Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Ilyen nincs a cl.2 G-ben? Akkor nekem ingyen jót tettek! :lol: Nálam mind a 4 ajtóra reagál a belső pilács. Dea kesztyűtartó polc az tényleg széria volt a sima G-ben? A másik kérdésem hogy a levegővel fűthető kesztyűtartónak mi az értelme és hogy azt plusszba lehetett rendelni?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok.Nekem az előző autóm astra g 2001-es évjáratú volt,most egy astra classic van,én nem veszem észre,hogy a szigetelések hiánya miatt hangosabb lenne menetzajra.A corsa belső tere kisebb,lehet azért tűnik jobbnak a klímája.

Link to comment
Megosztás:

Ikerturbinás visszacsaposzelepes repülőgéprotátor bovdenes fogantyúkallantyúk.... :lol: :lol: :lol:

Ha amiket leirtatok mind belepakolják és mondjuk aztat mondják hogy hát kérem ezfullos középkategória de hát 4,3 milla...

akkor megveszitek?????????????????

Szerintem nagyon jó a classic II az egyik legkényelmesebb elég jól felszerelt középkategóriás autó...ja és német... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A corsa belső tere kisebb,lehet azért tűnik jobbnak a klímája.

Nem "sokkal" kisebb, ezen én is meglepődtem!

Ami kisebb az a csomagtartó, az biztos.

Én a G astrám klímáját kitakaríttattam, átnézték, full újra töltötték gázzal, új pollenszűrő és így sem hűtött annyira intenzíven, mint most a corsa klímája.

A corsában a rostélyokon belépő levegő hőmérséklete igen-igen hideg......

Link to comment
Megosztás:

csatlakozom Kardos kollegához, nekem nincs hiányérzetem, pedig az előző autóm "fullos" 1.8E CD Ascona volt. (féltem is egy kicsit, hogy találok olyan másik autót, ami nem lesz "fapad")

Igen Igen nekem Omega B volt bőrön kivül full extra

De aztán rájöttem hogy amik nincsenek benne ebben azok nem is hiányoznak..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ami igazán hiányzik az az apró dolgok amit nem rendelhetők extrában ill. házilag ugyan jó esetben cserélhetők de az már nem az igaz ha bontóból kell vadászni bele pl. az üléseket stb. Bár biztos lehet rendelni csak valahogy b**sztak szólni erről nekem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha amiket leirtatok mind belepakolják és mondjuk aztat mondják hogy hát kérem ezfullos középkategória de hát 4,3 milla...

akkor megveszitek?????????????????

Szerintem nagyon jó a classic II az egyik legkényelmesebb elég jól felszerelt középkategóriás autó...ja és német... :lol:

Ezt szerintem senki sem állította, de ahogy 2002-ben bementél azOpelba és asszonták: essentia, enyoy, cosmo? Most is mondhatnák, hogy lehet bele még ezt azt rendelni. A fent összeszedt kimaradt dolgok meg nem tolná fel az árat annyira, max 10.000 Ft anyagár az egész.

Link to comment
Megosztás:

Ezt szerintem senki sem állította, de ahogy 2002-ben bementél azOpelba és asszonták: essentia, enyoy, cosmo? Most is mondhatnák, hogy lehet bele még ezt azt rendelni. A fent összeszedt kimaradt dolgok meg nem tolná fel az árat annyira, max 10.000 Ft anyagár az egész.

Jah, de akkor már túl nagy konkurencia lenne házon belül (astra H). Azt meg szerintem nem akarják. Jó ez nekik így, olcsó autónak.

Egyébként külsőra nekem jobban bejön, mint a H. (és mint az I...)

Link to comment
Megosztás:

szasztok

nos, a kérdés a következő: G astra vagy nem G astra?

ugyanis erre gondoltam új autó vásárláskor. F astrám van (1,6 16v caravan), csak már megérett a cserére. leszámítva az olajfogyasztást, jó munkásember autó.

hasonló típusú 1,6-os G astrára gondoltam, csak kicsit félek az ecotec motortól (olajfogyi, agr stb)

hosszabb távra gondolkodom.

véleményeket, tapasztalatokat várok, jöhet negatív is...

megéri a pénzét vagy nem?

thanks

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.