Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

melyik hülye lop fastra indexet??!! :P :D

Vannak ilyen vadbarmok :lol:

de tudjátok mi a jó az én alsó ív nélküli opel jelemben? Nem kell féljek hogy ellopják ;) Vagy igen? :D Hova fejlődik ez a világ, inkább járjak jel nélkül, mintsem lopásból legyen!

szerintem az új árak egyenesen rablásnak számítanak... :lol: 3000-4000 Ft egy emblémáért? pfmmm :lol:

Bontóba ráccsal együtt adják csak és úgy 5000.... A múltkor haver adott egyet ( a pirosat ) kicsi hibája van, hiányzik 1 cm a bal lámpa alól, le van vágva valamiért, de legalább ingyen vót! :D és persze facelift előtti jel van rajta, de csak ilyen volt, amit ide is adhatott :lol: jobb mit a semmi :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ki volt. Akkor nagyon dühös voltam miatta. Most már csak annyit, hogy az apja inkább kisszéket csinált volna mint őt. A maszk mind a 2, lámpa alatti, rögzítő pöcke letört, és bennemaradt az autó elejében.

Hát igen, akár ki is volt, az apjának kár volt letolni a gatyáját, inkább ment volna el a kocsmába fröcsözni! Én ugyan így jártam idén év elején....10 percre voltam bent a tescoba, mire kijöttem, letörték a bal visszapillantó tükrömet :lol: Úgyhogy el tudom képzelni mit éreztél akkor.....

Link to comment
Megosztás:

Vagy fogsz egy jó kést, és körülnézel a tesco parkolóba :lol: :lol: Na persze ez csak vicc volt.... Az egyszeri kisebség is szól a fiának, hogy na fiam veszünk neked alufelnit a zsigádra! Kiviszi az áruház parkolójába, szét teszi a kezét, és így szól: Válassz!!!

Komolyan srácok...3200Ft egy emblémáért? Bontóba miért nem adnak simán?

3200 nem vészes, a csomagtartóra való, kisebb embléma 4500. :lol:

Ez még semmi, én az enyémre néztem múltkor hátra Opel emblémát, azt a régi fekete műgyantás fajtát, 9e Ft (!!) újonnan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez még semmi, én az enyémre néztem múltkor hátra Opel emblémát, azt a régi fekete műgyantás fajtát, 9e Ft (!!) újonnan :lol:

:lol: :lol: Nekem is az van... Ha látom hogy valaki általam gyanúsnak vélt módon ránéz eltöröm kezét lábát...

Azthittem az olcsóbb mint a "3D-s" Annyiból már bontóba találni komplett kapaszkodót a csomagtérajtóra (jah, caravan :lol: )

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Nekem is az van... Ha látom hogy valaki általam gyanúsnak vélt módon ránéz eltöröm kezét lábát...

Azthittem az olcsóbb mint a "3D-s" Annyiból már bontóba találni komplett kapaszkodót a csomagtérajtóra (jah, caravan :lol: )

9db ezresért, már komplett hátsó ajtót kapok bontóba...leveszem róla az emblémát, a többit(ablak, zár....stb) meg kiárulom neten!

Link to comment
Megosztás:

9000 ért tehetnek nekem egy szívességet.... hát én is azt mondom le kell lopni egy .....roncsautóról... ami régóta ott áll... a bontóban...

nem jön az le onnan olyan könnyen szerintem! :D

Vagy igen?! :D

Asszem jobben megnézem hova állok a sötét éjszakákon, ha barátnőmnél vagyok Romániában! Gondolom ott még durvább a szitu!

OFF

(egyszer az öregeméknem majdnem lelopták az 1.3-as Warbiról a felniket, xarrá kopott gumik voltak rajta, hogy mire kellhetett volna nekik :lol: , de szerencsére épp időben érkeztek, és megfutamodtak a tolvajok :D

Erre az öreg csinált a csavarokra lopásgátlót: csődarab, ami pontosan passzol a kerékcsavarra, menet fúrva az oldalába, abba belehajtott egy csavart, levágta méretre, és bereszelte, hogy csak egy éles csavarhúzóval lehessen kiszedni! :D Mindez jó is volt, amíg kb fél év múlva defektet nem kaptunk, és kb 2 órát tököltünk, amíg le tudtuk szedni :lol: :lol: :lol: :P )

ON

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már értem miért lopták nekem is le az astra 1.6 16V feliratot hátulról. Igaz valamelyik betűa végéről rajta maradt, szóval el bacták a leszedékor és eltörték. Azóta nincs felirat hátul. Engem cseppet sem zavar, csak majd ha el akarom adni biztos az lesz az első kérdés, hogy törött volt, hogy nincs hátul felirat?

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már értem miért lopták nekem is le az astra 1.6 16V feliratot hátulról. Igaz valamelyik betűa végéről rajta maradt, szóval el bacták a leszedékor és eltörték. Azóta nincs felirat hátul. Engem cseppet sem zavar, csak majd ha el akarom adni biztos az lesz az első kérdés, hogy törött volt, hogy nincs hátul felirat?

