nem megyek-e fel hozzá megnézni a törpehörcsögeit, mondtam nem sajna sietek. Erre megadta a számát, és itt tettem fel a döntő kérdést.:öööö...hogy is hívnak? Kiderült, hogy nem az akire gondoltam, hanem a húga, ezért volt ismerős. bocs hogy OFF-oltam

Link to comment
Megosztás:

Megemeled és aláfexel előről.Ahol a nyúlványoknak vége van,ott majd látsz két 8-as csavart,ami az egész lököst igazából tartja.

Így csináld könyv 192. oldal!

Emelje a f@szom.

Ráállok a szerelőaknára. ;)

Amúgy köszi.

Hétvégén kilincs csere lesz ugyis akkor megsasolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.