Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Villanyoszloptól, lassanmenős szuzukitól, féklámpa nélküli fiatostól, stb-stb :D

Az egész zárhidad hülyén áll, mert a lámpák is csámpásak befelé. Szerintem meg van csavarodva a zárhíd :D

(lökösnek meg hőlégfúvót nekijje :D )

Szóval akkor a zárhíd. Már lassan cserélni akarom az első lököst mivel eléggé törött, kopott meg szintelen. De akkor kap egy zárhidat is szerintem.

Köcc az infót.

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor a zárhíd. Már lassan cserélni akarom az első lököst mivel eléggé törött, kopott meg szintelen. De akkor kap egy zárhidat is szerintem.

Köcc az infót.

Figy, ne vegyél egy komplett homlokfalat mer' én azt mondtam :D Kérdezted mitől lehet, és szerintem ettől, de sem kinyitva nem láttam, sem élőben, úgyhogy pénzt ne költsél addig amíg nem tuti. (különben is, ha kicsit meg van tekeredve, akkor visszafelé is lehet azt tekerni :D ) Ha meg annyira gáz, hogy nem, akkor meg eléggé látszik rajta :D A lökösöd gyári?

Link to comment
Megosztás:

Figy, ne vegyél egy komplett homlokfalat mer' én azt mondtam :D Kérdezted mitől lehet, és szerintem ettől, de sem kinyitva nem láttam, sem élőben, úgyhogy pénzt ne költsél addig amíg nem tuti. (különben is, ha kicsit meg van tekeredve, akkor visszafelé is lehet azt tekerni :D ) Ha meg annyira gáz, hogy nem, akkor meg eléggé látszik rajta :D A lökösöd gyári?

Nem akarok még én semmit se venni.

Először szét akarom szedni és megnézni, hogy mit is lehet vele csinálni. De így legalább tudom, hogy mit is keressek vagy hajtogassak.

Hát nem tudom, hogy gyári e. Így vettem eléggé réginek tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Helló Skacok!

A balos taposóm kicsit lukas, és azt szeretném kérdezni hogy lehet e kapni javító elemet vagy csak simán kifoltozzam?

Előre is köszi a segítséget

Én nem találtam hozzá javítóelemet, bontóban flexeltem ki egy roncsból egyet, azzal foltoztam meg. Az enyém is kicsit lyukas volt. :D

P2280010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tapos__4__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tapos__5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, hogy gyári e. Így vettem eléggé réginek tűnik.

Ha nem tragikus, nem érdemes egy utángyári szutyokra lecserélni, ami majd ha először hozzáér a padkához, akkor széttörik... a gyári lökös nagyon jó anyagból van, ha nincs vele nagy gond, egy hőlégfúvóval végig lehet menni rajta, és gyönyörű lesz, mintha új lenne. Dáwidnak vannak képei a témában, elég meggyőzőek. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem tragikus, nem érdemes egy utángyári szutyokra lecserélni, ami majd ha először hozzáér a padkához, akkor széttörik... a gyári lökös nagyon jó anyagból van, ha nincs vele nagy gond, egy hőlégfúvóval végig lehet menni rajta, és gyönyörű lesz, mintha új lenne. Dáwidnak vannak képei a témában, elég meggyőzőek. :D

Ne rontsd a boltot. Ha nem vesz másikat, honnan lesz nekem szép újkhm... csúnya-kiszürkült lökösöm? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv társak!

Végre valahára nekiálltam VOLNA kiszedni a hűtőrácsot (kerettel együtt), de az istennek sem akarta elengedni a két kis "bajusz" a két szélen. Ennek valahol örülök, mert legalább épek a fülek, de mégis hogy a francba lehet a hűtőrácsot kiszedni?

Tudtok ebben segíteni? Ki kell tekernem a fényszórót??? :D

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv társak!

Végre valahára nekiálltam VOLNA kiszedni a hűtőrácsot (kerettel együtt), de az istennek sem akarta elengedni a két kis "bajusz" a két szélen. Ennek valahol örülök, mert legalább épek a fülek, de mégis hogy a francba lehet a hűtőrácsot kiszedni?

Tudtok ebben segíteni? Ki kell tekernem a fényszórót??? :D

Köszönöm!

Nekem egy Passat volt az alkalmas eszköz erre a feladatra. :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ha nagyon nekiesek akkor szét lehet törni.... ?!

:D

Hát igazából soha nem volt még ép hűtőmaszkom. :D De a rács végén a fényszoró alatt egy négyszögletes lyukba pattan be a hűtőrács saját anyagából kialakított biszbasz. A többi helyen fém patent van. Fúj oda szilikont talán könyebben kicsúszik.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ha nagyon nekiesek akkor szét lehet törni.... ?!

:D

Mindent szét lehet törni, ha elég elvetemült vagy, de az a patent amúgy szemét módon erős :D Igazából, ha nekem kéne kiszedni, és egy rongyot tennék a sárvédő index alatti nyúlványára, és egy lapos csavarhúzót böknék be a bajusz, meg a sárvédő közé, aztán gyilok. (de lehet hogy valakinek van visszafogottabb megoldása is :D )

Link to comment
Megosztás:

Hogy az anyámba kell képet linkelni? :D

Fel kell tölteni a képet valamelyik tárolóhelyre, picasa stb., és annak a képnek a linkjét kell betenni a hozzászólásban, a "Link beszúrása" gombbal. (zöld+, a vigyorgó fejecske mellett) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.