Mond meg hogy optikai tuning.... :lol:

Minden rendes tunner úgy kezdi a tuningolást, hogy a feliratokat és a jeleket eltünteti, az enyémen sincs :lol: , pedig nem volt összetörve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mond meg hogy optikai tuning.... :D

Minden rendes tunner úgy kezdi a tuningolást, hogy a feliratokat és a jeleket eltünteti, az enyémen sincs :lol: , pedig nem volt összetörve :D

nemiiis, vannak akik mégtöbbet tesznek rá :lol: Amikor önindító cserén voltam először, akkor állt ott egy c4-es aminek a teteje olyan volt mint egy sündisznó. "cápauszony"antennával volt burkolva a teteje, a hátulja meg teleírva mint egy irodalomfüzet :lol: :P

Az új antenna (golf4-es) amit feltettem a múlt hónapban, sikeresen megtört... :lol: Valakinek biztos útban volt ott a tetején, és megigazította, úgyhogy most az új csonkra tekertem rá a régi antennát. Még jó hogy rámegy...

Az töröttet viszont elkezdtem tunyingolni. Kivágtam belőle egy darabot, a törésig, és oda kezdtem el felgyógyítani a végét. kíváncsi vagyok hogy erősítővel egy ilyen rövid antenna tud -e elfogadhatót működni.

Link to comment
Megosztás:

nemiiis, vannak akik mégtöbbet tesznek rá :lol: Amikor önindító cserén voltam először, akkor állt ott egy c4-es aminek a teteje olyan volt mint egy sündisznó. "cápauszony"antennával volt burkolva a teteje, a hátulja meg teleírva mint egy irodalomfüzet :lol: :P

Az új antenna (golf4-es) amit feltettem a múlt hónapban, sikeresen megtört... :lol: Valakinek biztos útban volt ott a tetején, és megigazította, úgyhogy most az új csonkra tekertem rá a régi antennát. Még jó hogy rámegy...

Az töröttet viszont elkezdtem tunyingolni. Kivágtam belőle egy darabot, a törésig, és oda kezdtem el felgyógyítani a végét. kíváncsi vagyok hogy erősítővel egy ilyen rövid antenna tud -e elfogadhatót működni.

Rendest mondtam...aki ilyen hülyeséget csinál, az nem tunningol, hanem ki hívja maga ellen a sorsot.....

Milyen erősitő? :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ez az erősítő ér is valamit?

Az előző is erősítős volt, és amikor lehúztam a villanyt róla akkor lényegesen rosszabb lett, úgyhogy valszeg igen :lol: :P Csak ennek az antennának más a kábele, úgyhogy újat húztam, hátulról, körbevittem a tetőnél, lementem vele az "A" oszlopban, és onnan fűztem be a rággyóhoz. Ehhez már nem kell átalakító. Az előző fejegységnek tök más csatlakozója volt, úgyhogy amikor belement a pana, akkor átalakítóval kapta az antennát. Ehhez meg már nem kell :lol: De az erősítő hiányzik neki, úgyhallom :lol:

ilyesmit ajánlanak azoknak akiknek utólagos xenon van a kocsiba...ugyi?

Asszem igen.

Nem igazán értem hogy függ össze a kettő. :D

Úgy hogy a xenyon trafója szétzavar mindent ami levegőbe jön, és egy ilyen erősítő kicsit csökkenti a káros hatását :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, titkos kapcsolót az AC-áramkörébe. Akár többet is. :D

De az nem fog vinnyogni, csak nehezebb lesz beindítani. :lol: Attól még nem tudja meg a házban hogy a ház előtt éppen a pótkerekét szedik ki a betört hátsó ablakon keresztül :lol: :lol:

Van egy Enforcer riasztóm amúgy. Csak maga a riasztó+1 távirányító + a szíréna a mocitérbe. Működött (azért is lett kiszedve :lol: ) a távirányítóban tört el a poti lába és azért nem nyitott, mi meg azthittük maga a vezérlő sz.rta el magát. Ha érdekel akkor írjál egy üzit, kevesebbet eszik mint egy roti :D :P

Link to comment
Megosztás:

De az nem fog vinnyogni, csak nehezebb lesz beindítani. :lol: Attól még nem tudja meg a házban hogy a ház előtt éppen a pótkerekét szedik ki a betört hátsó ablakon keresztül :lol: :lol:

Van egy Enforcer riasztóm amúgy. Csak maga a riasztó+1 távirányító + a szíréna a mocitérbe. Működött (azért is lett kiszedve :lol: ) a távirányítóban tört el a poti lába és azért nem nyitott, mi meg azthittük maga a vezérlő sz.rta el magát. Ha érdekel akkor írjál egy üzit, kevesebbet eszik mint egy roti :D :D

Rendben, de azt írta nagy divat az F astra lopogatás, arra írtam a kapcsolót. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

LAssan itt a hidegebb idő és a sok eső...NEm tudnátok ajánlani valami jobb ablaktörlő lapátot, mert a tacskós 300 Ftosokkal tele a...

Vagy esetleg linket is ahol jót lehet venni, egyáltalán mennyit ér meg.

üdv balázs

Az az igazság, hogy ebben a témában nagy a szórás. Van akinek a tecsós is jó, másnak a bosch, valeo, stb. Kisérletezz, neked melyik válik be. Utóbbi 2 ebként jó minőségű.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.