Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Ocsem hogy te sosem alszol. Akkor ne hidd el. Emeljetek ott.

Vazze, há te írtad! én csak kérdeztem...

Amúgy én is ott emelem, de semmi baja...még ha nem is arra való az a pont!

Nem mindíg van kedve az embernek letérdelni bele a szutyokba (jahh hogy valakinek csempézett fűtött garazsa van) és betolni mindig a bölcső csavarjához!

Link to comment
Megosztás:

céjóval van ragasztva. :rolleyes:

:( Akkor nem lesz cserélve. Még tavaly elcsaptam az egyik Bambit, de most jött el az ideje, hogy érdemben foglalkozzak a dologgal. A jobb oldalon a homloklemez minimálisan megrogyott, ezáltal a fényszóró egy pöttyet lentebb költözött és így nem fér be a hűtőmaszk bajsza a lámpa alá.

Link to comment
Megosztás:

:( Akkor nem lesz cserélve. Még tavaly elcsaptam az egyik Bambit, de most jött el az ideje, hogy érdemben foglalkozzak a dologgal. A jobb oldalon a homloklemez minimálisan megrogyott, ezáltal a fényszóró egy pöttyet lentebb költözött és így nem fér be a hűtőmaszk bajsza a lámpa alá.

Ha nem volt még cserélve akkor csak a ponthegesztéseket kell elfúrni és lent van, ha volt már cserélve akkor nehezebb a játék.

925081-20130227-Sv8P8z.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az enyém sajna már egyszer cserélve volt sokat kínlódtam bele mire leszedtem és nem is tudtam pontosan felrakni a másikat. Ha tudom hogy ennyire macerás inkább hagyom fent a régit és valahogy kihajtogatom.

Klasszikon még gyári van, de megpróbálták visszakókányolni, h jó legyen....nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Akkor fel lehet majd nyitni a géptetőt anélkül, hogy a lábadra esne a maszk? :D

Nem esik a lábamra...mert oda van kötegelőzve. :P Am meg van 3 gyári színhelyes tarcsi maszkom...szóval majd az új elejére az új géptetővel megkapja az új rácsot is, aminek már van füle :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon sok hely van a motor és a hűtőfenti előtti merevítő között...a gumikalapács feje talán pont befér....talán még lehet 5 centit is lendíteni.... :omg:

mivel kifelé húztam túl, befelé kellet verni, nem azt mondtam, hogy bentről kifelé

természetesen a hűtő nem volt benne egyébként

Link to comment
Megosztás:

Skacok. Mennyire ismeritek a Cromax nevű webáruházat?

Azért kérdezem, mert szeretnék tenni a hátsó kerékjáratokba dobot, hogy ne rohadjon szét a karosszéria. Az elsőket meg ki akarom cserélni, mert nem illeszkednek normálisan. A Cromax-nál találtam első dobokat ~4.000pár Ft-ért, ezek gyári Opel dobok. Hátulra meg költéghatékony megoldásként utángyárit tervezek. Az olcsóbbik "Eu. import" nevű ~2.000 Ft. (alternatíva a Klokkerholm, 3.000párszázért) Szerintetek ez is megfelelő lehet?

Link to comment
Megosztás:

Skacok. Mennyire ismeritek a Cromax nevű webáruházat?

Azért kérdezem, mert szeretnék tenni a hátsó kerékjáratokba dobot, hogy ne rohadjon szét a karosszéria. Az elsőket meg ki akarom cserélni, mert nem illeszkednek normálisan. A Cromax-nál találtam első dobokat ~4.000pár Ft-ért, ezek gyári Opel dobok. Hátulra meg költéghatékony megoldásként utángyárit tervezek. Az olcsóbbik "Eu. import" nevű ~2.000 Ft. (alternatíva a Klokkerholm, 3.000párszázért) Szerintetek ez is megfelelő lehet?

én szoktam ott (régebben) vásárolni, nem rosszak (néha olcsóbbak a un*x-nál, csak ugye +posta és akkor már nem)

és most rakom be én is a hátsó mü.dobokat, szintén Klokkerholm (de un*x-nál vettem, kicsit drágábban)

eredeti hátra sztem nincs

Klokkerholm nagyjábol passszol, de olló,szike,hőlégfúvó azé kellet hozzá

a crom*x-nál elnézve a képet (ami ugye csak tájékoztató jellegű) az valszeg az EU import mert a Klokkerholm-nak több karma van a külső íven (talán4) meg az kihajlik a ív elé/alá is

http://taylor.hu/astra/dobbetet/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.