Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Megnézem hátha, de nem csak caravan lökösről van... :P De tényleg Gsi-első lökösnél hogyhogy nem gond a hűtés, az jóval zártabb.

Azért elég nagy szája van. Illetve a klímás ésvagy nagymotoros példányoknál a hűtő leér a keresztmerevítőig, szóval egyből kapja a léééééget.
Link to comment
Megosztás:

Mintha muszáj lenne... :D

Optikai tuning...pár dolgot én is változtatnák mondjuk enyhén ültetném, mert így nagyon billeg a bódé, de így is pár helyen fennakadok vele. Csak az a baj, hogy majd akkor akarok ilyennel foglalkozni ha már minden jó az autón, csak ez az idő valahogy sosem jön el.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy az F Astrák mérettáblázatában a szélesség hogy volt megadva? Tükört magában foglalta a méret vagy tükör nélkül értendő?

Köszi

Úgy rémlik a tükörnél és a hátsó kerékjáratnél mérve is 172centi. Csak azért tudom , mert rohadt keskeny a bejáró, és tudom mire kell figyelni. De amúgy:http://www.opel-magazin.hu/technika/tipusok/158/327-astra-f-muszakiadat-tablazat.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, remélem tudtok seíteni, 99-es sedán f astrám bal hátsó ajtajában lévő ajtóhatároló nem tartja meg egyáltalán a kinyitott ajtót. Lehet javítani ezt az alkatrészt valamilyen módon?

Már érdeklődtem új alkatrészért, de a gyárit 8000 Ft magasságában mérik a "local dealer"-ek (ami kicsit sokkolt), az 1000-2000 Ft-os bontott példányok meg roszabbul néztek ki, mint ami a kocsimban van.

Szóva van valami trükk a javításra, vagy vadásszak tovább valami működőképes bontott példányra?

A másik kérdésem pedig, hogy hátsó kerékjáratba nemrég láttam valami műanyag borítást, érdemes ezt felaplikálni? Milyet, mennyiért érdemes vásárolni, illetve felszerelhető -e különleges szerszámok nélkül?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, remélem tudtok seíteni, 99-es sedán f astrám bal hátsó ajtajában lévő ajtóhatároló nem tartja meg egyáltalán a kinyitott ajtót. Lehet javítani ezt az alkatrészt valamilyen módon?

Már érdeklődtem új alkatrészért, de a gyárit 8000 Ft magasságában mérik a "local dealer"-ek (ami kicsit sokkolt), az 1000-2000 Ft-os bontott példányok meg roszabbul néztek ki, mint ami a kocsimban van.

Szóva van valami trükk a javításra, vagy vadásszak tovább valami működőképes bontott példányra?

A másik kérdésem pedig, hogy hátsó kerékjáratba nemrég láttam valami műanyag borítást, érdemes ezt felaplikálni? Milyet, mennyiért érdemes vásárolni, illetve felszerelhető -e különleges szerszámok nélkül?

Pedig a hátsó ajtót nem is szokták sokat nyitogatni. Zotyának biztos van róla képe, én meg lehet tudok neked adni, de postázni már nem éri meg, úgyh max pesten.

Dobbetétről sokszor volt szó, nem is olyan régen. Olvasgass.

Link to comment
Megosztás:

Valaki javított már ajtózsanért.Ha igen hogyan?

Ki van kopva a csapszeg és valószínű a furat is.

Csapszeget már cseréltem.

Csapszeget már én is cseréltem de az utángyáriak nagyon gagyik , legalábbis nekem hamar összement a behasításnál és kottyant. Kiütöttem, csavarhúzót beleütve szétfeszítettem, egy darabig megint jó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.